320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tanel
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Kahjuks ei näinud ma Götzet turniiri jooksul piisavalt, et mingit põhjapanevat järeldust tema vormi kohta teha. Aga ju Löw teab paremini.
    Götze oli liigahooaja lõpus ka tegelikult mitte kõige paremas hoos. Vigastus tegi oma töö.

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    Mask, ma pean siinkohal ikka ära märkima, et meie väravavaht on Neuer, mitte Neuner Neuner pani laskesuuska ennem, lihtsalt vähemärkus

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Kahjuks ei näinud ma Götzet turniiri jooksul piisavalt, et mingit põhjapanevat järeldust tema vormi kohta teha. Aga ju Löw teab paremini.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Götze vast siiski pole sellises vormis - vigastusest räsitud hooaeg on tasse veel jälje jätnud, aga Schürrle oleks küll võinud Poldi asemel peale tulla. Või Müller-Reus. Aga mis siin ikka enam spekuleerida.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Ma usun, et olen siin ära maininud ka, et uue koondise suurim miinus minu silmis on nõrkus standardolukordades. Kui eelmise sajandi Saksamaa oli igas nurgalöögis väga terav ja ohtlik, siis enam nii ei ole. Hea, et meile endale ära ei lööda nendega. Õnneks seda veel mitte.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Olen juba pikemat aega mõtisklenud, miks Löw noori nagu Götze, Reus, Schmelzer, Schürrle ei kasuta. Nagu eelpool juba mainiti oli eile parem äär täiesti tühi, kuna Kroos ronis harjumusest ikka keskele ja Boateng lihtsalt ei jõudnud kõikjale. Teine probleem oli minu arvates Schweini, kes ju tunnistas, et ei ole 100% terve ja seetõttu pole ka päris vormis. Siis veel Lahmi vales äärekaitses mängitamine. Miks mitte kaks väga head hooaega järjest BVB eest teinud Schmelzerit kasutada vasakus äärekaitses ja Lahmi omal tavapärasel kohal, kus ta ka viimase hooaja klubi eest pallis?

    Minu vaimusilmis oleks algkoosseis selline olnud:

    Neuer
    Lahm - Hummels - Badstuber - Schmelzer
    Khedira - Kroos
    Reus - Özil - Götze/Schürrle
    Gomez/Klose

    Tundub, et Löw sarnaselt Blancile kartis kasutada mängijaid, kes tegid klubi eest head hooajad ja kasutas pigem vanemat kaardiväge.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    MM on Saksa kord võita. Siis on tõesti kõik mehed selliseks turniiriks valmis. Finaali ei plaani vaadata ja loodan siis hispidele.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Ega siin miskit lisada polegi, kõik räägivad enam-vähem sama juttu. Itaalia oli selles mängus parem, seejuures ennustasingi sellist tulemust juba ette, sest eelnevad mängud andsid põhjust kartust, et selline Itaalia pole praegusele Saksa koondisele mugav vastane. Ilmselgelt on sakslaste nõrkuseks kiired rünnakud ja nendega tagasi kaitsesse kaasa liikumine.

    KID-i arvamusega, et oldi liiga kaitsvad ma kuidagi nõustuda ei saa, pigem unustati ju just kaitse ära.

    Reusi karistuslöök oli ilus aga ei hakka siin olekseid-polekseid mainima, Buffon sai käe vahele ning see otsustas.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Emotsioonid on jahtunud ja saab asja natuke kainema pilguga vaadata. Nagu juba korduvalt mainitud on, siis eilne kaotus läks ikka eelkõige taktika nahka. Alustasid selgelt valed mehed ning formatsioonist ei saa aru siiani. Mis oli selle Kroosi keskele tõmbamise eesmärk üleüldse? Natuke läheb ka meeste kapsaaeda. Tundub, et turniiri lõppfaasis hakkas vigastus üha enam Schweinsteigerit segama. Alagrupis lammutas veel korralikult (kaks supersöötu Hollandi vastu nt), aga viimased mängud olid murettekitavad. Eksis lihtsate söötudega, tõmbas tempot alla ja puudus vajalik enesekindlus. Saksa koondise puhul on ülipositiivne see, et kuna hetkel on meil tegu sisuliselt U23 koondisega, siis meestel on aega areneda veel mitme tsükli jagu. Kui põhitegijatest on hetkel vanimad Lahm (28) ja Bastian (27), Gomez (26) ja Neuer (26). Sinna lisaks Klose (34), kes siiski pole enam põhitegija. Ülejäänud kutid kõikd vahemikus 20-25. Ühesõnaga mingit verevahetust ei tule ilmselt niipea ning mehed saavad ainult üha enam kokku kasvada.

    MM tiitel peab olema eesmärk. Ja ilmselt tuleb sinna ka ise kohale minna, sest tundub praegu, et ilma minu kohapeal viibimiseta nad tiitleid võtta ei suuda.

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Muide viimati löödi karistuslöögist otse värav 2008 (Ballack vs Austria). Lihtsalt selline fakt, mille kuskilt ülesse korjasin.

    Leave a comment:


  • jürks
    replied
    Nurgalöögid, oli neid vist 15? Ja loomulikult 0 väravat nendest, sama lugu Bayernil (vs. Chelsea).

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Mulle tundub, et alati turniiri lõppfaasis üritatakse niiöelda suure vastase vastu minna kuidagi kas liiga kaitsvalt või vaoshoitult (või ma ei teagi kuidas sõnastada) mängima. 2010 Hispaania vastu oli ka ju nii ja põhjus polnud küll selles, et Hispaania lihtsalt nii palju parem oli. Sama ka nüüd kui toodi Kroos sisse, et rohkem kaitsele panustada. Aga see selleks ja mingit treeneri lahkumist ma nõudma ei hakka. Tundub, et nüüd tuleb Itaalia meistriks, sest Saksamaa kaotab alati tulevasele võitjale.

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    Oeh, olen mõnda aega seedinud nüüd seda mängu. Mõned mõtted.

    Gomeziga alustamine oli selgelt viga. Itaalia kaitse oli hea ja polnud vaja rakendada jõudu õhus, oli vaja meest, kes suudab mängida palliga.
    Palli kaotamisel kaitsesse liikumine ja press oli suhteliselt laisk.
    Kaitsvad poolikud Khedira ja Schweinsteiger mängisid liiga ründavalt. Kahe ründajaga Itaalia vastu jäid meie keskkaitsed hätta ja keegi ei olnud toeks neile.
    I värava puhul lendas Hummels täielikult läbi.
    II värava puhul olid keskkaitsjad täiesti omalt kohalt väljas + Lahm uitas kuskil Balotelli kõrval ja kattis sulu ära ning Montolivole puudus press. (keskkaitsjad olid kornerist tagasi jooksmas, nende süü pole. Seega lahm ja co pask)
    Reus tõi head värskust äärde, kahjuks läks tema hea free kick latti.
    Podolski oli ka täielik jama äärel, Schürrle võinuks alustada seal.
    Mülleri asemel võinuks sekkuda pingilt Götze või Schürrle siis. Müller pole ju tehniline mängija, kes võtaks äärel mehe ette ja paneks hea tsenderduse alla.

    Ühesõnaga, taktikaliselt põlesime läbi ja kaitse sai taas saatuslikuks. Muidugi ei saa mainimata jätta, et Itaalia mängis hästi.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Kurb lugu jah - parem tiim võitis mängu. Ja see vahe oli tuntav. Algrivistusest - Kroos ei mänginud kindlasti paremäärt - ta pole seda kunagi mänginud ja polnud ka täna selleks sinna toodud. Kes seal pidi olema - ei tea.- See oli tühi ja Boateng rünnakul on suht masendav. Poldi oli tühi koht. Ehk siis Reus ja Müller olnuks teravam selgelt, aga ju oli mingi muu plaan. Sest probleem oli ikkagi andestamatud vead kaitsetöös, kus esimeses väravas läks kohvile keskkaitsepaar ja teises nurgalöögi ajaks taha jääv seltskond, kes seekord oli Lahm, Schweini ja Poldi.

    Leave a comment:


  • mel21
    replied
    Itaallased olid kavalamad, kurjemad ja külmaverelisemad. Balotelli üks selle turniiri stooridest. Azzurridel läks sel õhtul kõik täkesse. Teenitud võit ja õnnitlused saapamaasõpradele.

    Sakslased kartlikud, haavatavad ja otsutavatel hetkedel lõi ka fortuuna irvitades tagumikku. Löw paneb algrivistusega ämmergusse. Lineckeri tuntud ütluse võib nüüd mõneks ajaks unustada. Lohutav on see, et 23-aastast Boatengi peetakse vanuriks, kellest treener kümne küünega kinni hoidvat. 2014, siit me tuleme (koos Löwiga).

    Leave a comment:

Working...
X