320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Tofoa
    replied
    Tuletan meelde, et ei jäänud palju puudu, et Neuer oleks Lõuna-Korea mängus Kariust teinud, kui oli kauglöögi tõrjumisel tõstistes raskustes.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Muidugi oleks. Ja mis olekseid veel tuleb faktide asemel?

Mina näiteks väidan, et Noijer tassis kogu seda punti igas mängus mitu korda.
    Olen samas paadis. Neuer ikka mitu korda tassis oma kiirete reaktsioonide ja hästi ajastatud väljatulekutega.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Muidugi oleks. Ja mis olekseid veel tuleb faktide asemel?

Mina näiteks väidan, et Noijer tassis kogu seda punti igas mängus mitu korda.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Suudad oma väidet mingite mõistlike faktidega toetada? Millised täpsemalt olid Neuerist tingitud probleemid neis kolmes mängus? Lõuna Korea viimase värava puhul ekslemine pole vigà, kuna seal oli juba pohhui, kas 1-0 või 2-0 sumpsi saada.

Kui keegi üldse oma koha välja mängis, oli see Noijer.

Edit: Top 1, mitte 2 ;]
    Lozano löögi oleks MATS esimesest nurgast ära võtnud lepsilt

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
    Neueri mängitamine oli nüüd küll kõige väiksem probleem ja pigem otsitud viga, mis puudutab mängupraktikat. Neuer kaptenina ei mänginud välja, kaptenipaelaga liidrit oleks vaja olnud väljakul dirigeerimas näha.
    Bastiani sugune Effenbergi stiilis kapten oleks vajalik olnud. Kes omasid käima tõmbab. Aga ka see polnud teema sel turniiril.

Leave a comment:

• enzo5
    replied
    Neueri mängitamine oli nüüd küll kõige väiksem probleem ja pigem otsitud viga, mis puudutab mängupraktikat. Neuer kaptenina ei mänginud välja, kaptenipaelaga liidrit oleks vaja olnud väljakul dirigeerimas näha.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ja nagu enne turniiri arvata võis, mängupraktikata mehe mängitamine kõige mõistlikum polnud, ole sa kasvõi top2 väravavaht. Neueri eelistamine MATS'ile oli viga.
    Suudad oma väidet mingite mõistlike faktidega toetada? Millised täpsemalt olid Neuerist tingitud probleemid neis kolmes mängus? Lõuna Korea viimase värava puhul ekslemine pole vigà, kuna seal oli juba pohhui, kas 1-0 või 2-0 sumpsi saada.

Kui keegi üldse oma koha välja mängis, oli see Noijer.

Edit: Top 1, mitte 2 ;]

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Ja nagu enne turniiri arvata võis, mängupraktikata mehe mängitamine kõige mõistlikum polnud, ole sa kasvõi top2 väravavaht. Neueri eelistamine MATS'ile oli viga.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    ja mitu Man City põhimeest on Inglismaa põhimehed?
    Kolm on suht

Leave a comment:

• elx
    replied
    ja mitu Man City põhimeest on Inglismaa põhimehed?

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma võin jätkata. 2010 tuli MMi võitjaks Hispaania. Tead, mis klubi mängijaid Hispaania koosseisus üle poole oli? Tead, kes siis klubi peatreener oli? Õige!

Arvad, et kokkusattumus? Nojah, tol hooajal ta ju feilis Barcaga, kaotas Interile ja nii...
    Oot... Pep ju juhendab nüüd Inglismaal...

It's coming home, lads!

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Jogi on kunn ja Saksamaale palju edu toonud vend aga eks ole praegu ideaalne aeg treenerit vahetada. Jõuab verd vahetada ja mängu lihvida, enne kui Euro 2020 minnakse võtma. Paraku pole kedagi ju hetkel vaba. Hasenhüttl? Klopp oleks hea varjant aga tal on premm võita.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    Jutud liiguvad, et Messi lõpetab peale antud turniiri koondise esindamise. Äkki ootavad selle ära, ennem,kui Jogiga "poolte kokkuleppel" koostöö lõpetatakse.
    Tuleks uus mees barkast pukki, telekavaatajal oleks äge seoseid luua ja autoriteediga mees oleks pukis, kelle vastu ei ole mingeid asjatuid neutraalseid emotsioone, vaid korralik love/hate suhe.
    Saksamaa fännid on nii tundlikud + te ei saa sittagi aru, mille ja kelle üle ma nalja teen.

Minu meelest jätkake edasi Löwiga. Pole sooja ega külma Saksa koondisest.

Leave a comment:

• denisss
    replied
    Jutud liiguvad, et Messi lõpetab peale antud turniiri koondise esindamise. Äkki ootavad selle ära, ennem,kui Jogiga "poolte kokkuleppel" koostöö lõpetatakse.
    Tuleks uus mees barkast pukki, telekavaatajal oleks äge seoseid luua ja autoriteediga mees oleks pukis, kelle vastu ei ole mingeid asjatuid neutraalseid emotsioone, vaid korralik love/hate suhe.

Leave a comment:

• Kurat
    replied
    Selline on hetkel Kickeri veebis olev poll Jogi kohta:

See vist näitab rahva meelsuse ära vähemalt. Isiklikult arvan, et on kaks stsenaariumit, Löw astub ise tagasi või lastakse tal tiksuda kuni uus kandidaat olemas on ja siis saadetakse ilusasti viisakalt lillekimbuga teele. Ma ei usu, et ta üleöö kinga saab.

Leave a comment:

Working...
X