320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti õige suhtumine on sul Jank.Del Piero tõi vahetusest ikka täiesti teise hingamise ja seda tegi ka Grosso. Kahjuks tegi van der Saar super mängu midagi pole öelda. Buffon oli tavaline ei üllatanud kahjuks millegiga. loodame et päevad pole vennad ja kõik ilus on veel ees.

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Ma arvan, et kui Doni ei pane mu JUMALAT algkoosseisu Rumeenia vastu, siis on küll midagi valesti. Toni oli eile täielik pettumus, lastes 95% väravavõimaluse nahhui. See oli küll valus. Nojah, De Rossi Pirlo asemel , Del Piero Toni asemel ja Chiellini Barzagli asemel ja siis võib rääkida juba veerandfinaalist.
      Pirlo oli minu arust normaalne isegi aga ambosini peaks välja vahetama

      Algselt postitas Noobel27 Vaata postitust
      Hogweed kas sa arvad et Holland enam rohkemaks võimeline ei olegi et esimese mängu juba parimaks tituleerid?
      Ja usu prantslased saavad sama või veel hullema koosa.
      eriti ei usu, itaalia on lihtsalt hale

      Kommentaar


        Pirlo ei mänginud ju üldse nii halvasti . Ma võtaks ka parema meelega Ambrosini välja.

        Mis kuradi pärast see treener Cassano mängu tõi. Oli ka teisi palju paremaid mängijaid pingil

        Kommentaar


          Einoh Itaalia mannetu polnud, sellepärast ma ei põe, aga lihtsalt seis tabelis on see mis muretsema paneb. DelPiero Toni asemele? Tule taevas appi...Kuigi Toni oli mannetu, siis on minul temasse usku. Pigem peaksid nad koos Del Pieroga platsil olema.

          Kui aus olla siis rünnakul polnud eriti häda midagi, põhiline probleem oli keskväli. Ründavas faasis Ambrosini ja gattuso on pakk peeru. Pirlo võib pikka söötu anda platsi keskelt, aga mitte ise triblinguga tervavust luua...

          pani Don kaitsva keskvälja aga ikkagi holland liikus seal liiga vabalt, mis sellest kasu oli? Pigem oleks pidanud ise vatase kasti juures rohkem palli hoidma.

          kaitses olid eksimused ja eks igal mehel võib tulla. siiski eelistan Chiellinit platsile...kas siis panucciga või kellega iganes. Zambrotta ja Grosso väga head...Camo ja Ni NAPOLI (tervitades paksu sarapit) olid ka head...DelPiero llülitus väga hästi ja minu poolest alustagu Di natale asemel. Cassano sai platsil olla mõne hetke kui 3-0 mängu lõpetas. Vist jõudis Tonile selle pika passi anda kus ta vära eest üksi ära nussis...

          Igatahes kordan veel...Keskväljal muutused ja Rumeenia kotti. Siis vaatab edasi...Kui hakkama ei saada siis Don seebiks (kuigi sa uue lepingu vist hiljuti kloun selline)

          Kommentaar


            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            no see gomis tundus küll täiesti mõttetu lont olevat, ta ei julendki nagu midagi ette võtta, nii suur kramp sees vist. treze oma kogemustega oleks palju parem valik olnud...
            Ise oled mõtetu.
            Gomis ei saanud palle vägapuudutada ,kuna keskkaitsjad jätkasid pikkalt palli ette löömist enamjaolt ja ega Gomisel oma väikse kasvuga polnud neid eriti võimalus kätte saada.
            Kui maast ka anti palli oli kohe kolm-neli rumeenlast ümber.

            Algselt postitas Noobel27 Vaata postitust
            Hogweed kas sa arvad et Holland enam rohkemaks võimeline ei olegi et esimese mängu juba parimaks tituleerid?
            Ja usu prantslased saavad sama või veel hullema koosa.
            Prantslaste kaitse küll nii ei leki. Neil on pigem värava löömisega probleeme.

            Kommentaar


              No nii öeldi ka itaalia kaitse kohta enne turniiri.Aga ma arvan et nii seisev see mäng nüüd küll ei tule kui Rumeenia oma oli.Holland arutab seda kaitset nagu paremini laiali, see mis nad eile tegid oli küll super liigutamine karistusala lähedal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Noobel27 Vaata postitust
                Holland arutab seda kaitset nagu paremini laiali, see mis nad eile tegid oli küll super liigutamine karistusala lähedal.
                Juba preagu arutavad .

                Kommentaar


                  Buffon
                  Zambrotta-Barzagli-Chiellini-Grosso
                  Camoranesi-Gattuso-Pirlo-Quagliarella
                  Di Natale-Toni

                  ja mäng on võidetud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Noobel27 Vaata postitust
                    No nii öeldi ka itaalia kaitse kohta enne turniiri.Aga ma arvan et nii seisev see mäng nüüd küll ei tule kui Rumeenia oma oli.Holland arutab seda kaitset nagu paremini laiali, see mis nad eile tegid oli küll super liigutamine karistusala lähedal.
                    Mis kuradi arutamine. 2 väravat löödi kontrast, kus Itaalia mannetu kaitse lihtsalt tagasi ei jõudnud.
                    See esimene oli karistuslöögi järgsest olukorrast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Mis kuradi pärast see treener Cassano mängu tõi. Oli ka teisi palju paremaid mängijaid pingil
                      Nimeta palun üks.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Eile mängis itaalia tglt paremini kui prantslased, itaallased suutsid vähemalt võimalusi tugeva hollandi vastu luua, prantsaltel pold seevastu pmst ühtki võimalust. Kaitse oli itaalial sitt, chiellini peaks materazzi asemel keskel barzagliga olema ja grosso ning zambrotta äärtel. Keskpoolikust Ambro välja ning Del Piero Toni kõrvale ründesse. Äärtele Di Natale ja Qualiarella.
                        Siit grupist läeevad edasi Holland ja Itaalia/Rumeenia

                        Kommentaar


                          Parem võitis igatahes olgu selle suluseisuga ja fair-play'ga nagu on. (minu meelest oli platsi kõrval Panucci, mitte Zambrotta nagu siin kirjutatakse)

                          Mina nägin asju vähe teises valguses, kui muud Itaalia toetajad. Tõsi, et Toni ei suutnud Fiore päevadele omaselt palli endal hoida kuni ääred appi tulevad ning silma jäid pigem Camo ja Di Natale, siis minu meelest olid valed mehed platsil ikka viimased. Minu meelest oleks pidanud nad ikka võimsamalt kasti murdma. Ruumi 'säramiseks' leidsid nad ainult kauglöökidega.

                          Edasi ei teinud halba mängu ka Pirlo, kelle söötudest said mängisid Grosso ja Zambrotta ennast parimatele positsioonidele(nagu oleks pidanbud tegema Camo ja Di Natale).

                          Kaitse imes muidugi mõnuga, kuid lõppkokkuvõttes anti mäng ära ikka taktikaga. Keskväljal ei suudetud kolme mehega palli hoida ning mobiilsusest liinide vahel jäi vajaka. Parim variant oleks olnud 4-4-2 tõusvate äärtega. Arvan, et sedasi oleks ka Toni oma mängu rohkem leidnud. Kuna aga üht meest koondisesse ei valitud oli raske ka vahetustega selline plaan sisse viia.

                          Järgmises mängus kärpida Milanistasid ja tuua platsile roomlasi.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
                            Eile mängis itaalia tglt paremini kui prantslased, itaallased suutsid vähemalt võimalusi tugeva hollandi vastu luua, prantsaltel pold seevastu pmst ühtki võimalust. Kaitse oli itaalial sitt, chiellini peaks materazzi asemel keskel barzagliga olema ja grosso ning zambrotta äärtel. Keskpoolikust Ambro välja ning Del Piero Toni kõrvale ründesse. Äärtele Di Natale ja Qualiarella.
                            Siit grupist läeevad edasi Holland ja Itaalia/Rumeenia
                            Benzema ja Anelka võimalused jäid nägemata?
                            10 mehelise kaitse vastu on nats raske midagi erilist tekitada ka. Holland ikkagi jätkas pärast eduseisu ka palju ründavama taktikaga, kui Rumeenia Prantsusmaa vastu kogu mängu.
                            Järgmine mäng näitab, kuidas Itaalia Rumeeniaga hakkama saab.

                            Kommentaar


                              savi Ita tõmbab FC Aafrikale ja mustlastele koti pähe ja on edasi!
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                tegelikult vajab Itaalia koondis suurpuhastust kõigist penskaritest, kes nende ridadesse veel alles jäänud on. On aeg hakata üles ehitama uut koondist.
                                No kõik on olemas...Pink on noori täis kes võiks vabalt eile platsil olla olnud

                                Chiellini, DeRossi, Aquilani, Cassano, Quagliarella...

                                Aga ei Don eelistab vanu peere...Kurat ma peaks ise neil treener olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X