320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sigatsemised ei olegi okei ning sellepärast on isegi olemas kollased ja punased kaardid ning teinekord, kui tahtlikult konte murtakse, saab ka pikema karistuse.

    kätega mängimine pole nüüd eriline sigatsemine. lihtsalt situatsioon on inimestes sigatsemise välja toonud - keerame nüüd ja täiega, vaadake mida ta tegi!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      jah, ebaaus mäng, mis sai ka punase kaardi ja mängukeeluga karistatud. aga kas Scholes on siis tüüpiline fair playst mitte lugu pidav nahhaal või tegi ta äkki selle liigutuse samuti reflektoorselt? retooriline küsimus, mõistagi. nagu Daz Booob juba jõudis öelda - muidugi ei ole ükski reeglite rikkumine okei, aga nende eest on olemas vastavad karistused ja seekord vastav karistus ka tuli. milleks on vaja veel mingeid sanktsioone rakendada?

      igatahes mul on tunne, et me ei räägiks siin seda juttu üldse, kui Suarez oleks võrkpalli harrastanud näiteks kuskil 60. mänguminuti paiku. aga reeglid peavad olema samasugused nii 2. kui ka 90+2. minutil. oli reeglite rikkumine, kohtunik vilistas ja määras ettenähtud karistuse. lihtne. kõik see, mis pärast juhtub, on juba hoopis teine asi ja ei tohi mõjutada karistuse määramist. samuti pole oluline see, mitu mängu turniiri lõpuni on jäänud. sest kui oleks see intsident toimunud näiteks alagrupi otsustavas mängus, kas tuleks siis mängija bännida turniiri lõpuni, kuna edasi saadi ju ebaausalt? või veel edasi minnes, kui näiteks mõnes liigas saab mees punase ja peaks vahele jätma järgmise mängu nõrga vastasega, kas siis tuleks näiteks karistust samuti pikendada põhjendusega, et see pole rikkumisega proportsioonis? ma ei näe loogikates erilist vahet.

      ja antud turniirilt on õnneks olemas seesama Kewelli pretsedent. kohtunik saatis ta ära tahtliku käemängu eest ja ta sai ühemängulise keelu. mismoodi see ja Suareze olukord peaksid teineteisest erinema? reegleid võib tahta, aga ei saa ju tegelikult tõlgendada subjektiivselt vastavalt kontekstile ja sellele, mis võib tulevikus juhtuda, muidu muutub asi farsiks, või ei?

      mul on ausalt öeldes natuke keeruline mõista, kuidas mitu täiesti intelligentset foorumlast ei taha/suuda kõigest sellest kuidagi aru saada. peab vist edasiste pettumuste vältimiseks arutelu siitpoolt lukku keerama.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!

        Lausa lust on sellist mängu vaadata.
        Kahju küll Argetiinast, väga oleks tahtnud ka Argetiinat MM'na näha.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          sweet Inglased võivad nüüd Capellol palka tõsta.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Fantastiline!
            sigpic

            Kommentaar


              Kuidas küll elu pöördub vaid päevadega.

              Eile enne esimest veerandfinaali räägiti Euroopa vuti surmast ja võimalikust all South-American poolfinaalidest. Hispaania vaevalt eksib õhtul ning taaskord näitab Vana Maailm nagu 2006 mm-il kus vutimaailma raskuskese endiselt asub.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Super tulemus, Saksamaa näitas koha kätte sellele Argentiina jalgpalli Andres Sõbrale. Muide Hispaania võidus ma nii surmkindel ei ole aga pigem on nad siiski favoriidid tõesti. Eriti hea meel on et "suured" Lõuna-Ameerika riigid väljas on.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Maradona toodi maa peale tagasi. Huvitav mis tast saab nüüd? Jätkab koondise juhtimist?

                  Kommentaar


                    Põhiline punkt oli ikkagi Müller aka. "pallipoisi" värav. See peaks nüüd Maradona lõuad väga kauaks kinni lööma! Sakslastest muidugi väga nunnu esitus.
                    Nüüd võib juba ka kindlalt öelda finaalis osalevad meeskonnad : Uruguay vs. Hispaania!
                    Jalgpall on elus!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                      Kuidas küll elu pöördub vaid päevadega.

                      Eile enne esimest veerandfinaali räägiti Euroopa vuti surmast ja võimalikust all South-American poolfinaalidest. Hispaania vaevalt eksib õhtul ning taaskord näitab Vana Maailm nagu 2006 mm-il kus vutimaailma raskuskese endiselt asub.


                      Kuigi Hispaania võiks koju minna.



                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Jalgpall on elus!
                        Ilusad sõnad Itaalia koondise poolehoidjalt.

                        Kommentaar


                          Hmm ma pean ütlema, et sakslaste esitus on hämmastav sellel MM-il. Enne turniiri tundus, et poolkaitsega saavad neil olema suured probleemid. Aga Schweinsteiger, Khedira ja Podolski valitsesid täna seda mängu seal totaalselt. Argentiina lihtsalt tõmbus eemale ja lasi vastastel teha, mis tahtsid. Täiesti uskumatu. Tea, mis imesid järgmise pühapäevani veel näha saab.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Enne turniiri algust ei julenud üldse saksale mingit edu pakkuda, nüüd üha enam tundub, et tiitel neile kukub.

                            Kommentaar


                              Ma tegelt ikka arvasin, et Saksamaa kaugele läheb see mm. Aga uskusin, et Argentinast nad jagu ei saa.

                              Bayern eeskätt on hakanud panustama uutele noortele sakslastele ja tulemused on näha.

                              Aga Saksamaa on olnud viimase 3 mm stabiilseim meeskond. Ja viimase 3 suurturniiri puhul veel enam (mm06, euro08, mm10).

                              Mingil põhjusel arvan, et nad ikka ei võida seda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                igatahes mul on tunne, et me ei räägiks siin seda juttu üldse, kui Suarez oleks võrkpalli harrastanud näiteks kuskil 60. mänguminuti paiku.
                                jah, siis oleks jutt hoopis teine-
                                kas Zelinski hangib teise kollase siis, kui mäng juba läbi või 60.min, kui vastasel veel pool tundi aega arv.enamuses üritada

                                ja antud turniirilt on õnneks olemas seesama Kewelli pretsedent. kohtunik saatis ta ära tahtliku käemängu eest ja ta sai ühemängulise keelu. mismoodi see ja Suareze olukord peaksid teineteisest erinema?
                                et mismoodi erineb? sedamoodi, et kui tegu oli tahtlik, siis ongi sarnane situatsioon (v.a muidugi seesama moment, et AUS pidi veel hulk aega vähemuses vastu pidama), aga kindlasti sa märkasid foorumis puhkenud seakisa nende esituses, kes arvasid vastupidist- palli tabamus oli juhuslik ja paljude lemmik Kewell pidanuks jätkama

                                reegleid võib tahta, aga ei saa ju tegelikult tõlgendada subjektiivselt vastavalt kontekstile
                                saab ja seda tehaksegi, piiripealsete juhtumite puhul kohtunik muuga ei tegelegi kui tõlgendab, eksole ju,
                                nt sedasama käega mängimist karistusalas

                                Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                                Saksamaa kui suurturniiride meeskond:

                                2002 MM - finaalis
                                2004 EM - ???
                                2006 MM - poolfinaal & 3ndad
                                2008 EM - finaalis
                                2010 MM - poolfinaal juba
                                samas ebastabiilsus, õnnestumiste sekka sekka totaalseid krahhe-
                                MM'94& '98 kaotus veerandf-s, EM2000 &2004 kukkumine juba alagrupis
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X