320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Võib-olla tõesti jah üritas ta rinnaga seda ära lüüa. Aga vahet pole, ma ei paneks Suareze käitumist kindlasti mitte "unsportsmanlike conduct" alla, sest iga sportsman oleks seda teinud.
    Sportlik oleks olnud ikka reeglite kohaselt mängida. Ega seesugune sigatsemine seal väravajoonel ei erine kuidagi moodi daivimisest ja muust sellisest.

    Sellise jutu järgi peaks Grosso ka siis suur ja imetlustvääriv sportsman olema oma 2006 vägitüki eest Austraalia vastu. Aitas meeskonna ikkagi võidule ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas surfaja Vaata postitust
      Ebaausal teel? Kumb rohkem kangelane on, kas Henry või Suarez. Viimase pattu vähendab vähemalt see, et kohtunik fikseeris olukorra ära ja Ghana sai uue võimaluse aga oleks see situatsioon jälle kahesilma vahele jäänud...
      Ikka kangelane?
      Ma ei ole küll 100% kindel, aga ma usun, et Henry oli mõnesmõttes Prantsusmaal küll kangelane, sest fänni kokkuvõttes ei huvita, kuidas see tulemus saavutati.

      Mõni Prantsusmaa fänn, Mask näiteks, võib rääkida, mis tunded temas sellega seoses olid. Aga noh, arvestades Prantsusmaa fiaskot sel MM-l, oleks tõesti parem olnud nii meeskonnale kui ka fännidele, kui sinna poleks üldse jõutud.

      Samas kui 2010 MM oleks kinni pandud, siis usun, et terve Prantsusmaa tänaks õnne ning Henryd, et läbi sellise ussi munni MM-le jõuti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Sellise jutu järgi peaks Grosso ka siis suur ja imetlustvääriv sportsman olema oma 2006 vägitüki eest Austraalia vastu. Aitas meeskonna ikkagi võidule ju.
        Tramidavittu? Milles see vägitükk seisnes? Kui pead silmas seda, et mees imeliselt mängis kastis kahest mehest mööda kellest viimane ta maha tõmbas ning niiviisi Itaalia penalti sai, siis respekt Sulle. Kõikidel teistel juhtudel mine otsi omale prillid.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Tramidavittu? Milles see vägitükk seisnes? Kui pead silmas seda, et mees imeliselt mängis kastis kahest mehest mööda kellest viimane ta maha tõmbas ning niiviisi Itaalia penalti sai, siis respekt Sulle. Kõikidel teistel juhtudel mine otsi omale prillid.
          Pfffffhahahahaaa....no, sorri.

          Sinu puhul on klassikaline palk-pind silmades kaasus.

          Kommentaar


            Ei olegi midagi kommenteerida--- Up yours, Andres Vaher

            Ghaanast on sitaks kahju.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Sportlik oleks olnud ikka reeglite kohaselt mängida. Ega seesugune sigatsemine seal väravajoonel ei erine kuidagi moodi daivimisest ja muust sellisest.

              Sellise jutu järgi peaks Grosso ka siis suur ja imetlustvääriv sportsman olema oma 2006 vägitüki eest Austraalia vastu. Aitas meeskonna ikkagi võidule ju.
              Grossot ma kaitsesin muideks esialgu ühena vähestest. Aga aastaid hiljem ma võin küll tunnistada, et tegu oli üsna selge daiviga.

              Jutt ei ole aga suurest ja imetlusväärsest sportsmanist. Ära vääna mu sõnu. Mina räägin puhtalt sellest, et tema reaktsioon oli kõige tavalisem üldse ning seda oleks ilmselt teinud ka kõige sportsmanim mees maailmas ning ei, seda ei saa võrrelda daivimise, isegi Henry käega või muu sellisega.

              Aga vahet pole, mina ei viitsi sellega vaielda. Olen lihtsalt rahul, et edasi sai tiim, kel on ka reaalseid võimalusi midagi korda saata.
              sigpic

              Kommentaar


                Fifa võiks tagant järgi Maradonale ka karistuse siis juba anda.

                Näiteks, et ta ei tohiks mitte ühelgi moel mm-ga seotud olla, alustades selle promomisest mõnes reklaamis, lõpetades treenimisega.

                Ebaausate võtetega mehed ei tohiks ju jalgpallis tegutseda.

                ----------
                Ma teadsin kohe kui Suarez selle asja ära tegi, et see on nagu kondi viskamine näljaste koerte ette.

                Saite oma viha ilusti Suareze peal välja elada, vähemalt keegi sai vähem haiget.

                Fifa tegelt bännib Suareze ainult selle pärast, et nende huvi oli kindlasti Aafrika meeskonna pääs semidesse. Ja noh, olekski ju pääsetud. Nüüd siis hakkavad reegleid muutma turniiri jooksul kuna Ghana ei löönud oma penaltit ära. Punane kaart peaks tähendama, et Suarez jätab semifinaali mängu vahele, aga finaali või 3 koha mängu jaoks peaks ta jälle rivis olema.

                Ja ma ikkagist leian, et mis Suarez tegi, ja mida näiteks Henry või Maradona tegi on erinevad. Üks asi on käega pall väravasse toimetada. Teine asi on kätt kasutada kaitsmiseks. 99,9% võtab kohtunik need olukorrad kohe ära, ja võttiski ju eile, penalti ja punane kaart. Aga Henry ja Maradona on mingid ülemaailmsed iidolid keda ei karistatut.

                Võiks siis juba Maradonale ka väänata, nii tagant järgi.

                Blatter: "Argentiina hakkab finaali jõudma, mis asi selle Maradonaga oligi, mingi jumala käsi, mis see oli?"

                Kommentaar


                  Näe, isegi pallipoisid löövad Argentiinale väravaid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Panso Vaata postitust
                    Ja ma ikkagist leian, et mis Suarez tegi, ja mida näiteks Henry või Maradona tegi on erinevad. Üks asi on käega pall väravasse toimetada. Teine asi on kätt kasutada kaitsmiseks.

                    pole see midagi nii erinev(v.a muidugi selle poolest, et Suareze puhul kohtunik ikkagi karistas kaardi ja pendlaga),

                    samuti kindlustad ju seda, et skoor oleks sulle soodsam
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ma ei ole küll 100% kindel, aga ma usun, et Henry oli mõnesmõttes Prantsusmaal küll kangelane, sest fänni kokkuvõttes ei huvita, kuidas see tulemus saavutati.

                      Mõni Prantsusmaa fänn, Mask näiteks, võib rääkida, mis tunded temas sellega seoses olid. Aga noh, arvestades Prantsusmaa fiaskot sel MM-l, oleks tõesti parem olnud nii meeskonnale kui ka fännidele, kui sinna poleks üldse jõutud.

                      Samas kui 2010 MM oleks kinni pandud, siis usun, et terve Prantsusmaa tänaks õnne ning Henryd, et läbi sellise ussi munni MM-le jõuti.
                      Mind isiklikult olin pettunud, et sellel viisil MM-ile pääseti aga Henry´t ma selleeest risti lööma ei hakkaks, kuna mees mängis lihtsalt olukorra lõpuni.

                      Kommentaar


                        Epic, ausalt - kui Scholes võttis paar hooaega tagasi Fulhami vastu täpselt samamoodi kätega kindla värava joone pealt ära, kas pidasid ka seda ebaausaks mänguks ja oleksid tahtnud talle pikemat karistust kui see, mis ta reeglite kohaselt niigi sai?

                        tagantjärgi lisabänn oleks igatahes absoluutselt kõige hullem otsus, mida FIFA antud olukorras teha saaks. oleks Gyan selle pendla sisse löönud, kas keegi üldse kaaluks karistuse pikendamise varianti?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          oleks Gyan selle pendla sisse löönud, kas keegi üldse kaaluks karistuse pikendamise varianti?
                          Aga mida olekski seal kaaluda? Uruguayl poleks ju rohkem mänge olnud ja seega ei saaks Suarezt bännida mängudest, mida pole olemas.

                          Kommentaar


                            et siis peale MM-i kaotavad kaardid kehtivuse?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krizto Vaata postitust
                              Aga mida olekski seal kaaluda? Uruguayl poleks ju rohkem mänge olnud ja seega ei saaks Suarezt bännida mängudest, mida pole olemas.
                              Jah, kui MM lõppeb, läheb Uruguay rahvuskoondis laiali ja rahvusvahelisi mänge enam ei pea
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Epic, ausalt - kui Scholes võttis paar hooaega tagasi Fulhami vastu täpselt samamoodi kätega kindla värava joone pealt ära, kas pidasid ka seda ebaausaks mänguks ja oleksid tahtnud talle pikemat karistust kui see, mis ta reeglite kohaselt niigi sai?
                                Ausalt, ei mäleta seda intsidenti, aga ebaaus mäng oli see kindlasti. Kurb on tegelikult vaadata, kuidas see bjuuutiful geim järjest räpasemaks muutub.

                                See muidugi on loomulik, et tehakse ükskõik mida, et võiduni jõuda. Aga kas selle tõttu peaksid ka igasugu määrustevastased sigatsemised justkui okei olema?

                                Nagu tiinekad ja "reeglid on olemas selleks, et neid rikkuda."

                                Selles suhtes propsid Diego Forlanile. Seda meest ei mäleta kuskil daivimas, käega mängimas või vastastega rõvetsemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X