320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    jah, siis oleks jutt hoopis teine-
    kas Zelinski hangib teise kollase siis, kui mäng juba läbi või 60.min, kui vastasel veel pool tundi aega arv.enamuses üritada
    et siis sõltuvalt sellest, palju on mängitud, kes mängivad, kus mängivad... siis... ahh tra nah, lööge see pall nii väravasse, käeluud puruks siis.
    kui ei suuda väravat lüüa, mis iganes põhjusel, siis oled kodja. elu on näidanud ja reegel kinnitatud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Saksamaa kui suurturniiride meeskond:

      2002 MM - finaalis
      2004 EM - ???
      2006 MM - poolfinaal & 3ndad
      2008 EM - finaalis
      2010 MM - poolfinaal juba

      ...


      Emokid on siiani ikka väga head tööd teinud. Ise oodanuks rohkem Argentinat Hispaaniale vastu. Nüüd aga sai La Furia Roja tõelise pähkli pureda, sest käsipallitreenerist Maradona meeskonna vastu olnuks tunduvalt kergem mängida.


      Maradonale tervitused, nüüd hakkavad argentina meedias vitsad ka teda peksma, polnud vaja siis Zanjat ja Bambit koju jätta.

      Jalgpall elab edasi, Hispaania võtab õhtul oma, Del Bosque on siiamaani head tööd teinud ning Forlan ülejäänud karjaga sai eile edasi.


      Kroos & Co-le tervitused. Peaasi, et end tühjaks ei mängi enne finaali.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        igatahes mul on tunne, et me ei räägiks siin seda juttu üldse, kui Suarez oleks võrkpalli harrastanud näiteks kuskil 60. mänguminuti paiku.
        Või siis, kui Gyan oleks penalti sisse põrutanud.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Ai kurja, mis siis nüüd juhtus...
          sigpic

          Kommentaar


            ma saan kõigest sellest aru, et pool tundi aega üritada jne jne, püüdsin selgitada oma seisukohta, et kui 24. minutil on karistuseks punane, penalti ja üks mäng bänni, siis ka 90+2. minutil peaks olema karistuseks punane, penalti ja üks mäng bänni. las ma selgitan sarnasusi korra veel hästi puust ja punaselt ja seda puhtalt reeglite aspektist.

            Kewell mängis käega - kohtunik pidas seda tahtlikuks - andis punase kaardi - järgnes penalti - Kewell sai ühemängulise bänni
            Suarez mängis käega - kohtunik pidas seda tahtlikuks - andis punase kaardi - järgnes penalti - Suarez sai ühemängulise bänni

            sellega mõlemad konkreetsed olukorrad tegelikult piirduvad ja lõppevad. punkt. et kängurute fännid kuskil foorumis pole tahtlikkusega nõus, ei oma tegelikus maailmas mitte mingit tähtsust. ja bänni aluseks omakorda ei saa võtta seda, mitmes mänguminut käib, kas järgnev penalti lüüakse sisse, mis tulemusega mäng lõppeb ja mitu mängu on jäänud turniiri lõpuni. kust sa tõmbad näiteks piiri, millest alates on vastastel veel "piisavalt" aega üritada? pool tundi? kaksteist minutit? seitse?


            mängu räpasemaks muutumise osas veel - kui võetakse kiirrünnak kaardivääriliselt maha, siis öeldakse selle kohta sageli "professionaalne viga". enamasti pigem tunnustava kui laitva tooniga. siin on üks näide. kui paljud nimetaksid objektiivselt seda fair play vaimule sülitamiseks ja kui paljud enda ohverdamiseks meeskonna nimel? kui ei taha siia kirjutada, siis püüdke vähemalt iseendale täiesti ausalt tunnistada. ja veel korra rõhutan, et Suarez sai karistada vastavalt kehtivatele reeglitele. ma mõistaksin antud poleemikat täiesti, kui kohtunik poleks märganud või poleks näiteks reeglitepärast otsust teinud, aga ta ju tegi?


            mulle lihtsalt näib, et osade arvajate puhul mängib märksa olulisemat rolli eilse tulemuse ebasümpaatsus, mitte niivõrd printsipiaalne suhtumine ausa mängu põhimõtetesse. minu meelest natuke... silmakirjalik. muud ei olegi.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              mulle lihtsalt näib, et osade arvajate puhul mängib märksa olulisemat rolli eilse tulemuse ebasümpaatsus, mitte niivõrd printsipiaalne suhtumine ausa mängu põhimõtetesse. minu meelest natuke... silmakirjalik. muud ei olegi.
              Ma ei saa aru, kuidas sa viitsid nii palju oma aega taunide peale kulutada?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Võimas esitus sakslastel ja õnnitlus nende poolehoidjatele. Nüüd ei tohiks enam väga suuri kahtlusi olla, et ka see MM-tiitel rändab samuti Euroopasse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Hmm ma pean ütlema, et sakslaste esitus on hämmastav sellel MM-il. Enne turniiri tundus, et poolkaitsega saavad neil olema suured probleemid. Aga Schweinsteiger, Khedira ja Podolski valitsesid täna seda mängu seal totaalselt. Argentiina lihtsalt tõmbus eemale ja lasi vastastel teha, mis tahtsid. Täiesti uskumatu. Tea, mis imesid järgmise pühapäevani veel näha saab.
                  Nii oli ja siiani tooni andnud Özil oli tagasihoidlik - tõenäoliselt eilse haigestumise tõttu.
                  Ja see Suareze case - kui nad peaks veel ühe mängu banni lisaks andma, siis minu arust see on räige sigadus. Mille eest?

                  Kommentaar


                    Et saaks ikka mustadele poikadele mustal mandril sittarisse pugeda.

                    Ebaaususe tipp oleks see küll. Häbi FIFA-le, et selline idee üldse väljagi toodi.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      thi dzööörmanz - kaval rass

                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        ma saan kõigest sellest aru, et pool tundi aega üritada jne jne, püüdsin selgitada oma seisukohta, et kui 24. minutil on karistuseks punane, penalti ja üks mäng bänni, siis ka 90+2. minutil peaks olema karistuseks punane, penalti ja üks mäng bänni. las ma selgitan sarnasusi korra veel hästi puust ja punaselt ja seda puhtalt reeglite aspektist.

                        Kewell mängis käega - kohtunik pidas seda tahtlikuks - andis punase kaardi - järgnes penalti - Kewell sai ühemängulise bänni
                        Suarez mängis käega - kohtunik pidas seda tahtlikuks - andis punase kaardi - järgnes penalti - Suarez sai ühemängulise bänni

                        sellega mõlemad konkreetsed olukorrad tegelikult piirduvad ja lõppevad. punkt. et kängurute fännid kuskil foorumis pole tahtlikkusega nõus, ei oma tegelikus maailmas mitte mingit tähtsust. ja bänni aluseks omakorda ei saa võtta seda, mitmes mänguminut käib, kas järgnev penalti lüüakse sisse, mis tulemusega mäng lõppeb ja mitu mängu on jäänud turniiri lõpuni. kust sa tõmbad näiteks piiri, millest alates on vastastel veel "piisavalt" aega üritada? pool tundi? kaksteist minutit? seitse?


                        mängu räpasemaks muutumise osas veel - kui võetakse kiirrünnak kaardivääriliselt maha, siis öeldakse selle kohta sageli "professionaalne viga". enamasti pigem tunnustava kui laitva tooniga. siin on üks näide. kui paljud nimetaksid objektiivselt seda fair play vaimule sülitamiseks ja kui paljud enda ohverdamiseks meeskonna nimel? kui ei taha siia kirjutada, siis püüdke vähemalt iseendale täiesti ausalt tunnistada. ja veel korra rõhutan, et Suarez sai karistada vastavalt kehtivatele reeglitele. ma mõistaksin antud poleemikat täiesti, kui kohtunik poleks märganud või poleks näiteks reeglitepärast otsust teinud, aga ta ju tegi?


                        mulle lihtsalt näib, et osade arvajate puhul mängib märksa olulisemat rolli eilse tulemuse ebasümpaatsus, mitte niivõrd printsipiaalne suhtumine ausa mängu põhimõtetesse. minu meelest natuke... silmakirjalik. muud ei olegi.

                        +1

                        Igati aus ja korrektne sõnavõtt!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Võimas esitus sakslastel ja õnnitlus nende poolehoidjatele. Nüüd ei tohiks enam väga suuri kahtlusi olla, et ka see MM-tiitel rändab samuti Euroopasse.

                          Lõpuks peale poolteisttundi ka arvutisse,meeleolu on lihtsalt võimas,natuke on kahju,et mõned Slovakid vaatamist vähe häirisid aga anname selle neile andeks väravad said ilusasti vaadatud,poolfinaali saab juba jälgida rahus kodus Eestis ja loodetavasti võiduka lõpuni välja,kus finaalis "ootab" Holland.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru. Suarez mängis ju lihtsalt käega.. Käsi nagu käsi ikka. Okei noh jah, see oli ikka üsna võrkpalli mängimise käsi, mitte väike kõks. Siiski, ta mängis käega, sai punase, ei saa Hollandi vastu mängida. Tema sai oma karistuse. Gaana sai lüüa penalti, mis noh ütleme, et on ikka 98% võimalus. Aga Gyan eksis mis seal siis enam ? Kas siis te oleksite Suareze asemel ennast eest ära tõmmanud ja pallil lasknud sisse minna ?

                            Kuigi pean ka ütlema, et Ghaana meeskonnast kahju, sest esiteks ainus aafrika riik, kes kaugele jõudis ja mängupildi järgi oleks veel kaugemalegi võinud jõuda ja teiseks mulle meeldib nende visadus ja nad ei veerenud maas, ega tahtnud igast väiksest kõksust karistuslööki saada, nii nagu enamus teised meeskonnad, ning said üsna kiiresti püsti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Catrick Vaata postitust
                              Ma ei saa aru. Suarez mängis ju lihtsalt käega.. Käsi nagu käsi ikka. Okei noh jah, see oli ikka üsna võrkpalli mängimise käsi, mitte väike kõks. Siiski, ta mängis käega, sai punase, ei saa Hollandi vastu mängida. Tema sai oma karistuse. Gaana sai lüüa penalti, mis noh ütleme, et on ikka 98% võimalus. Aga Gyan eksis mis seal siis enam ? Kas siis te oleksite Suareze asemel ennast eest ära tõmmanud ja pallil lasknud sisse minna ?

                              Kuigi pean ka ütlema, et Ghaana meeskonnast kahju, sest esiteks ainus aafrika riik, kes kaugele jõudis ja mängupildi järgi oleks veel kaugemalegi võinud jõuda ja teiseks mulle meeldib nende visadus ja nad ei veerenud maas, ega tahtnud igast väiksest kõksust karistuslööki saada, nii nagu enamus teised meeskonnad, ning said üsna kiiresti püsti.
                              Aga parem oli Gahna,mis paraku ei maksa enam midagi ja penalti seerjas olin kindel,et Urugay siit võidu võtab.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Aga parem oli Gahna.
                                Ma eeldan, et sa vana retard mõtlesid praegu Ghanat. Milles siis aafriklased paremad olid? Või kuidas saad midagi sellist väita?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X