320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    andke andeks aga oma refleksijutu võite ka ära unustada. kas tõesti oli tegemist puhtalt nn. kogemata käega? mees mängis ju võrkpalli, ilmse mõttega "teha kõikvõimalik selleks et pall väravasse ei läheks"

    http://www.youtube.com/watch?v=ZT6ij...eature=related
    Refleks ongi võrkpalli mängima hakata selles olukorras. Tal oli üheks mõtteks aega ja ma ei usu, et see mõte oli, kuidas oleks ilus käituda ja et ta ei tohiks seda vaesele Aafrika kontinendile teha.

    Jällegi ma arvan seda, et mingiks geeniuseks ja kangelaseks jms teda nimetada on samm liiga kaugel. Ta tegi seda, mida ta tegema pidi ja mis oli loogiline antud olukorras. Ma nüüd ei ütle, et ta kätega oma pead kaitses vaid pigem ikka väravat. Ju ta ei olnud peaga mängimiseks valmis.
    sigpic

    Kommentaar


      Lõpetage nüüd lorenzo materadamine ära, tema oleks palli väravasse lasknud ja jutul lõpp. Mis siis, et keegi teda enda meeskonda enam ei tahaks. Kuid vähemalt on ta kõige suurema hingega inimene.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        ma pole sellistt asja kunagi oma 11-12aastase karjääri jooksul näinud nagu eile oli uskumatu, kahju ghanast

        Kommentaar


          Ma olen igast paska lugenud ja kirjutanud, aga lorenzo teeb praegu küll kõigile silmad ette....
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Calva Vaata postitust
            ma pole sellistt asja kunagi oma 11-12aastase karjääri jooksul näinud nagu eile oli uskumatu, kahju ghanast

            kusjuures kui oli 2002 MM siis oli ka need tudvustavad videod. ja minu mäletamist mööda tegi üks aafrika võistkond seal tutvustamis videos saamoodi, et tõrjus kätega ja sai punase. võibolla kellegil vanemal on paremini meeles.

            Kommentaar


              FIFA kaalub praegu Suareze bänni pikendamist. Naljanumber.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  FIFA kaalub praegu Suareze bänni pikendamist. Naljanumber.
                  Respect Fifale, kui Suarez saabki pikema karistuse. See mees ei tohi finaalis mängida, juhul, kui urukad peaksid saama finaali.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                    Loodan suareze ja urughuay edaspidist täielikku põrumist, see polnud jalgpall.
                    Kas edasipääsu oleks siis väärinud meeskond, kes alagrupist sai edasi nelja punkti ja kahe löödud väravaga? Mõlemad väravad lisaks veel penaltidest. Uruguai on mänginud väga ilusat jalgpalli.

                    Kommentaar


                      Suarez tegi seda, mida oleks teinud iga jalgpallur tema asemel. Hoopis Melo-suguseid räpaseid ahve on tarvis karmilt karistada.
                      Manchester United
                      Juventus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Respect Fifale, kui Suarez saabki pikema karistuse. See mees ei tohi finaalis mängida, juhul, kui urukad peaksid saama finaali.
                        Kewell sai sama asja eest punase kaardi ja tema keeldu ei pikendatud. Järelikult tuleb Suarezele määrata sama manneeri järgi keeld.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru, et kas te mõtlete, et kohtunik oleks selle väravaks pidanud lugema. Muidu kujutage ette Eesti koondist tähtsas mängus ja tekib samasugune olukord.Kas siis Eesti koondis oleks nüüd kõigile ebasümpaatne. Suarez tegi täiesti õigesti ja mina annaksin kõva respecti selle eest.

                          Kommentaar


                            Kui ma õieti mäletan, siis Kewelli käsi oli juhuslik.

                            Kommentaar


                              Minuarust ka Kewelli käsi jäi kogemata ette, aga Suarez pani tahtlikult käe ette.

                              Kommentaar


                                Võib-olla tõesti jah üritas ta rinnaga seda ära lüüa. Aga vahet pole, ma ei paneks Suareze käitumist kindlasti mitte "unsportsmanlike conduct" alla, sest iga sportsman oleks seda teinud.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X