320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kardan Saksamaa-Argentiina mängu. Isegi, kui Saksamaa suudab Argentiina alistada võivad nad saada ohtralt kaarte. Friedrichil 1 kaart juba all, teised kaitsjad peaksid puhtad olema. Kindlasti tuleb mitu ohtlikku karistuslööki.
    Muidugi ei saa unustada Saksamaa kiireid ääri (Özil-Müller-Podolski) ja kogemusi ründes (Klose-Cacau)

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
      Kardan Saksamaa-Argentiina mängu. Isegi, kui Saksamaa suudab Argentiina alistada võivad nad saada ohtralt kaarte. Friedrichil 1 kaart juba all, teised kaitsjad peaksid puhtad olema. Kindlasti tuleb mitu ohtlikku karistuslööki.
      Muidugi ei saa unustada Saksamaa kiireid ääri (Özil-Müller-Podolski) ja kogemusi ründes (Klose-Cacau)
      Kurb on see, et see Friedrich 90% võtab selle kaardi siit. Aga noh, kui edasi saaks, siis ma oleks selle ohvriga rahul. Ilma Friedrichita muidugi pole meil järgmises mängus midagi teha. Kuigi ma Tascit päris maha ei kannaks. Kui tal füüsis korras, siis on tubli mees.
      Argentiina ründeosa on üle prahi ja meist parem. Keskväljal oleme me head. Eriti kui seal vana mees Veron on, kes on briljantne playmaker, aga juba aeglaseks hakkab jääma.
      Kaitse on mõlema meeskonna jaoks suurim küsimärk. Seal võib juhtuda mida tahes. Huvitav on see, kuidas on lahendatud Messi küsimus. Ühe mehega seda lahendada pole võimalik ja kui üritatakse, siis saab tulemus olema kurb.

      Kommentaar


        #18
        Veerandfinaalidega kaardid nulli ei pidanud minema?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Veerandfinaalidega kaardid nulli ei pidanud minema?
          Lähevad küll jah.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            Uruguai - Ghana - Uruguai muidugi on kõvem ja ägedam igatpidi, aga mind ei üllataks, kui Mustad Tähed veel ühe lisaaja välja suudavad nõiduda ning siis võib Gyan taas kuskilt välja karata ja ära lüüa.

            Holland - Brasiilia - Hollandile on seni ainsad väravad penaltist löödud, kuid samas on ka näha, et ega seal väga suurt kindlust ei ole. Kui eesliin hakkama ei saa, siis ei ole mingisugust lootust. Tõenäosus, et kõik klapid on väike, seega brassid edasi.

            Argentina - Saksamaa - Argentina näitas Mehhiko vastu, et ega tegelikult enam väga uljad ründama ei olda. Õnnega saadi seal vajalikud väravad kätte. Saksamaa see vastu käitub vastupidiselt. Turniiri edenemisega tuleb enesekindlust ja julgust aina juurde ning see minu teooria järgi ei jäta siin ka argentinlastele erilist šanssi.

            Paraguai - Hispaania - Olen proovinud ennast sellest Hispaania vaimustusest hoiduda, aga siin tehakse minimaalse higiga töö ära. Paraguail ju ikkagi seni vaid üks võit. Viik praeguste itaallastega pole miski saavutus, Uus-Meremaast ei saadud ka jagu ja japsidega oli teine 0-0 järjest.

            Kommentaar


              #21
              täiesti perseees mis tõrje. mul jäid makaronid kurku kinni
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #22
                hah corner kick fail

                Kommentaar


                  #23
                  Nojah, kätega jõuga selga ja kohtunikul vile parajasti tagumikku peitu pugenud. Van Bommelile tõmmatakse vihaga pärast olukorda jalaga reie pihta ja kohtunik nagu ei paneks tähelegi Kunagi anti selliste debiilsete ittimiste eest sirgelt punane, aga Brasiilia puhul vist peab julgema kohtiniku väljakule panema
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    täiesti perseees mis tõrje. mul jäid makaronid kurku kinni
                    tra, koguaeg pead ikka itaallasi sõimama vä?


                    Ei saa ma aru, mis kuradi ajujuttu aetakse selle samaba-jalka osas? Brassid on eluaeg kontrate peal elanud. Lihtsalt Dunga on keelanud selle üle palli hüppamise ja arutu jooksmise - see ongi samba-jalka või?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Nojah, kätega jõuga selga ja kohtunikul vile parajasti tagumikku peitu pugenud. Van Bommelile tõmmatakse vihaga pärast olukorda jalaga reite ja kohtunik ei pane tähele Kunagi anti selliste debiilsete ittimiste eest sirgelt punane, aga Brasiilia puhul vist ei julgeta vilistada
                      Bommel muidugi sikutas säherduse küünarnuki löögi Fabianole vastu pead, et veri jäi vaevu naha taga.
                      Ühele kollane ja teisele punane.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #26
                        hahhh.
                        favela poisil viskas pildi eest
                        eneseusk ei lubagi kaotuseisus olla, ning arvavad, et on kuningad, ning mitte mingi tropp ei jookse minu eest palliga ära
                        täiesti super närvidega nussimine käib hollandi poolt. ooijer on kunn
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #27
                          oh jumal kui ebasümpaatne Robinho on.
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            #28
                            Uskumatu

                            Kommentaar


                              #29
                              Brassid on ikka lollid.
                              Van Bommelil lasti lihtsalt kunnida väljakul, eks kohtunik aitas ka sellele kaasa.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                #30
                                Päris valus brainfart Melo poolt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X