320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    mina enda vaatenurgast väga suarezit ei mõrvakski.
    ok, tõrjus joonelt jne. kes meist poleks seda teinud onju
    aga...ghaana kindel värav, kohtumise täiesti viimasel minutil, kindel võit lihtsalt võeti ära
    samas, reeglid on sellised, ning saadi penalti. kui lööd ära ole tehtud mees, kui mitte, siis lähed koju
    väga ebaaus võit uruguaile, ning loodan konkreetset täissittumist hollandi ees
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Uruguays on Suarez tänase õhtu üks kangelasi igatahes, kuigi see karistus vist ei peaks olema 1 mäng vaid pigem 1+2?
      Professionaalne viga, lisakaristust ei tohiks tulla, aga kes see seda FIFAt ikka teab... Kewell lisakaristust selle eest ei saanud.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ja kui osadele on Suarez sümpaatne, siis minu jaoks tsementeeris ta tänasega (ei, mitte selle igati loomuliku reflektoorse käemängu pärast, vaid ülejäänud 119 minuti toel) lõplikult oma koha isiklikus "drog's ballacks" kategoorias. st mehed, kes on vaieldamatult väga head jalgpallurid, aga tekitavad oma maneeridega samavõrd suurt tülgastust. see libedik on läbinisti jälk tüüp isegi L-Am meeskondade kontekstis.
        Jah, nagu väga paljude jaoks tsementeeris koha sealsamas täna nii mõnigi Brasiilia mängija. Mul vist jääb ühe käes sõrmedest puudus
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #79
          absoluutselt ei saa aru Vincent, miks Suarez ebasümpaatne, mulle ta nagu täiega meeldib oma mänguga.

          Kommentaar


            #80
            mängida ta mõistab, nagu ma ka märkisin, häirib üleüldine käitumine platsil. esimesena daivimas, esimesena kohtuniku juures kiunumas, täna mahtus sinna vahele veel ka eriti argpükslik jalaga selja tagant vastasele äsamine. tolgus. ning mis puudutab brasse, siis ka seal ansamblis on mõnigi sarnane mees paraku täitsa olemas jah. eredamalt võiks ilmselt Robinhot esile tõsta.

            aga olgu korratud, et see kõik on puhtalt isiklik seisukoht. ei pea nõustuma.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              mängida ta mõistab, nagu ma ka märkisin, häirib üleüldine käitumine platsil. esimesena daivimas, esimesena kohtuniku juures kiunumas, täna mahtus sinna vahele veel ka eriti argpükslik jalaga selja tagant vastasele äsamine. tolgus. ning mis puudutab brasse, siis ka seal ansamblis on mõnigi sarnane mees paraku täitsa olemas jah. eredamalt võiks ilmselt Robinhot esile tõsta.

              aga olgu korratud, et see kõik on puhtalt isiklik seisukoht. ei pea nõustuma.
              minu arust saab taolistest mängijatest paari alagrupijagu meeskondi kokku.

              samas, mida soojem on kodumaa, seda debiilsemad on mängijate käitumismaneerid... võib olla ei tohiks inimesi hukka mõista sellepõhjal, kuidas nad meile harjumuspärases keskonnas käituvad?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #82
                Ma arvan, et Suarezt mingiks geeniuseks jms nimetada on liiast. Puhas refleks. Sama rumal, kui teda geeniuseks nimetada, on muidugi see kui teda selle eest sohitegijaks jms tembeldada. Absoluutselt iga mängija reaktsioon on sel hetkel: "Oh perse, see lendab sisse ja me oleme kaotusseisus." Siis tuleb ainult loota, et kehaosad piisavalt kiirelt liiguvad, et see ära hoida. Täiesti puhas instinkt ning ma võin oma pea pakule panna, et meist oleks iga üks samamoodi käitunud. Ja isegi kui keegi ei oleks nii teinud, on neile vaja paar lihtsamat testi teha (et näha kas refleksidega on ikka kõik korras), sest neile härrasmeestele/prouadele oleks alles mõni hetk hiljem kohale jõudnud küsimus: "Miks ma seda käega ära ei löönud?"

                Muideks, keegi viskas sellise video Xtratime'i foorumisse:



                Kurat vist ei saanud tööle seda: http://www.youtube.com/watch?v=QBrFlDpQudY
                sigpic

                Kommentaar


                  #83
                  Õigesti tegi Suarez, Ghanast muidugi kahju, aga neile anti võimalus ja kuna nad seda ära ei kasutanud, siis on kõik õige See tegigi ju selle mängu põnevaks, mõelge kui igav oleks jalgpall kui selliseid olukordi ei oleks
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #84
                    no see on ju erinev situatsioon. mängija võetakse viimase mängija poolt maha. antud olukorras peale mahaniitmist kas pall oleks veerenud väravasse?
                    Suarezi puhul oli aga 100% kindel et kui mees poleks kätt pallile ette pannud oleks 100% värav olnud.
                    mis te arvate mis signaali annab see kui sellised juhtumid on tolereeritavad? kas hakkame nägema edaspidi järjest rohkem selliseid situatsioone värava all?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      no see on ju erinev situatsioon. mängija võetakse viimase mängija poolt maha. antud olukorras peale mahaniitmist kas pall oleks veerenud väravasse?
                      Suarezi puhul oli aga 100% kindel et kui mees poleks kätt pallile ette pannud oleks 100% värav olnud.
                      mis te arvate mis signaali annab see kui sellised juhtumid on tolereeritavad? kas hakkame nägema edaspidi järjest rohkem selliseid situatsioone värava all?
                      Ei usu, et hakkame, sest mängija sai teenitud karistuse ja anti ka vastasele ju võimalus värav lüüa. Enamasti lüüakse pendlad ikka sisse
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        mis te arvate mis signaali annab see kui sellised juhtumid on tolereeritavad? kas hakkame nägema edaspidi järjest rohkem selliseid situatsioone värava all?
                        vaevalt, et nüüd keegi väga kaheksandal mänguminutil hakkab käsi ette toppima, saades penalti plus punase kaardi. kas tõesti keegi suudab väita, et oleks vastupidiselt käitunud selles situatsioonis?!

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          no see on ju erinev situatsioon. mängija võetakse viimase mängija poolt maha. antud olukorras peale mahaniitmist kas pall oleks veerenud väravasse?
                          Suarezi puhul oli aga 100% kindel et kui mees poleks kätt pallile ette pannud oleks 100% värav olnud.
                          mis te arvate mis signaali annab see kui sellised juhtumid on tolereeritavad? kas hakkame nägema edaspidi järjest rohkem selliseid situatsioone värava all?
                          Antud olukorras oli mängijal samas ka mõtlemisaega (ja vanemad ManU fännid võivad öelda millise tähtusega see otsus võinuks olla). Sellised juhtumid on tolereeritavad juba ammust aega... kisa ja kära ei olnud kui Kewell seda tegi Ghana vastu. Kisa ja kära poleks olnud kui Asamoah oleks olukorra sisse löönud. Sellist asja on juba ammu tehtud ja tehakse edasi igal jalgpalli tasemel. Mängijat tema reaktsiooni pärast sohitegijaks tembeldamine on kiire ja läbimõtlemata järeldus.

                          Reeglite koha pealt võib tõesti nüüd küsimuse püstitada, et kas peaks lugema väravaks või mitte. Samas saab mängija ju ka oma karistuse = punane kaart ja vastasele penalti (ehk siis punane kaart tuli suure tõenäosusega mitte millegi eest... selles mängus täitis see küll haruldasel juhusel oma eesmärki). Hokis või korvpallis tiimi mängu lõpuni neljakesi mängima ei jäeta ju?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #88
                            ma saan aru nendest meestest siin, kellele mu mõtted ei meeldi, et eelkõige mängitakse üldreeglite järgi, nagu seda tehakse ka enamusjuhtudel elus, ehk mis ei ole keelatud on lubatud.

                            antud juhul tekib mul küsimus et mis kuradi asi see Fair Play siis on? andke andeks aga ma ei saa siis sellisel juhul aru mis on selle Fair Play mõte? mingid ausamad mängijad püüavad Fair Playst kinni pidada ja tegelikult kannatavad läbi selle, sest nagunii leidub samal ajal mängijaid kes "kompavad" piire. mis mõte on siis sellisel juhul sellist kampaaniat korraldada, kui ühed peavad sellest kinni ja teised tegelt vilistavad selle peale? puhas loosung ju. kui FIFA midagi toetavat selle kaitseks ei tee, siis pole ju mõtet sellest jahuda.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #89
                              Fair Play on viimane asi, mis mängijal sel hetkel peast läbi käib. See ei ole mõne mängija piiri kompamine. Ma arvan üsna kindlalt, et sa oleks isegi antud olukorras neid piire kompanud. Ja samamoodi oleks Ghana mängijad teinud täna kui oleks selline olukord olnud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #90
                                100% värav? vähemalt mulle tundus korduses küll lausa kahe nurga alt, et äkki oleks ka pea pallile taha saanud, kui poleks kätega võtma hakanud.

                                üldiselt, natuke liiga dramaatiliseks ei lähe see fair play peale vilistamise jutt? tegemist oli puhta refleksiga, keegi ei suuda ju sul seal millisekundi jooksul kalkuleerida, et lõpuni on nii ja nii mitu minutit, kas nüüd tasub punane võtta või lasen ikka sisse selle. iga mängija põhimõtteks peakski olema kaitsta oma väravat iga hinna eest ja ma ei näe siinkohal tõtt-öelda ka erilist sisulist vahet Suareze liigutusel või viimase mehena vastase mahatõmbamisel. karistus on reeglites ette nähtud ja see talle ka tuli, et Ghana ära ei löönud ja et mänguaeg otsa sai ja et pärast pennaldega ise võideti, on juba eraldi asjad, puhas kokkusattumus. nagu eespool öeldud, siis niimoodi joppab ehk ühel juhul sajast, kui mitte veel harvemini.

                                üldiselt, elus ja jalgpallis esineb palju suuremaid ebaõiglusi ja ebaausust. esimest oli täna tõepoolest päris palju, teist aga minimaalselt.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X