320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kõik on reeglite pärane.. midagi pole teha. Kahju on Ghanast. Uruguay muutus minu jaoks veel ebasümpaatsemaks.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Nõme, nõme, nõme. Ikkagi kindel värav võetakse ära. Okei, saad võimaluse penaltit lüüa, aga see ei garanteeri väravat, mis lihtsalt ära rööviti.
      Kuna see oli "nõme", siis oleks sina palli sisse lasknud?
      See oli ainuõige otsus, mis andis veel imeõhukese võimaluse pääseda ja nagu elu näitas, siis tasus ära
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #63
        Tohutult kahju, et gaanalased ajalugu ei teinud ja edasi ei saanud. Veidi arusaamatu oli, miks noor Adiyah, kes oli terve turniiri jooksul vaid veidi üle 20. minuti mängida, pandi pennut lööma.

        Kommentaar


          #64
          Super Suarez Ja pole mõtet halada isegi penalteid lüües pakuti Ghanale võitu kandikul uuesti ja ei midagi. Väga hea Uruk-Haisid üle pika aja nii head turniiri tegemas.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            #65
            Mensah on ka ikka paras tola, miks kuradi pärast ta ei löönud penaltit vaid söötis. Keskkaitsja oleks võinud ikka raiuda.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Kuna see oli "nõme", siis oleks sina palli sisse lasknud?
              See oli ainuõige otsus, mis andis veel imeõhukese võimaluse pääseda ja nagu elu näitas, siis tasus ära
              Kõik nüüd tahavad video tehnoloogiat, aga mõni reegel võiks ka ülevaatamisele minna.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                Super Suarez Ja pole mõtet halada isegi penalteid lüües pakuti Ghanale võitu kandikul uuesti ja ei midagi. Väga hea Uruk-Haisid üle pika aja nii head turniiri tegemas.
                Võitu nüüd päris ei pakutud. Pigem tagasituleku võimalust.

                Kommentaar


                  #68
                  Lahedad debiilid olete, kes Suarezt kiruvad. Super vana, kes ohverdab end meeskonna nimel.

                  Ja kui sellisel momendil ei suuda penalti professionaalne jalgpallur ära lüüa, siis ei olegi miskit teha. Mustadele poistele kombeks.

                  PS! Olin erapooletu vaataja.

                  Kommentaar


                    #69
                    Jalgpall on üks jube mäng, mis on täis pisaraid ja kurbust.
                    Gaanalastest ikkagi meeletult kahju, Gyan näitas penaltiseerias et ta on ikkagi kunn.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Lahedad debiilid olete, kes Suarezt kiruvad. Super vana, kes ohverdab end meeskonna nimel.

                      PS! Olin erapooletu vaataja.
                      Mis siin ohverdada. Vaevalt, et ta mingile ohverdamisele sellel hetel mõtes, pigem automaatselt refleksist. Ja imelik oleks teda ka super vanaks nimetada, kuna tüüp sai tegelikult ju hakkama ühe kõige hullema reegli rikkumisega jalgpallis üldse. Kahju, vähemalt minu jaoks oli siiani üks Urugay sümpaatsemaid mängumehi.

                      Kommentaar


                        #71
                        Adiyahi osas, et noortel poistel üldiselt jalg nii väga ei värise. Teoorias vähemalt siis. Mul pigem tekib samuti küsimus, et mis krdi nalja Mensah seal tegema läks oma ühesammulise hoojooksuga, see löök ei saanudki ju paremini välja tulla.

                        ja kui osadele on Suarez sümpaatne, siis minu jaoks tsementeeris ta tänasega (ei, mitte selle igati loomuliku reflektoorse käemängu pärast, vaid ülejäänud 119 minuti toel) lõplikult oma koha isiklikus "drog's ballacks" kategoorias. st mehed, kes on vaieldamatult väga head jalgpallurid, aga tekitavad oma maneeridega samavõrd suurt tülgastust. see libedik on läbinisti jälk tüüp isegi L-Am meeskondade kontekstis.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #72
                          oh teid silmakirjatsejaid. varsti peab vigade tegemise ka ära lõpetama, sest tegelikult juhtub ju nii üsna jälke asju. kasvage suureks.

                          tra, ma olen kurb, et Ghana nüüd nõnda kaotas, aga teie sousti lugedes hakkan juba tasapisi pedekatele kaasa tundma.

                          tra nah. ajukad olete, soperdised, homod, pedofiilid - rikute kõik ilusa.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #73
                            Ehk on süüdi hoopis jalgpalli reeglistik, kus selline käitumine keelatud pole? Selliseid olukordi on olnud ja tuleb veel ka tulevikus, Suarez tegi olukorras seda, mis päästis tema meeskonna ja sai selles olukorras ka karistuse, hollandlaste vastu tuleb mängu tribüünilt jälgida, Ghanast on muidugi kahju aga selline kord jalgpall on...

                            Kommentaar


                              #74
                              Tundub, et enamuste jaoks oleks Raio Piiroja kõige ebasümpaatsem mängija, kui Eestil oleks võimalus pääseda suurturniirile, päästes viimasel minutil joonelt palli käega.

                              Kui sul kaalul ikka võimalik edasipääs, siis tuleb kasvõi nö ebaausal teel see saavutada. Uruguays on Suarez tänase õhtu üks kangelasi igatahes, kuigi see karistus vist ei peaks olema 1 mäng vaid pigem 1+2?

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Põrgut, hakka või uskumagi, et libistatakse finaali välja. Holland on kindlasti võidetavam vastane, kui Brasiilia.!
                                Uruguai on kindlasti võidetam vastane kui Brasiilia. Holland sõidab üle!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X