320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

    Algselt postitas kaala


    Algselt postitas 13


    Hea lugu ja lugege kommentaare ka.Eriti juhin tähelepanu sellel lehel http://www.postimees.ee/231104/kommentaarikeskus.php?PAGE=2&TASK=KOMMENTAARID &TEEMA_ID=22831 asuvale 16 kommentaarile.

    Paneb mõtlema,või kuidas?!
    ega sa ei taha õelda, et pohlak oli see vägivallatseja mees ?
    Loe ka teisi kommentaare ja siis mõtle ise....

    Kus suitsu seal tuld .

    Vaga vesi sügav põhi.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

      Ei tunne Tallinna ümbrust väga palju ja ei tea, millised miljonärid kus elavad, kuid väga harva on sellised probleemid ühepoolsed ja nagu paari tuttava lahutus on näidanud, ollakse pärastki veel sellises sõjas, et ei valita vahendeid, kuidas teisele ära teha. Muidugi ei vabanda see ühtegi meest, kes naise vastu käe tõstnud. Olgu selleks Jüri, Aivar või Arnold. Olgu, kellest tahes jutt, kuid kahtlane tundub mulle see politsei-värk. Uudised on näidanud, et politseinikud koinivad täie rauaga isegi enda juhte, asi siis mõni poliitik, majandusmees, spordijuht ristile taguda.

      Aga tahtsin hoopis teemast kah kirjutada. Vastik on lugeda \"jalgpallispetsialistide\" hädakisa, et koondises on ainult florakad ja kõik on kurjad jne.
      Viktor Levada võiks esiteks austada oma kaasmaalasi niipalju, et võiks riigikeele ära õppida ja siis hakata rääkima, kuidas koondises mängimine tõstab mängijate hinda.
      Muide, mitu inimest, kes tunnevad nii Pohlakut kui Levadat, on öelnud, et viimane pidi olema isikuomadustelt tunduvalt hullem (diktaator). Kahjuks ei saa seda kinnitada, sest keelebarjäärist lähtuvalt pole võimalik Levadaga lähemat tutvust teha. Küll aga kahtlen sügavalt tema huvis arendada just eestikeelset jalgpalli. Aga vaadates seda, kuidas Levada ostis Savisaare ära ja see pärast omakorda liigutas 900 000 krooni Levadia kukrusse (tuues hooaja keskel raha andmiseks eriti absurdse põhjuse, unustades ära, et täpselt samasugune Tallinna klubi tuli kolmel aastal riigi meistriks ja ei saanud linnalt sentigi), ei tekita küll usaldust, et nn opositsiooni toetades muru rohelisemaks ja taevas sinisemaks muutub.

      Kui me räägime sellest, et koondislastel avaneb võimalus ennast näidata, teisest küljest aga sõimavad fännid ntx Rähni, et mees on koondises olnud üks suur ebaõnnestumine, siis tekib mul küsimus: miks ukrainlased ostsid mõttetu mehe või ei jaga fännid mitte midagi jalgpalli nüanssidest?
      Oletame, et fännidel on õigus olnud Rähni koondise mängude suhtes, et mees on luuser kuubis - samas on väga kahtlane, et ukrainlased kehva meest endale soovivad. Seega järeldan, et nii Rähni praegu kui tulevikus teisi mehi jälgiti pikemalt ja põhiline on siiski klubi eest esinemine.
      Kui aga fännid on lollid ehk teisisõnu ostsid ukrainlased Rähni just koondise mängu pärast, siis näitab see minu meelest seda, et koondises mängib õige mees!
      Ja võibolla mõni Levadia vene rahvusest mängija ongi veel parem, kuid minu hinnangul on praegu rahvuslik printsiip täitsa kenasti koondises paigas. Õigupoolest esitaksin sellise küsimuse: kui me tahame iga hinna eest võite, miks siis peame leppima Rähnist mõnevõrra parema venelasega, kui võiksime Eestisse tuua hoopis mõne tunduvalt parema välejala Brasiiliast või mujalt! Suhtuksin toodavasse täiendusse isegi soosivamalt, sest need mehed oleme me ise kutsunud meile appi, mitte nagu teatud riigi seltsimehed tulid meid vabastama 60 aastat tagasi.
      Muide, koondise kohta veel nii palju: Teever on näidanud väga häid mänge koondise eest, kuid miks teda pole veel välismaale kutsutud? Loomulikult on tal sinna jõudmiseks veel kõvasti aega, kuid väidan siiski, et klubi eest on ta kahvatult mänginud ning kahtlemata jälgivad skaudid hoolsamalt, kuidas möödub mängija hooaeg tervikuna, mitte aga ei hinnata üksikut mängu.

      Koondis koondiseks. On aeg ka süsteemist juttu teha. Pohlak ja Tarmak ja veel mõned jalgpallijuhid on olnud skeptilised naiste jalgpalli suhtes ja ilmselt polegi neil suuri teeneid selle arengus, kuid samas toon näite, kus väga demokraatlik korvpalliliit on naiste korvpalli, mis oli vanasti väga heal järel suutnud täiesti välja suretada - seal oli tänavuste meistrivõistluste toimumine juuksekarva otsas. Lõpuks saadi neli naiskonda suure hädaga kokku (4 x12 naist naiskonnas, võrdluse jalgpalli näol võib igaüks ise välja arvutada).
      Põhjus selles, et pole ühtegi hullu eestvedajat, kes juhtimise enda kätte võtaks ja vankri kraavist välja tooks. Kui aga taoline inimene tuleks, siis leiduks mõne aja pärast paar kisakõri, kellele ei meeldi selle inimese riietus või mõni muu asi.

      Ja nii absurdne kui see väide ka pole, kuid liigne demokraatia Eesti spordielus ongi üks suuremaid pidureid spordi progressis. Toon suht marginaalse ala näiteks: maadluse. Alaliidus valitseb demokraatia täiel rinnal, kuid tulemus on see, et iga asjasse puutuv inimene on üldkogu ajal oma arvates kõva jurist, treener ja muu vajalik persoon ning tulemuseks on tõsiasi, et iga mees ajab oma rida ning Eestile läbi aastakümnete kuulsust toonud ala on totaalses mudas.
      Muide, jalgpallile sarnaneb veidi suusatamine, kus küll pole otsest opositsiooni (vahepeal pälvis Alaveri ja Šmigunide vastasseis meedias veidi tähelepanu), kuid samas on jäme ots Alaveri käes. Ja oleme ausad - Alaver on meeste tippsuusatamist pidevalt arendanud ja häid tulemusi pakkunud. Vahe jalgpalliga seisneb muidugi alade mastaapsuses.

      Üldiselt on tänases Postimehes toodud \"pattudes\" Pohlakut süüdistatud kogu aeg (kasvõi see Tammeka inimese väide korv- ja jalgpalli vastandamisest, millest Pohlak rääkis viimati 99ndal aastal ehk viis aastat tagasi - ometi jahub üks mees sellest tänagi) ja millegi uuega pole oponendid välja tulnud. Nii et kriitikud peaksid esmalt enese suhtes kriitilisemad olema ja hädaldamise asemel asjalikke ettepanekuid tegema, sest iseenesest tõesti saab mitmeid asju paremini teha.

      Mis puudutab väidet, et Pohlak tõrjub eestikeelse jalgpalli edendajaid, siis JK Kalevi tegevusele on nii EJL kui FCF ainult kaasa aidanud. Kahtlemata saab Kalevist Tallinnas Florale Levadiast suurem konkurent: nii Kalevi kui Flora sihtgrupiks on peamiselt eesti keelt rääkivad poisid ehk potentsiaalsed koondislased, samuti on mõlema baasid kesklinnas. Sellele vaatamata võin julgelt kihla vedada, et järgmise viie aasta jooksul on Kalevil ja Floral sama head suhted kui praegu.
      Samuti pole ma EJLi kontoris käies näinud salatoimikute rida, mille peale FC Flora on kirjutatud (nagu üks kommentaator kusagil kirjutas).

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

        Kallis Raimo sinu postituse kohta ütleks ma ühe vanasõna- palju kisa vähe villa.

        Mina nõustun täiega selle Postimehe artikliga ja arvan ,et midagi valesti seal nüüd küll öeldud pole.Pohlak on mõtetu vennike.On ju avalik saladus ,et EJL juhatuses hääletatakse täpselt nii nagu ta ütleb.Harvad ei ole ka liikmete mõjutamised.
        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

          Veel üks lahe artikkel samal teemal - http://www.postimees.ee/241104/esileht/sport/150857_1.php
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

            huvitav on märkida, et kommenteerida seda artiklit enam ei saa
            ja viide läheb hoopis teise artikli juurde

            Algselt postitas 13


            Algselt postitas kaala


            Algselt postitas 13


            Hea lugu ja lugege kommentaare ka.Eriti juhin tähelepanu sellel lehel http://www.postimees.ee/231104/kommentaarikeskus.php?PAGE=2&TASK=KOMMENTAARID &TEEMA_ID=22831 asuvale 16 kommentaarile.

            Paneb mõtlema,või kuidas?!
            ega sa ei taha õelda, et pohlak oli see vägivallatseja mees ?
            Loe ka teisi kommentaare ja siis mõtle ise....

            Kus suitsu seal tuld .

            Vaga vesi sügav põhi.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

              Algselt postitas 13
              Kallis Raimo sinu postituse kohta ütleks ma ühe vanasõna- palju kisa vähe villa.
              Mina nõustun täiega selle Postimehe artikliga ja arvan ,et midagi valesti seal nüüd küll öeldud pole.Pohlak on mõtetu vennike.On ju avalik saladus ,et EJL juhatuses hääletatakse täpselt nii nagu ta ütleb.Harvad ei ole ka liikmete mõjutamised.
              13, Su \"avalik saladus\" on võrdväärne turumuttide jutuga. Kalevi (täiesti iseseisev klubi, pole seotud ei Pohlaku ega Levadaga) esindajana käisin kah EJLi üldkogul, kus valiti praegune juhatus ning hääletamise teel võeti veel mitu otsust vastu. Kui Sa pead aga seda, et hääletasin koos teiste delegaatidega praeguse juhatuse ning eestikeelse ja noortejalgpalli edendavate punktide poolt, lambakarjana Pohlaku järgimiseks, siis oled Sa ikka parajalt rumal.
              Mis puudutab juhatuse koosseisu, siis Levadia kõrval tahtnuks võibolla ka Kalev enda liiget juhatuses näha, kuid sellise soovi realiseerumiseks tulnuks teha selgitustööd, sõlmida kokkuleppeid jne. Kalevi esindajana aga nägin, et nende persoonide, kes esitati juhatuse liikmete kandidaatideks, nägemus jalgpalli tuleviku suhtes ühtis meie omadega. Võin praegu eksida, kuid minu meelest on valimissüsteem selline, et teist nägemust omav klubi, kellel on ka oma toetajaskond, saanuks suht lihtsalt oma esindaja EJLi juhatusse. Levadia või mõni teine klubi, kes sooviks muutusi näha, seda võimalust paraku ei realiseerinud.
              Vastupidi: tänasel päeval ei näe ma Kalevi esindajana (kui ilmselt ka paljud teised) nende kriitikute poolt alternatiivseid ettepanekuid. On lihtsalt umbmäärane hädakisa.
              Ja vabandan väga, kuid see näitab ainult nende hädaldajate saamatust selgitustöö tegemisel, uute ideede pakkumisel jne, ning nende kätte ei julgeks küll Eesti jalgpalli saatust anda.

              13, me oleme küll meeskonnakaaslased ja võitleme platsil ühise asja nimel, kuid antud teemat käsitledes oled sa küll lihtsalt tühikargaja.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                Kas sa arvad et jutt ei käi Aivarist ?

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                  MIS IAGNES MEHED! Fakt on fakt et pohlak on DIKTAATOR! Tema käsul tulevad mehed koondisse! Kas tõesti arvate et Goes võtaks sellised venna dkoondisse nagu zelinski ja sahharovi? Noo antke andeks ja tulge mõistusele! Mingi sander posti võtab koondisse vahepeal, kui leavadia kaitsjad sisov ja kruglov näitasid head tasemelist mängu? Ja jätab vassiljevi välja? Ma olen tänulik mis pohlak on teinud aga sitt ta keerab ikka ka!

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                    Algselt postitas Raimo

                    Üldiselt on tänases Postimehes toodud \"pattudes\" Pohlakut süüdistatud kogu aeg (kasvõi see Tammeka inimese väide korv- ja jalgpalli vastandamisest, millest Pohlak rääkis viimati 99ndal aastal ehk viis aastat tagasi - ometi jahub üks mees sellest tänagi) ja millegi uuega pole oponendid välja tulnud. Nii et kriitikud peaksid esmalt enese suhtes kriitilisemad olema ja hädaldamise asemel asjalikke ettepanekuid tegema, sest iseenesest tõesti saab mitmeid asju paremini teha.
                    Tooksin siia mingis mõttes tõestuseks Pohlaku arvamuse 23. aprillil 2004:
                    «Korvpallifinaal on üles blufitud show, tase on olematu. Kaubeldakse sponsoritelt mängijatele 40 000-krooniseid kuupalku, aga klass langeb. Naljaga pooleks: võtaks Flora meeskonna, kutsuks Mart Poomi ja teeks korvpalliliigas kaasa. Füüsilistelt võimetelt oleksime üle. Flora on valmis korvpalliklubi asju ajama, et näidata, kuidas sporti arendada.»

                    Otsest vastandamist siin võib-olla pole, kuid ülbus korvpalli suhtes kumab endiselt läbi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                      Algselt postitas Raimo


                      Algselt postitas 13
                      Kallis Raimo sinu postituse kohta ütleks ma ühe vanasõna- palju kisa vähe villa.
                      Mina nõustun täiega selle Postimehe artikliga ja arvan ,et midagi valesti seal nüüd küll öeldud pole.Pohlak on mõtetu vennike.On ju avalik saladus ,et EJL juhatuses hääletatakse täpselt nii nagu ta ütleb.Harvad ei ole ka liikmete mõjutamised.
                      13, Su \"avalik saladus\" on võrdväärne turumuttide jutuga. Kalevi (täiesti iseseisev klubi, pole seotud ei Pohlaku ega Levadaga) esindajana käisin kah EJLi üldkogul, kus valiti praegune juhatus ning hääletamise teel võeti veel mitu otsust vastu. Kui Sa pead aga seda, et hääletasin koos teiste delegaatidega praeguse juhatuse ning eestikeelse ja noortejalgpalli edendavate punktide poolt, lambakarjana Pohlaku järgimiseks, siis oled Sa ikka parajalt rumal.
                      Mis puudutab juhatuse koosseisu, siis Levadia kõrval tahtnuks võibolla ka Kalev enda liiget juhatuses näha, kuid sellise soovi realiseerumiseks tulnuks teha selgitustööd, sõlmida kokkuleppeid jne. Kalevi esindajana aga nägin, et nende persoonide, kes esitati juhatuse liikmete kandidaatideks, nägemus jalgpalli tuleviku suhtes ühtis meie omadega. Võin praegu eksida, kuid minu meelest on valimissüsteem selline, et teist nägemust omav klubi, kellel on ka oma toetajaskond, saanuks suht lihtsalt oma esindaja EJLi juhatusse. Levadia või mõni teine klubi, kes sooviks muutusi näha, seda võimalust paraku ei realiseerinud.
                      Vastupidi: tänasel päeval ei näe ma Kalevi esindajana (kui ilmselt ka paljud teised) nende kriitikute poolt alternatiivseid ettepanekuid. On lihtsalt umbmäärane hädakisa.
                      Ja vabandan väga, kuid see näitab ainult nende hädaldajate saamatust selgitustöö tegemisel, uute ideede pakkumisel jne, ning nende kätte ei julgeks küll Eesti jalgpalli saatust anda.

                      13, me oleme küll meeskonnakaaslased ja võitleme platsil ühise asja nimel, kuid antud teemat käsitledes oled sa küll lihtsalt tühikargaja.
                      Ma ei vaidle vastu sulle Raimo- olen rumal,aga samas näevad mu rumalad silmad ka seda,et härra(seltsimees ) Levada on pannud väga palju isiklikku raha ja aega EESTI jalgpalli heaks.Samuti ka härra(Sedin).Mõlemad eelpool nimetatud härrad on ennast piisavat peale jalgpalli ringkondade ka ärimaailmas tõestanud.Erinevalt \"härra\" Pohlakust.Mu arust on see nende kahe härra teene Eesti jalgpaliile suurem kui Pohlaku oma.Mu arust on Pohlak selline vend kes ainult kerjab raha siit ja sealt.nii,et ära tule mulle rääkima ,et vene keelsed inimesed pole Eesti jalgpalli heaks sittagi teinud.
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                        Kuigi imelik on Tiru ütlus, et sponsor ütles tänu jalgpalli maine tõttu ära. See on tavaline asi, et on olemas firmasi kes ei toeta midagi ning, et saada sponsori otsijatest lahti leitakse alati mingi ettekääne, kas tulemused ei ole head või vähene pealtvaatajate huvi. See kord oli jalgpalli kehv maine. Ka sponsorid tahavad ikkagi viisakalt lunijatest lahti saada olenemata seda, kas see on Merkuur,Flora ,Tammeka, või muu klubi. Nagu Rooma väepealik Flavius Aetius leidis, et mingit teguviisi sooritada on vaja leida ettekääne. Ning ma ei leia selles nii suurt traagikat elu on selline.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                          13 sa oled ikka natuke idikas küll...

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                            Kuigi sa PAPA oled minu jaoks sümpaatne inime ei tähenda see seda ,et ma peaks sinuga alati ühel arvamusel olema.Arva kuidas tahad- minul on oma arvamus ja olgem ausad ,et ilma härrade Levada ja sedini meeskondadeta oleksid meistrikad igavad.Kui arvate teisiti ,siis laske Pohalul oma liiga teha.


                            Lõpetuseks tahan öelda oma lemmikväljendi - Ma pole LITS ,et kõigile meeldima pean.
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                              Algselt postitas 13
                              Pohlak on mõtetu vennike.

                              Sa 13 oled üks mõtetu vennike. Miks sa vahest harva staadionil käid? See ju mõtetu vennikese ehitatud.Ah ei viitsi su lolli juttu kommenteerida.
                              Lammas oled 13!

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                                Algselt postitas Sen


                                Algselt postitas 13
                                Pohlak on mõtetu vennike.

                                Sa 13 oled üks mõtetu vennike. Miks sa vahest harva staadionil käid? See ju mõtetu vennikese ehitatud.Ah ei viitsi su lolli juttu kommenteerida.
                                Lammas oled 13!

                                Irw ...... madala valuläviga inimene .Kummardage teda edasi.Ma ka ei viitsi su juttu kommenteerida,sest su jutus polegi enamasti midagi kommenteerida.
                                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X