320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

    Ma leian, et me keegi ei saa antud teema juures hinnangut anda, sest me pole elanud koos ei A. Pohlaku ja ta naisega. Või on kellegil see kogemus...?
    Selle loo tekkepõhjusi võib olla mitu. See võib olla seotud sellega, et mees pole nõus maksma naisele nii palju valuraha kui viimane soovib. Või kasvõi seegi, et keegi on võtnud nõuks läbi Pohlaku rünnata eestimeelset jalgpalli ja leidnud selleks väljundi. Need kõik on spekulatsioonid ja mitte hinnangud. Koduvägivalda on Eestis palju aga kõigi lood ei jõua lehte. Ärge pilduge enne sõnu, kui te pole nii vanad et pilduda või kui olete juba pereinimesed siis mõelge, kas teie olete kätt tõstnud oma naise või laste suhtes.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

      Ulme...Nagu endel pärn ytles - Nad panevad su kinni!

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

        ilgelt lahe kui pohlak kinni läheks, siis hakkaks vanglasd jalgpall ilgelt arenema
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

          Algselt postitas Martin

          Eks M1ck praegu kriba ülikiiresti vastust kuskil kontorinurgas, pressiesindaja ju Floral. Või siis ilmub mõni kolumn \"Kuidas ma esimest korda...\". Kolme punkti asemele valige ise sisu nt. ajakirjanduselt peksa sain
          Sorri, Matu, aga ma ei tööta enam pressiesindajana Floras.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

            Algselt postitas m1kk
            Sorri, Matu, aga ma ei tööta enam pressiesindajana Floras.
            Luba mul küsida - miks mitte?

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

              Algselt postitas ethan


              Algselt postitas m1kk
              Sorri, Matu, aga ma ei tööta enam pressiesindajana Floras.
              Luba mul küsida - miks mitte?
              Pohlak sundis tal Flora külalisi alasti vastu võtta

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                Võibolla tahtis Tohlak hoopis Mikku lapseks osta ?

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                  Saates \"Happy Hour\" esineb Pohlak oma moodsa kokutamisega \"ja..ja..ja..ja\" .....ning hull orgia käib...

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                    Algselt postitas Ramm
                    Saates \"Happy Hour\" esineb Pohlak oma moodsa kokutamisega \"ja..ja..ja..ja\" .....ning hull orgia käib...
                    Ongi kõik, mida kosta suudad? Ma arvan, et \"..ja...ja...ja\" loogilise arutluse keskel on parem üleminek, kui \"böö..äää..buuu...ai tink estunia smoll kantri...bööö\" NY Timesis.
                    Voh!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                      Ott üritas kõvasti. Pohlakul on võrdlemisi hea enesevalitsus aga seekorf oli ta siiski üks jagu närvis,jõi kogu aeg vett ja oli üldiselt ka näost ära. Mis põhiline ,ta valetas enamus aega ,valetas ka iseendale ,kui ütles ,et tema jalgpallialast tegevust see skandaal ei mõjuta. Selge see ,et mingi uurimine siin tõde ei selgita ja võib ainult oletada ,kes rohkem on süüdi ,kas Pohlak või ta naine ,kes millegi 20 aastat lasi ennast peksta ja siis 7 aastat vaikis ja nüüd äkki teeb ülestunnistusi.
                      Ja ikkagi .kõigil on kõrini Pohlaku skandaalidest ,mis järjest rohkem rikuvad jalgpalli mainet. Võtku puhkus paariks aastaks.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                        Mul tekkis paar küsimust.
                        Miks Sirje nüüd alles selle teemaga välja tuli?
                        Kas raha sai otsa või oli seda kogunenud piisavalt et prääksuma hakata.
                        Kui tunnistuste andmiseks läehb siis vaevalt poisid Aivari vastu rääkima asuvad. Üks suur segapundar nagu ikka need Aivari asjad on.

                        Ahjaa sain jälle ühe postituse juurde.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                          Algselt postitas Mr.Maximus
                          Ott üritas kõvasti. Pohlakul on võrdlemisi hea enesevalitsus aga seekorf oli ta siiski üks jagu närvis,jõi kogu aeg vett ja oli üldiselt ka näost ära.
                          Oh, see on nüüd ILGE argument - \"jõi vett kogu aeg\". Proovi natuke kontekstis mõtelda, kes poleks närvis. Või siis - vaata praegust intervjuud Tarmo Mitiga... valetab äkki, raibe?

                          Mis põhiline ,ta valetas enamus aega ,valetas ka iseendale ,kui ütles ,et tema jalgpallialast tegevust see skandaal ei mõjuta.
                          Ootan lähemat selgitust! Väga arutu jutt praeguse seisuga.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                            See mõte väärib eraldi postitust.

                            Jäi kõlama algusest üks Oti Mõte, vabas sõnastuses,: \"käib jant, nagu kuuleks inimesed esimest korda koduvägivallast.\"

                            Mille pärast mina Pohlakut hindan, on tema jalgpallialane tegevus. Et mingi komejant on korraldatud tema eraelu ümber, iseloomustab lihtsalt järjekordselt eesti äärmiselt väiklast ühiskonda.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                              ethan on siin nii kursis pohlaku kehakeelega, äki on ta üks kolmest pohlaku pojast kesmeie \"jalgpalliisa\" pool elab ?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak = diktaator, kelle mõju on kahjulik. Jah või Ei.\'

                                daaa...
                                any publicity is good publicity
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X