320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erikvosujalg Vaata postitust
    1)Viik Türgiga oli tõesti hea. Ma ei tea, kuidas Eesti selle võidu sai, sest mängupilt oli ju jube. Mehed klubides esinevad hästi saavad tihti väljakule aga koondises on kuidagi kuul koos. Ei osata midagi teha ega kuhugile liikuda. See peaks olema treeneri töö, et see neile selgeks teha. Ma olen Rüütli endaga jalgpalli mänginud ja ta muhe sell. Selline inimene, kellega on hea baaris juttu rääkida. 2)Aga treenerina tundub ta olevat liiga leebe ja vaoshoitud.
    1) Londak
    2) Oled sa tema alluvuses mänginud? Me ei saa ju meedias öeldu kohta liigitada treenereid. Peame vaatama tulemusi ja kuulama kuidas mängijad temaga rahul on/suhtuvad, aga tema Eesti koondise karjääri jooksul paistab, et kokkumäng on tema treenimise nõrgim lüli.

    Kommentaar


      Türgiga mängides oli mängupilt hea. Ma mõtlesin, et kuidas Eesti selle võidu Armeenia üle sai? Kaks korda vist mängu jooksul nägi Eesti poolt ilusat jalgpalli.
      No tulemused on ju näha. Siiani ma suudan tuua ainult ühe plusi Rüütlile. Väravad. Eesti on väravaid lööma hakanud aga kaitset ja kokkumängu pole. Mängijad on vist rahul. Rüütli hoiab koguaeg oma huumoriga tuju üleval. Aga sellega mänge ei võida vist. Järgmise mängu ajal räägib Rüütli väljaku kõrvl anekdoote vastasmängijatele ja Eesti poisid, kes on juba neid kuulnud, löövad väravaid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        Ega seda siis põhjendama ei pea, et Rüütli hea treener on ja Aurelio mitte nii hea. See on niigi selge. Rüütli on Obama ja Aurelio on Joe the Plumber.
        Algselt postitas erikvosujalg Vaata postitust
        Rüütli on ka Joe the Plumber, kui vaatada ta viimaseaja skille. Ega ta Aureliole enam alla ei jäägi
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          Kumb ta oli siis?
          viik türgiga oli hea, mängupilt oli hea
          võit armeenia üle, selles mängus oli mängupilt kohutav(ma tean, et väljak oli kohutav ja meeskonnal oli pikk reis selja taga) aga siiski

          Kommentaar


            Algselt postitas erikvosujalg Vaata postitust
            Türgiga mängides oli mängupilt hea. Ma mõtlesin, et kuidas Eesti selle võidu Armeenia üle sai? Kaks korda vist mängu jooksul nägi Eesti poolt ilusat jalgpalli.
            No tulemused on ju näha. Siiani ma suudan tuua ainult ühe plusi Rüütlile. Väravad. Eesti on väravaid lööma hakanud aga kaitset ja kokkumängu pole. Mängijad on vist rahul. Rüütli hoiab koguaeg oma huumoriga tuju üleval. Aga sellega mänge ei võida vist. Järgmise mängu ajal räägib Rüütli väljaku kõrvl anekdoote vastasmängijatele ja Eesti poisid, kes on juba neid kuulnud, löövad väravaid.
            Kuni meil on veel Piiroja(+Londak,Pareiko) siis kaitse pole eriti oluline, pigem rünnet vaja rohkem. Kui Oper eemal siis rünne suhteliselt olematu, kui ka veel Vosko vormist väljas. Ainuke on Zenjov kes midagi mõikab. Kokkumängu muidugi vaja tugevalt arendada.

            Kommentaar


              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
              Kokkumängu muidugi vaja tugevalt arendada.
              Jah, aga kas on tal selleks oskusi ja piisavalt teadmisi ning ka aega Flora kõrvalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Jah, aga kas on tal selleks oskusi ja piisavalt teadmisi ning ka aega Flora kõrvalt.
                Hetkeseisu vaadates on kindel vastus: ei

                Kommentaar


                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  aega Flora kõrvalt.
                  Kahel rindel rabelemine tundubki praegu põhiline probleem olevat. Tegeles Floraga: jäi kahe silma vahele Operi paranemine ja peaaegu ka Londaku konditsioon. Ja vastupidi: oli hõivatud koondisega ning Flora kaotas häbiväärselt Kuressaarele.

                  Kommentaar


                    see ongi vist meie riigi probleem. kui mingi oma treener saab korralikult millgiga korra hakkama, siis lükatakse ta kohe koondise juurde ja kannatavad sellepärast mõlemad, nii kulbi, kui ka koondis. küllap rüütliga läheb sama moodi, nagu läks kerdega

                    Kommentaar


                      Rüütli on seni näidanud end vägagi sobiva mehema koondise treeneri postil, mida kinnitavad ka senised tulemused.

                      Kommentaar


                        mis see oli iroonia?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Rüütli on seni näidanud end vägagi sobiva mehema koondise treeneri postil, mida kinnitavad ka senised tulemused.
                          0:7 Bosnialt lutti saada oli korralik tulemus, 0:2 Kasasthani nö duublilt pähe saada ka w ? Minuarust ainult üks hea mäng rüütliga, see oli 0:0 Türgiga, Hispaaniaga ka tegelt mäng nii hull polnud aga ikkagi midagi on kõvasti mäda, vaata kasvõi seda et ta kasutab mingit Saagi ja Viikmäed, kuigi on olemas Neemelo ja Zahho. Praegu viib ta põhja nii Flora kui ka Eesti koondise, viimaselajal ajab suust ka liiga palju paska välja, ei ütle otse välja mis oli jne Levadias meeldis ta mulle kõvasti rohkem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            mis see oli iroonia?
                            Ei, see ei olnud iroonia.
                            Aga tõesõna, ma ei oska nagu Rüütlile väga midagi ette heita. Meil on 5 punkti, Armeenial 1. Kusjuures Armeeniat ma päris San Marino või Andorraga ei võrdleks, neil oli 20 aastat tagasi N.Liidu kõrgliigasats, meil teadagi mis.
                            Lisaks oli 0:3 Hispaaniale mängupildi järgi oluliselt normaalsem kui skoor, ei olnud ju hispaanlastel meeletult väravavõimalusi ja me päris umbkaitses ei olnud, isegi paar võimalust oli. 2:3 Belgiale ei olnud ka midagi hullu, selge, et tasemevahe on väga selgelt olemas. Põhiline tõrvatilk oligi Bosnia mäng (Kasahhi mängu ei näinud ja ainult skoori järgi ei jakka kommenteerima.)
                            Enne kui Rüütlit kritiseerida, meenutaks ka ta eelkäijate saavutusi. Keegi võiks Jelle ja Viggo tulemused kõrvuti Rüütli omadega siia üles panna.
                            Ma olen alati taolise kriitika osas mõelnud, et võrrelgem meeste koduklubisid ja nende taset. Kui kääbusriigid kõrvale jätta, siiis selles osas peaksime teoreetiliselt alati tappa saama. Kas on Rüütli või suvaline teine treener süüdi, et meie mehed mängivad just sellistes klubides nagu nad mängivad?

                            Kommentaar


                              Miks kõik sellest Kastani 0-2 kaotusest räägivad? Parimal juhul oli see mõttetu sõprusmäng. Ma igatahes absoluutselt seda mängu ei mäleta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                                Miks kõik sellest Kastani 0-2 kaotusest räägivad? Parimal juhul oli see mõttetu sõprusmäng. Ma igatahes absoluutselt seda mängu ei mäleta.
                                Kanep ei mõju pikaajalisele mälule?
                                Kanep on rasvlahustuv ehk raskesti lahustuv aine. See tähendab, et midagi temast talletub ajurakkudes. Regulaarne kanepisuitsetamine halvendab ka pikaajalist mälu. Halvenema hakanud mälu ei taastu.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X