320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• mjaasa
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    ei käi, kirjuta transile otse
    Kuidas ei käi? Miks sa siis Transist rääkidas 'me' vormi kasutad?

Leave a comment:

• Ratnikov
    replied
    ei käi, kirjuta transile otse

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Kui siin keegi Transi kodulehe tegejatest ka käib, siis võiksid seal uuendada seda uudiste anonsi, mis neil lausa 2011. aasta uudiseid pakub.

Leave a comment:

• mortan
    replied
    Offtopicu korras. Kuna sama mudel, ent teist värvi on ka Tammeka noorte põhivorm, "kollektsioneerin" selle eri versioone: vasakult paremale: Konopljanka (FC Dnipro), Soome U-21, Tammeka '01:
    FotorCreated4.jpg

Leave a comment:

• Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    aitäh!
    Mitte millestki eest
    Mulle ka meeldib, eriliselt kui lõpuks ometi Transi vapperi värvid on seal.

Leave a comment:

• LeeMarx
    replied
    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Tollal ajal oli siin postitatud ja pandi üles Transi artiklis: http://www.rumodispo.com/transfersne...s-winter-14-15
    Põhimõtteliselt on sama Flora kuju ja tegelt täpselt nagu Hellas Verona 2013-14 kodusärk:http://www.scenariomag.it/wp-content...n-Marshall.jpg
    aitäh!

Leave a comment:

• Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    on sellest kusagil pildimaterjali ka?
    Tollal ajal oli siin postitatud ja pandi üles Transi artiklis: http://www.rumodispo.com/transfersne...s-winter-14-15
    Põhimõtteliselt on sama Flora kuju ja tegelt täpselt nagu Hellas Verona 2013-14 kodusärk:http://www.scenariomag.it/wp-content...n-Marshall.jpg

Leave a comment:

• LeeMarx
    replied
    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Narva Transi uus välisvorm on päris kena....päriselt ,päriselt!
    on sellest kusagil pildimaterjali ka?

Leave a comment:

• maamesilane
    replied
    Narva Transi uus välisvorm on päris kena....päriselt ,päriselt!

Leave a comment:

• Jaan95
    replied
    Olnud olid vast omaette muusika.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Aga mida ma siis valesti ütlesin? Äraostetud kaitseliiniga meistriks tuldi? Tuldi, kõik korrektne. (Isegi Artjunin teadis ju kokkuleppe mängudest, mis siis Romkal seda mitte teada oli)
    .
    Minule teada olevalt on kõik need mängud, kus Jahhimovitš, Podholjuzin ja Kulinitš kihlveopettuste süüdistuse said, olnud noortekoondiste mängud, mitte mängud Levadia osalusel.

Leave a comment:

• Felipe
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kle vandenõu teoreetik,võta nüüd hoogu maha! Kõik asjad ei saa olla n. must mäng. Kui hakata vaatama igasuguseid eksimusi,siis võiks öelda,et enamus Eesti koondise keskkaitsjaid on siis nn. "musta mängu" teinud. Rähn Hollandi vastu, Piiroja Serbia vastu jne. Võtaks nüüd asja ikka kõvasti rahulikumalt. Mina nimetaks selliseid eksimusi tavalise kooliraha maksmisega!
    Budukene,

Aga mida ma siis valesti ütlesin? Äraostetud kaitseliiniga meistriks tuldi? Tuldi, kõik korrektne. (Isegi Artjunin teadis ju kokkuleppe mängudest, mis siis Romkal seda mitte teada oli)

Artjunin kaotas oma taseme aeg-ajalt teatud mängudes ja oli siis platsil nagu vasikas aasa peal? Jah, kaotas ja eksimused olid ikka enam, kui lapsikud. Tema kooliraha eest saaks ka ülikooli kinni maksta.

Budu, vandenõu teoreetik ma ei ole, aga Artjunin on mäda või lihtsalt allapoole igasuguse taseme. Mina usun mõlemat varianti.

Leave a comment:

• sosku
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kui nüüd Šmisko personaalküsimusesest tsipa kõrvale vaadata, siis õnnestus reedel näha Transi mängu Kaljuga /-/ Teravam pilk mainis tribüünil ka ühte isikut, kellel samade asjade eest jalgpallis tegutsemise keeld.
    Kas pole mitte huvitav kokkusattumus, et see isik just Transi mängude ajaks ennast ikka ja jälle kohale veab? Kunagi oli FC Viljandi tema suur lemmik, teame milleni see viis. Nüüd Trans...

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kui nüüd Šmisko personaalküsimusesest tsipa kõrvale vaadata, siis õnnestus reedel näha Transi mängu Kaljuga ning tegelikult jättis Trans olenemata 0:3-st kohati täitsa sümpaatse mulje. Lükati täitsa mõnusalt lühikest söötu ja kui tipus oleks mõni kvaliteetne striker olnud, siis oleks võinud ilusad rünnakud ka mõne väravaga lõpetada. Sellest jäi aga vajaka. Igatahes kui Trans 3-4 korralkku täiendust veel saaks, siis oleks täitsa reaalne, et saaks rääkida liigast, kus kuue meeskonna omavaheliste mängude puhul poleks kunagi teada, kuidas punktid suure tõenäosusega jagunevad. Škinjov meeldib mulle jalgpallurina väga. Muidugi oli ühe seltsimehe mäng kohati väga ebakindel. See mees on juba nende asjade eest ka karistada saanud. Teravam pilk mainis tribüünil ka ühte isikut, kellel samade asjade eest jalgpallis tegutsemise keeld.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Praha mängus tegi imeasju ka Artjunin, temal neid "eksimusi" on ka ikka omajagu olnud. Eesti-Aseri mängus see võimas tagasisööt ja kõikke muud huvitavat.

Ehk EJL teab aga ei suuda tõendada, äraostetud kaitseliini ja väravavahiga meistriks tulla ka teiselt poolt omaette saavutus
    Kle vandenõu teoreetik,võta nüüd hoogu maha! Kõik asjad ei saa olla n. must mäng. Kui hakata vaatama igasuguseid eksimusi,siis võiks öelda,et enamus Eesti koondise keskkaitsjaid on siis nn. "musta mängu" teinud. Rähn Hollandi vastu, Piiroja Serbia vastu jne. Võtaks nüüd asja ikka kõvasti rahulikumalt. Mina nimetaks selliseid eksimusi tavalise kooliraha maksmisega!

Leave a comment:

Working...
X