320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• piimamees
    replied
    Ei.
    Sten liitub juba lähipäevadel 11neks kuuks kaitseväega

Leave a comment:

• Felipe
    replied
    Viimane kord kui Tiiduse poiss Transis mängis tuli üleminek Moskva Spartakisse.

Isegi kui ta liitub Transiga ma ei usu et temast midagi enam tuleb, 2009 tulnuks mõne tippklubiga liituda mitte 2013 keskmikuga liigas.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Üks uutest testitavatest, kes eile Transi särgis Jurmala vastu mängis oli näiteks Sten Teino.
    Vau, see oleks ülimalt äge.

Leave a comment:

• sosku
    replied
    Üks uutest testitavatest, kes eile Transi särgis Jurmala vastu mängis oli näiteks Sten Teino.

Leave a comment:

• Andres.
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ühel aastal, kui nad mängisid oma euromängu rakveres, siis oli neil päris palju üliaktiivseid fänne isegi.
    See oli eelmine aasta kui ma ei eksi, siis oli neil ka mingi bussiteema ja mõned kenad ida-viru tšikid olid tõesti kohal, aga kas just üliaktiivsed, seda ma ei mäleta. Küll aga mäletan, et olid kohal ka mõned võõrsilfännid, igatahes ühte-kahte Aserbaidžaani lippu lehvitati staadionil küll.

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Ühel aastal, kui nad mängisid oma euromängu rakveres, siis oli neil päris palju üliaktiivseid fänne isegi.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Trans siis paneb euromänguks käiku ka fännibussi, ehk siis bussijuhil saab ikka igav olema , tühi reis edasi-tagasi

Leave a comment:

• Mister
    replied
    See oleks küll unistuste comeback Kalju fännid ootavad!

Leave a comment:

• metssiga
    replied
    ussoltsev postide vahele ja läheb jälle!

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Ramm Vaata postitust
    Kust selline info?
    http://fctrans.ee/ru/main/29-komanda...li-narva-trans

Leave a comment:

• Ramm
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Juulist Florasse tagasi. Lisaks lahkub Transist Vene leegionär Krychanov ning küsitav on ka Engovatovi jätkamine. Mõlema näol tegemist ka väga viletsa tasemega leegionäridega.
    Kust selline info?

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Marts Vaata postitust
    Kui Pedõk samas vaimus jätkab, siis võib ta lähiajal taaskord koondisekutse saada. (Nt aasta lõpus)
    Juulist Florasse tagasi. Lisaks lahkub Transist Vene leegionär Krychanov ning küsitav on ka Engovatovi jätkamine. Mõlema näol tegemist ka väga viletsa tasemega leegionäridega.

Leave a comment:

• Marts
    replied
    Kui Pedõk samas vaimus jätkab, siis võib ta lähiajal taaskord koondisekutse saada. (Nt aasta lõpus)

Leave a comment:

• budu
    replied
    Sen,kui sa juba siin summasi päevavalgele tood,ehk valgustad meid ka Narva tegemistega. Kui palju läbi NarvaBet-i teenitud on?

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Selles mõttes olen ma Bondarenkoga nõus, et Pedõk on tõusnud Meistriliiga üheks parimaks kui mitte parimaks väravavahiks. Kui enne oli tema mäng väga kõikuv, võis teha supermänge ja samas sisse lasta sellise "kala", et hoia peast kinni, siis nüüd on lisandunud stabiilsus.

Aga no selge see, et sellisel tasemel mees peab ka mängida saama ja Transis on selleks hea võimalus.

Leave a comment:

Working...
X