320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • -RoMaRiO-
    replied
    Kui nüüd Šmisko personaalküsimusesest tsipa kõrvale vaadata, siis õnnestus reedel näha Transi mängu Kaljuga ning tegelikult jättis Trans olenemata 0:3-st kohati täitsa sümpaatse mulje. Lükati täitsa mõnusalt lühikest söötu ja kui tipus oleks mõni kvaliteetne striker olnud, siis oleks võinud ilusad rünnakud ka mõne väravaga lõpetada. Sellest jäi aga vajaka. Igatahes kui Trans 3-4 korralkku täiendust veel saaks, siis oleks täitsa reaalne, et saaks rääkida liigast, kus kuue meeskonna omavaheliste mängude puhul poleks kunagi teada, kuidas punktid suure tõenäosusega jagunevad. Škinjov meeldib mulle jalgpallurina väga. Muidugi oli ühe seltsimehe mäng kohati väga ebakindel. See mees on juba nende asjade eest ka karistada saanud. Teravam pilk mainis tribüünil ka ühte isikut, kellel samade asjade eest jalgpallis tegutsemise keeld.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Praha mängus tegi imeasju ka Artjunin, temal neid "eksimusi" on ka ikka omajagu olnud. Eesti-Aseri mängus see võimas tagasisööt ja kõikke muud huvitavat.

    Ehk EJL teab aga ei suuda tõendada, äraostetud kaitseliini ja väravavahiga meistriks tulla ka teiselt poolt omaette saavutus
    Kle vandenõu teoreetik,võta nüüd hoogu maha! Kõik asjad ei saa olla n. must mäng. Kui hakata vaatama igasuguseid eksimusi,siis võiks öelda,et enamus Eesti koondise keskkaitsjaid on siis nn. "musta mängu" teinud. Rähn Hollandi vastu, Piiroja Serbia vastu jne. Võtaks nüüd asja ikka kõvasti rahulikumalt. Mina nimetaks selliseid eksimusi tavalise kooliraha maksmisega!

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Samas kui nüüd spekuleerida, siis kas luukered mingist varasemast ajast? Levadias on ta mänginud ikka väga korralikult kokkuvõttes. Palju ta eelmine hooaeg nulli hoidiski? Või on võimalik luukere kuidagi seotud Sparta Praha mänguga võõrsil. See oli üsna pask, aga samas oli see pask tervelt meeskonnalt. Igatahes asi ei saa olla üksnes tasemega seotud, sest päris nii kiiresti ja drastiliselt see küll talvega kukkuda ei saanud.
    Praha mängus tegi imeasju ka Artjunin, temal neid "eksimusi" on ka ikka omajagu olnud. Eesti-Aseri mängus see võimas tagasisööt ja kõikke muud huvitavat.

    Ehk EJL teab aga ei suuda tõendada, äraostetud kaitseliini ja väravavahiga meistriks tulla ka teiselt poolt omaette saavutus

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Samas kui nüüd spekuleerida, siis kas luukered mingist varasemast ajast? Levadias on ta mänginud ikka väga korralikult kokkuvõttes. Palju ta eelmine hooaeg nulli hoidiski? Või on võimalik luukere kuidagi seotud Sparta Praha mänguga võõrsil. See oli üsna pask, aga samas oli see pask tervelt meeskonnalt. Igatahes asi ei saa olla üksnes tasemega seotud, sest päris nii kiiresti ja drastiliselt see küll talvega kukkuda ei saanud.
    Ma nii täpselt ei oska öelda, mis ajast. Kui nüüd veel enam süvitsi spekuleerida siis said nad ju mingilt Luxemburgi satsilt kah vastu kellasid, tõsi küll minimaalselt vms aga no ei tea. Fakt on see, et järgmisel aastal näeme teda Transi ridadades. Muidugi kui tahta veel õli tulle valada, siis pärast 8:1 võitu Narva üle nägi ta võistkonnas potensiaali..äkki see potensiaal ei ole seotud tasemega palliplatsil

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Oi oi luukere kapis avaldatud!
    luuker.jpg
    *(r)humorikas*

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Minagi olen üpris kindel, et Smiskol on luukered kapis, millest Levadia juhtkond ka teab.
    Samas kui nüüd spekuleerida, siis kas luukered mingist varasemast ajast? Levadias on ta mänginud ikka väga korralikult kokkuvõttes. Palju ta eelmine hooaeg nulli hoidiski? Või on võimalik luukere kuidagi seotud Sparta Praha mänguga võõrsil. See oli üsna pask, aga samas oli see pask tervelt meeskonnalt. Igatahes asi ei saa olla üksnes tasemega seotud, sest päris nii kiiresti ja drastiliselt see küll talvega kukkuda ei saanud.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Minu teada Kristal soovis,et mees jätkaks Levadias,aga juhtkond oli selle vastu!
    Minagi olen üpris kindel, et Smiskol on luukered kapis, millest Levadia juhtkond ka teab.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Huvitav, kas need Smiško sõnad vastavad tõele, et Levadiast öeldi talle nagu oleks Širokov temast parem puurivaht? Pole küll viimatinimetatut oma silmaga näinud, aga kes on, need just üleliia vaimustuses pole. Kuidagi kummaline tundub kogu see lugu.
    Minu teada Kristal soovis,et mees jätkaks Levadias,aga juhtkond oli selle vastu!

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Huvitav, kas need Smiško sõnad vastavad tõele, et Levadiast öeldi talle nagu oleks Širokov temast parem puurivaht? Pole küll viimatinimetatut oma silmaga näinud, aga kes on, need just üleliia vaimustuses pole. Kuidagi kummaline tundub kogu see lugu.

    Leave a comment:


  • xrip55
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Kas mõni "luukere" hakkab Šmiškol kapist välja ronima?
    Ei. Lihtsalt mees tahtis kohe Narva tulla aga ju siis Narva ei võtnud vastu. 4 aastat pidi ootama, et Narva saaks.

    "Olen 4 aastat teel siia Narva Transi olnud ja nüüd viimaks jõudsin siia - ju siis õige aeg oli tulla käes!"

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Kas mõni "luukere" hakkab Šmiškol kapist välja ronima?

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Roman Śmiśko: Levadia juhtkond otsustas et mind meeskond enam ei vaja ning olen Shirokovist nõrgem

    Leave a comment:


  • optiums
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kindlasti on Trans tugevam kui eelmisel hooajal ja suurele viisikule tekitatakse kindlasti kõvasti peavalu
    Peavalu suurtele tekitas Trans ka mullu, viigistades nii mõnegi mängu ja palju kaotas napilt. Küllap jätkavad endisel kursil.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Hakkab tunduma, et Trans võtab kuuenda koha sellel hooajal Paidelt ära. Millal keegi hooaja eelsete ennustamistega alustab?
    Kindlasti on Trans tugevam kui eelmisel hooajal ja suurele viisikule tekitatakse kindlasti kõvasti peavalu

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Hakkab tunduma, et Trans võtab kuuenda koha sellel hooajal Paidelt ära. Millal keegi hooaja eelsete ennustamistega alustab?

    Leave a comment:

Working...
X