320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Pean vabandama, kuid debiilikuid me ei kuula. Lisaks me EI kuula üldse teisi ehk siis neid, keda see ei puuduta. Kui sa sellest aru pole saanud siis äkki nüüd jõuab kohale? See kas nägu on blurritud või mitte...sina EI ole see, kes ütleb, et blurrige või ärge blurrige. Sa oled täiesti tähtsusetu pulk antud teemal. Mine kuula nüüd oma pülki edasi nurgas rahulikult ja ära sekku teiste asjadesse nõudega tehke seda või tehke teist.
    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    sest nad pole fännid ega ultrad, vaid suvalised huligaanid kes kõigiga kakelda tahavad peale mänge...võeti malli poolast ja venemaalt muud midagi.
    mott.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      mott.
      Mina vastasin inimese küsimusele, sina aga nõudsid mingit kuradi tegemist/mitte tegemist meilt...pole sul midagi öelda. Kui seoseid tahad otsida siis huvitavam oleks olla x-failides ja otsida ufosid või keskera...ptui komparteis tõekomisjonis olla.

      Kommentaar


        Hahahaha, üle pika aja vaatan mis siin Levadia teemas toimub - ja üllatus üllatus, viimasel leheküljel pea iga teine postitus on jälle triibulise blondiini emoloengud. No tõesti some things never change

        Log out.

        Kommentaar


          Kellele homme Levadia fännid pöialt hoiavad?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
            Hahahaha, üle pika aja vaatan mis siin Levadia teemas toimub - ja üllatus üllatus, viimasel leheküljel pea iga teine postitus on jälle triibulise blondiini emoloengud. No tõesti some things never change

            Log out.
            Oi näeee, kibestunud tegelane ka urust välja tulnud...ma juba hakkasin kahtlema, et äkki lugesin nime Alarikh kusagilt koomiksist...aga vist reaalselt ka ikka olemas
            Natuke asjalikumalt ka...räägi mulle sellest emoloengust. Ma rääkisin lihtsalt fakte levadikutest mitte ei pidanud emoloengut...ahjaa...muidugi...tõde on ikka valus kuulata...eriti veel peale seda kui klubi üldse medalist ilma jääb
            Lisaks tahtsin küsida, et kuidas seda teie lipul olevat teksti "pride of Tallinn" tõlgendada...kas seda võib tõlkida kui "kõik on putsis, meil on häbi" või tõlkida seda "meil on suur au kaotada Luksemburgi neljandale ehk kooliõpetajatele"


            Kosovo i srbija bljäd

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Kellele homme Levadia fännid pöialt hoiavad?
              No kui Kosovo või Serbia ei mängi siis nad ei ela kellelegi kaasa ja tegutsevad elektrialajaamades salaja edasi (niikaua kuni peale satutakse), et uuesti Levada metalliäri püsti saaks panna. Oled ju lugenud küll nende plagusid kus neil kirjas kaks riiki (kohe alguses nimetatud Kosovo ja Serbia) kellele pöialt hoiavad. Poliitikat nad ju ometi ei tee staadionil mida nad ise on väitnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                No kui Kosovo või Serbia ei mängi siis nad ei ela kellelegi kaasa ja tegutsevad elektrialajaamades salaja edasi (niikaua kuni peale satutakse), et uuesti Levada metalliäri püsti saaks panna. Oled ju lugenud küll nende plagusid kus neil kirjas kaks riiki (kohe alguses nimetatud Kosovo ja Serbia) kellele pöialt hoiavad. Poliitikat nad ju ometi ei tee staadionil mida nad ise on väitnud.
                rahu ballack,minu küsimusel ei ole mingit tagamõtet vaid soovin teada kas neile läheb korda Eesti koondise käekäik,just pean silmas neid kes siin foorumis ringi liiguvad.Ise tean paljusi eestlasi kes toetavad just Levadiat ja nad on ka eesti koondise toetajad.Kui olen huvi tundnud,et miks Levadia mitte Flora siis vastus on ühene,liigne Flora süsteemi dikteerimine Eesti jalgpallis.
                No on ju selgelt öeldud,et Fc Levadia ja Levadia Metallil ei tasu ühte panna.Kas sa kujutaks ette mis oleks saanud Meistriliigast kui Levada ei oleks hakanud jalgpalli raha paigutama?Sinu seisukohast muidugi oleks kõik ideaalne,ehk siis Flora oleks juba vähemalt 15x Eesti Meister aga kas see ka meie jalgpalli üldiselt oleks arendanud?Nüüd lõpuks on Teie kahe rohelise vahelisse võitlusesse sekkunud ka Nõmme küngastepojad ja mul on kahtlane tunne aga järgmine aasta saab meistriliigas olema läbiaegade põnevam hooaeg.kõike ei pea alati sõjaga ajama,saab rahuga ka!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  1) rahu ballack,minu küsimusel ei ole mingit tagamõtet

                  2) Kas sa kujutaks ette mis oleks saanud Meistriliigast kui Levada ei oleks hakanud jalgpalli raha paigutama?
                  1) Ma tean, minu mõte oli levadikutele pinda käia nende käitumiste pärast mis neil aina enam tuure üles võtavad aga noh põhiliselt siiski kuna nad on levadikud.
                  2) Fännina - surgu maha kuradi metallivargad. Jalgpalli arengu suhtes - väga hea, et tegutseb.

                  Kommentaar


                    Nagu juba ammu spekuleeriti-
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Päris nutine värk. Loodetavasti hakkavad nüüd noored mänguaega saama ja tegusid tegema!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Nagu juba ammu spekuleeriti-
                        http://ohtuleht.ee/454009
                        Narva tugevneb jälle võimsalt!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Narva tugevneb jälle võimsalt!
                          las tugevneb. kiidan Levadia otsust, tuleb edasi minna. Narva ei hakka ilmselt kunagi meie koondisele mängijaid kasvatama. Las siis olla tugevad konkurendid, et noored areneks nende vastu mängides.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Narva tugevneb jälle võimsalt!
                            Narva Meistriks Levadia abiga
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Värskelt uue treeneripaari - Marko Kristal ja Indrek Zelinski - ametisse nimetanud Tallinna Levadia loobub mitme kogenud mängija teenetest eesotsas pikaaegse kapteni Konstantin Nahkiga.


                              kes Levadia III meeskonna peatreener siis olema hakkab?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Sellest Levadiast kinga saavast seltskonnast läheb Transi ehk ainult Novikov. Ülejäänud vandid vaevalt nüüd piirilinna maanduda tahavad. Ei kujutagi ette, mis variandid neil pealinnas olla võiksid. Esiliiga ja Infonet? Seal vähemalt ei pea Nahk muret tundma, seal pole noori Eesti poisse, kellele palli mitte anda.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X