320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    No 99% ma usun, et seal sponsorlepingus oli sees punkt, mis välistab koostöö/reklaami jms konkureerivate firmadega. Sa ei annaks ka ligi pool miljonit ehku peale, et küll toetatav eetikanormides kinni peaks. Ei väitnud, et Kalju ei peaks. Seega Betsafe Balaballi projektides osalemine võiks vabalt sellele sama kiirelt vee peale tõmmata.
    Jep, Balaball on tore, aga ta ilmub Betsafe kanalil.

Olen juba algusest peale üht mängijat episoodi tarvis Kaljus jahtinud. Sügisel ütles klubi ära, kuid sisimas lootsin, et äkki, kui ma uuesti konseptsiooni lahti kirjutan, on nad nõus. Nüüd pole lihtsalt mõtet. Äri on äri, noh .

Ehk kunagi saab Betsafe'st eraldi midagi teha.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Miks mitte?
    No 99% ma usun, et seal sponsorlepingus oli sees punkt, mis välistab koostöö/reklaami jms konkureerivate firmadega. Sa ei annaks ka ligi pool miljonit ehku peale, et küll toetatav eetikanormides kinni peaks. Ei väitnud, et Kalju ei peaks. Seega Betsafe Balaballi projektides osalemine võiks vabalt sellele sama kiirelt vee peale tõmmata.

Leave a comment:

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tegelikult Kalju üle hea meel. Tahtsin just lähipäevil neile kirjutada, et äkki nad on ikka nõus ühe Balaballi episoodiga. Aga nüüd ei ole mõtet end vaevata.
    Miks mitte?

Leave a comment:

• QRkood
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Küsimus oli ju:

Pole siin mingit liit vs. hiiut praegu.
    Kuna siin oli konkreetselt klubiga seotud sponsorlepinguga tegemist, siis pidasin ka silmas ikkagi klubidega seotud diile. Väljendasin ennast puudulikult.

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Küsimus oli ju:
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Suurim sponsorleping Eesti jalgpallis?
    Pole siin mingit liit vs. hiiut praegu.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Ok, Uibz. Praegu keskenduti hoopis klubilistele lepingutele, ja siin kohal tuleb Kaljut kiita pigem ja sa tuled julmalt sisse ja tood selle liidu lepingu sisse, et nagu järjekordne jolleri mõõtmine, liit versus hiiu.

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Kui sisu vaadata, siis on need grammike erinevad teemad. Üks on toetus kogu katusorganisatsioonile ja teine toetus ühele konkreetsele katusorganisatsiooni liikmele. Ei saa ühte patta panna.

Aga tunnustus Kaljule, "pole paha" kui klassikuid tsiteerida

Leave a comment:

• asdf
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma olen selle küll mööda lasknud saaks mingit linki vms?
    https://jalgpall.ee/ejl/uudised/lhv-...64?siteacc=ejl

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Ei ole. Hiljuti sõlmiti just miljoni euro suurune toetusleping (käis ka avalikkusest läbi).
    Ma olen selle küll mööda lasknud saaks mingit linki vms?

Leave a comment:

• asdf
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Ei ole. Hiljuti sõlmiti just miljoni euro suurune toetusleping (käis ka avalikkusest läbi).

Leave a comment:

• mosper
    replied
    FC Hüpoteetiline tõmbab jälle tagataskust jokkeri. Uskumatu kõike tehakse ju nii valesti...

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Tegelikult Kalju üle hea meel. Tahtsin just lähipäevil neile kirjutada, et äkki nad on ikka nõus ühe Balaballi episoodiga. Aga nüüd ei ole mõtet end vaevata.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kaljul on olnud ühe teise sama valdkonna ettevõttega ka tulusam leping, aga praeguses turuolukorras on see siiski väga kõva diil.

Leave a comment:

• QRkood
    replied
    Algselt postitas matys Vaata postitust
    Vaevalt, Belov paneb aastas sama palju Legionisse
    Aga kui see oma klubisse raha panemine välja jätta?

Leave a comment:

• matys
    replied
    Vaevalt, Belov paneb aastas sama palju Legionisse

Leave a comment:

Working...
X