320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
    Võimas esitlus täna Kalju poolt! Siiski kas ma olen ainukene, kelle jaoks iga järgneva hooajaga tundub Kristal üsna ebasümpaatne treener? Selline Aavo Sarapi stiili, kes pidevalt möliseb kohtunikega ja targutab palju?
    Eks ühest küljest on teatud emotsionaalsust tore näha meie treeneritelt. Aga liigne ärplemine ja tõmblemine iga väikse asja puhul on saanud Kristalile juba kombeks ja see tekitabki ebasümpaatse mulje. Belovi puhul näiteks tundub see emotsionaalsus rohkem loomulikuna, kui Kristali puhul.

Leave a comment:

• -vandersell-
    replied
    Võimas esitlus täna Kalju poolt! Siiski kas ma olen ainukene, kelle jaoks iga järgneva hooajaga tundub Kristal üsna ebasümpaatne treener? Selline Aavo Sarapi stiili, kes pidevalt möliseb kohtunikega ja targutab palju?

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Ilus võit, korralik ülesõit! PV karistuslöök oli päris mahe..

Leave a comment:

• --andres--
    replied
    Miks ei ole siiani suudetud kodulehel mängijate nimekirja uuendada? Peaaegu pool aastat möödas ning ei mingeid muudatusi.

Leave a comment:

• -21-
    replied
    Pean korduvalt mainimia, et Kristaliga on Kalju lagi 3. koht

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ütlen, et mingi Kuressaare võiks endale näiteks Brigitte Susanne Hundi kaitsesse võtta. Koguaeg muudkui kirjutataks.
    Õnneks mängib Kure liiga hästi hetkel ja neist peab niigi kirjutama

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See Järviste ,,wannabe Conor Mcgregori,, suuvärk lõi täiesti mõttetu ja masendava 0:0 mängu igalepoole uudistesse. Oleks sealt tulnud mingi ,,TA-LL-INN-AAA FL-OO-RAA ja Viies sektor laulab kõlaritest üle staadioni, siis poleks see mitte kedagi kottinud ja oleks 3 minutiga kõigil meelest olnud.
    Ma ütlen, et mingi Kuressaare võiks endale näiteks Brigitte Susanne Hundi kaitsesse võtta. Koguaeg muudkui kirjutataks.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vähemalt ei jää telepilti, kui keegi kellegi põlved ära murda ähvardab. Seega hea idee, tehke rohkem.
    See Järviste ,,wannabe Conor Mcgregori,, suuvärk lõi täiesti mõttetu ja masendava 0:0 mängu igalepoole uudistesse. Oleks sealt tulnud mingi ,,TA-LL-INN-AAA FL-OO-RAA ja Viies sektor laulab kõlaritest üle staadioni, siis poleks see mitte kedagi kottinud ja oleks 3 minutiga kõigil meelest olnud.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas enrito Vaata postitust
    Täitsa nöus! Eks see selline huvitav üritus ole. Prooviti seda ka hispaanias aga eks päris inimesi ja adrekat see ei asenda. Pooleldi treeningmänguks jääb ikka. Worth a try.
    Vähemalt ei jää telepilti, kui keegi kellegi põlved ära murda ähvardab. Seega hea idee, tehke rohkem.

Leave a comment:

• enrito
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Paraku kodumeeskonda need eriti ei näinud innustavat.
    Täitsa nöus! Eks see selline huvitav üritus ole. Prooviti seda ka hispaanias aga eks päris inimesi ja adrekat see ei asenda. Pooleldi treeningmänguks jääb ikka. Worth a try.

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Minuarust oli see kõlaritest chantide laskmine päris hea idee. Jättis vähemalt sellise jalgpallimängu atmosfääri mulje.

Paraku kodumeeskonda need eriti ei näinud innustavat.

Leave a comment:

• enrito
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Ma hoian täiesti teadlikult eemale oma ''lemmikklubi'' mängudest juba aastaid. Mind väga ei tõmba mängule kus klubi juht-spordidirektor-otsustaja-misiganes lihtsalt röögib ja sõimab keset mängu minu peale. Aga see kisub juba offtopicuks. Andke andeks, et ma foorumis lihtsalt arvamust avaldasin. Minu paha.

Muidu JK JH esimeseks mänguks oli täitsa aktsioon plaanitud, aga praegu lükkus edasi
    Kui tohib küsida, mis sa üldiselt Eesti jalgpalli hüvanguks teinud oled? #oleosasellest #mehistemeestemäng

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Ma hoian täiesti teadlikult eemale oma ''lemmikklubi'' mängudest juba aastaid. Mind väga ei tõmba mängule kus klubi juht-spordidirektor-otsustaja-misiganes lihtsalt röögib ja sõimab keset mängu minu peale. Aga see kisub juba offtopicuks. Andke andeks, et ma foorumis lihtsalt arvamust avaldasin. Minu paha.

Muidu JK JH esimeseks mänguks oli täitsa aktsioon plaanitud, aga praegu lükkus edasi
    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Kuule kolm ühes mees. Mida oled teinud sina enda klubi toetamiseks praeguses situatsioonis, kus tribüünid on sunnitult tühjad? (k.a. viimased 5a üleüldiselt?). Targutama oled sa kõva, aga kus on su enda teod "lemmikklubi ultraühenduse juhina"?

Leave a comment:

• Mister
    replied
    Piinlik.
    Kuule kolm ühes mees. Mida oled teinud sina enda klubi toetamiseks praeguses situatsioonis, kus tribüünid on sunnitult tühjad? (k.a. viimased 5a üleüldiselt?). Targutama oled sa kõva, aga kus on su enda teod "lemmikklubi ultraühenduse juhina"?

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Piinlik.
    Miks see piinlik on? Ei ole koht kus oleks mingi idee halb. Kõik kastist väljast ideed on vägagi tere tulnud. Nagu Viljandi virtuaalpiletid, kui Kalju chanti kõlari kaasus. Piinlik on see kui virisetakse, et midagi tehakse ja seda heidab ette siin JH haigla tegelane. Päriselt ka mees?

Leave a comment:

Working...
X