320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Flippis ära? Äkki oleks veidi mõistvam, ta ütleks, et oma vaimse tervise huvides ei ole hetkel huvitatud meediaga suhtlisemisest. Ja mõistmise asemel ähvardati teda hoopis, trahvist kuni disklahvini.
    Keegi tema sõpradest/perekonnast oli enne turniiri algust talle öelnud, et ta savi peal kehva. Ajakirjanikud ka tavaliselt mainivad seda, et savikattega väljakud on tema nõrkus. Naomi enda counter-attack, et ta selliseid mentaalselt haiget tegevaid tõdesid kuulma ei peaks oli pärast esimese ringi võitu jätta meediaga suhtlemata.

    WTA ei olnud nõus looma pretsedenti kus meediaga suhtlemine oleks vaba valik iga kord kui mängija tunneb, et ajakirjanike poolt võib ebameeldivaid küsimusi tulla. Fair play WTA.

    Naomi võiks Tiger Woodsiga rääkida, et tulevikus selline negatiivne energia hoopis motivatsiooniks muuta..

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Osaka flippis vist totaalselt ära ja jättis RG pooleli.
    Flippis ära? Äkki oleks veidi mõistvam, ta ütleks, et oma vaimse tervise huvides ei ole hetkel huvitatud meediaga suhtlisemisest. Ja mõistmise asemel ähvardati teda hoopis, trahvist kuni disklahvini.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Osaka flippis vist totaalselt ära ja jättis RG pooleli.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Kahju vaadata seda hilisõhtuste mängude formaati Pariisis, publikumagnetiks Prantsuse mängijad. Milline atmosfäär seal areenil valitseks. Aga Prantsusmaa koroonapiirangute tõttu on õõvastav vaikus ja kõle tühjus. Teades neid piiranguid, oleks võinud need matshid ju päevasemal ajal publikuga ära mängida.

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Roland garrose loos tõi Anettile esimesed kaks ringi väga soodsa loosi, edasi aga Swiatek. Kaial esimene vastane Vondrousova, teises ringis oleks asetamata mängija ja kolmandas ringis Kiki Bertens.
    Mõlema naise osas palju küsimärke, mänge all on vähe, ühel treenerivahetus ja teisel üldine füüsiline tase. Anettilt ootaks vähemalt kolmandasse ringi pääsemist ikka.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    offtopic, aga intervjueerija on väga hot

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    offtopic, aga intervjueerija on väga hot
    Samal neiul ka intervjuu Rubleviga.

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    wtf esimesed 20 seci videost oli juba räme üllatus. Tennisemaailmas ei räägi tavaliselt keegi nii avalikult asjadest.
    offtopic, aga intervjueerija on väga hot

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    wtf esimesed 20 seci videost oli juba räme üllatus. Tennisemaailmas ei räägi tavaliselt keegi nii avalikult asjadest.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Tavaline Togliatti tüdruk Daria Kasatkina. On olemas inglisekeelsed supakad. Mul oli huvitav kuulata, kuigi Kasatkina ei ole kõige sujuvama kõnega isik.

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    viimased 18 kuud pole edasiminekut olnud
    see pole ka alati treeneri viga

    vb hakkab ka võimete lagi kätte tulema

    Täiesti loogiline on muutust otsida.
    see on kindlasti inimlik

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Sokid võiks söögiks lubada, et Suurthal pikaks ei jää. Organiseerib vahepealsel perioodil lihtsalt sparri ja lööb korvist ette.

    Eesti treeneritel puudub täna siiski see kompetents, et WTA top 10 juures konkureerida. Enne seda ka ei tule kui keegi ei ole nullist oma mängijat ise ülesse viinud. Anett on natukene ka liiga noor, et Kaia stiilis karjääri loojangul, kus mäng on paigas ja top 20 eesmärgid sisuliselt kauged/puuduvad.

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Minu point on see, et ainult Anett ise teab, kas Suurthal on ajutine või pikem lahendus.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Minu käest küsid või? Sry, ma pole Anett Kontaveit.
    esmaspäeva hommik?

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas El President Vaata postitust
    küsime siis teisiti. kas uus reaalne treenerikandidaat on olemas? või jääbki Suurthal?
    Minu käest küsid või? Sry, ma pole Anett Kontaveit.

    Leave a comment:

Working...
X