320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Vabandust....ma rohkem ei googelda enne kui arstiks saan
    Sa vajusid hetkel haledalt läbi, sest endast lugupidav arst jätaks taolisele küsimusele vastamata.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Selle teema puhul tasub aeg-ajalt ikka seda tabelit vaadata:
      Mis selle point täpselt on? Need things that actually happened all on ka asjad mis kunagi olid conspiracy
      Muidu mu lemmik soy boys science denial all? Keegi väga puudutatud olnud nendest meemidest tundub. Government-made diseases - kas see läheb ka arvesse?

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        Government-made diseases - kas see läheb ka arvesse?
        ei lähe arvesse - ainult doktorikraadiga arstid ja viroloogid tohivad googeldada selliseid asju
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Kaala arvab, et on sama tark kui arst, sest arst googeldas midagi ja tema oskab ka googeldada.

          Sellest järeldan, et mina olen sama tark kui Einstein, sest googeldasin 2+2 ja sain vastuseks 4, kalkulaator kinnitas mu vastust.

          Krt, ikka ja jälle tuleb siit välja see, et äkki on tekstist arusaamisel päris suur roll.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            goverment made diseases`st rääkides - https://www.thelancet.com/journals/l...006-9/fulltext

            "On Dec 19, 2017, the US National Institutes of Health (NIH) announced that they would resume funding gain-of-function experiments involving influenza, Middle East respiratory syndrome coronavirus, and severe acute respiratory syndrome coronavirus"

            suht sama mis "Soomet pole olemas" teema ju
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              kliimasõdalased on siin kõik päevapoliitilised teemad varju jätnud. vahepeal läks Andrus Kajaga tülli, Savisaar läks Kallase valitsusse, haridusministeeriumi jamad jätkuvad jne. jne.
              Nõus. Lisaks Iraagi turistid Valgevenes kämpimas.

              Viimaste lehtede osad postitused sobiksid "Vandenõu" teemasse.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Mitte mina, vaid selle noore hüsteeriku organisatsiooni PR juht ütles seda. IPCC raport suht sama:

                https://www.downtoearth.org.in/news/...c-report-78380
                Millisest otsast lugedes sinu lingitud artikkel "suht sama" ütles? Suur osa artiklist räägib sellest, et erinevate mõjurite põhjalikum ja pika-ajalisem analüüs on võimaldanud inimeste mõju täpsemalt hinnata.

                Aga olen nõus, inimtekkelise kliimasoojenemise eitamine on vandenõu, mitte poliitika.

                Kommentaar


                  Kommentaar




                    mhmh, vale teema, kuid katsu sa mul nüüd öelda, et paha kraam
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Selle teema puhul tasub aeg-ajalt ikka seda tabelit vaadata:
                      sa oled selle tabeli adminn w?

                      ole vunts viska see kiibi teema ka sisse pls.

                      ühe kuulsa foorumlase palvel olen juba mõnda aega mööda ilma rännanud ja seda tõde kuulutada püüdnud. keegi ei usu

                      Kommentaar


                        LeeRomeeno googeldas teisi kliimaaktiviste peale Greta Thunbergi ja leidis sellise tabeli. Seega ei tasu tösiselt vötta
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          härra kala, te valetate ju mulle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            härra kala, te valetate ju mulle.
                            Ma ei usu, et ta su naine on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              härra kala, te valetate ju mulle.
                              Köige ilusamate buutsadega foorumlasele ma ei valetaks kunagi
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Eesti tippakadeemikud on ka "googeldajad" selles halvas tähenduses?

                                Kusjuures viimati kui ma EMO`s olin, siis arst leidis ka vastuse googeldades avalikku saiti ja pani selle järgi diagnoosi.
                                Tundsid end puudutatuna, või mis?Küsimusele küsimusega ei vastata.
                                Ega kui ei oska vastata, siis see on teinekord täitsa okei. Mina ka ei oska!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X