320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ei korralik meemi tehnilise analüüsi meistriklass

    Huvitav kas too löngus Kulakkidest ka teadlik oli. Vöi kui nii oligi öige, siis gulagidest.

    https://youtu.be/Iov6jyfKtRc?t=3181
    Mitte küll sama inimene aga Rootsis üks neiu kunagi uuris, et miks me politseid ei kutsunud, kui küüditamine toimus ja arvas ka et Balti kett korraldati selleks, et Guinnessi rekordite raamatusse pääseda - mitte et ma ise poleks nooremana (ja ka nüüd) rumalaid asju arvanud aga see oli üsna humoorikas - õnneks ta oli ilus, seega sai palju andeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust

      Jutu peale kui idekas NL süsteem oli küsis Patrick talt otse, et kas elaksid pigem kommunistlikus vöi kapitalistlikus ühiskonnas. Siis habemik vajus näost ära ja ütles lihtsalt, et "I dont really like that question" . Lisaks tuli vene kiidujutu taustal välja, et vana pole ise kunagi venemaal käinudki. San Fransiscos on ikkagi parem.

      https://youtu.be/Iov6jyfKtRc?t=3181
      See habemik on ikka korralik Karl Marx fanboy.

      Kommentaar


        Miks ühe USA prügiülikooli õppejõud üldse relevantne on?

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Miks ühe USA prügiülikooli õppejõud üldse relevantne on?
          Sest, et selliseid "õpetlasi" on seal tuhandeid. Kes omakorda õpetavad iga aasta sellist jura tuhandetele. Ja varsti ei suuda nad seal oma riikigi kaardipealt ülesse leida. Huvitav küll mis riigile ameeriklaste idoodistumine kasulik on?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Sest, et selliseid "õpetlasi" on seal tuhandeid. Kes omakorda õpetavad iga aasta sellist jura tuhandetele. Ja varsti ei suuda nad seal oma riikigi kaardipealt ülesse leida. Huvitav küll mis riigile ameeriklaste idoodistumine kasulik on?
            Ja ükski neis prügiülikoolides käinu ei jõua riigi juhtimise lähedale ka. Selles osas jäävad taolised mured mulle veidi arusaamatuks. Minge lärmake parem Mainori vms. ukse taga, vähe produktiivsem.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Ja ükski neis prügiülikoolides käinu ei jõua riigi juhtimise lähedale ka. Selles osas jäävad taolised mured mulle veidi arusaamatuks. Minge lärmake parem Mainori vms. ukse taga, vähe produktiivsem.
              O´rly? Aga see seltskond?
              Ma ei hakka Bernit siia toppima. Liiga ilmselge.

              Väike video ka:
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Ja ükski neis prügiülikoolides käinu ei jõua riigi juhtimise lähedale ka. Selles osas jäävad taolised mured mulle veidi arusaamatuks. Minge lärmake parem Mainori vms. ukse taga, vähe produktiivsem.
                Oh neid marx professoreid on sealt tippülikoolidest samamoodi: https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_D._Wolff

                1-2`ga on intekas sama tüübi kanalil. Jääb ka mulle arusaamatuks kaitsta sellise ideoloogia evimist ja levitamist haridussüsteemis ja mitte pidada seda natukenegi ohtlikuks. Sama arusaamatu on see, kuidas see mönest teisest öudsast, aga juba ammu välja juuritud ideoloogiast parem on. No ei ole.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Propagandamasina tööriistad ei ole memo kätte saanud. Valimised on kaugel, võib võtta vahepeal hoogu maha.

                  Kommentaar


                    Mis need meediareitingud seal USAs näitavad ka, valimiste hullusest ollakse ometi taastunud vöi siiski mitte?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      ETV ja UV Faktor, Mart Normet kui keskkonnaaktivist arutleb kas võtta järgmisena bensiini või elektriauto, saates osalejad pakuvad kas elekter või siis bensiin, vastavalt vajadusele.... huvitav et keegi ei paku et ära osta ega oma üldse autot, sõida ühistranspordiga, või võimalusel rattaga, või käi hoopis jala...
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Tõnis, vä?

                        Tra, Savikas on lahe - selline rõõmupall, et isegi paha ei hakka ja juttu ka ei pane lõpuks tähele.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          ETV ja UV Faktor, Mart Normet kui keskkonnaaktivist arutleb kas võtta järgmisena bensiini või elektriauto, saates osalejad pakuvad kas elekter või siis bensiin, vastavalt vajadusele.... huvitav et keegi ei paku et ära osta ega oma üldse autot, sõida ühistranspordiga, või võimalusel rattaga, või käi hoopis jala...
                          Kõik eestimaalased koligu Tallinna kesklinna elama?
                          Fun fact, kui pere sõidab oma suvilasse või lihtsalt linnast välja nii, et vähemalt 4 inimest autos on see CO2 saaste järgi kõikidest ühistranspordi variantidest peale rongi keskkonnasõbralikum rehkendus. Seda Brüsseli ekspertide arvutuste järgi, kes ilmselt ei oska ette kujutadagi, et kuskil karumustikas sõidavad ringi bussid, kus teekonna lõpuotsas on vahest kaks mammit terve suure bussi peale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Kõik eestimaalased koligu Tallinna kesklinna elama?
                            Fun fact, kui pere sõidab oma suvilasse või lihtsalt linnast välja nii, et vähemalt 4 inimest autos on see CO2 saaste järgi kõikidest ühistranspordi variantidest peale rongi keskkonnasõbralikum rehkendus. Seda Brüsseli ekspertide arvutuste järgi, kes ilmselt ei oska ette kujutadagi, et kuskil karumustikas sõidavad ringi bussid, kus teekonna lõpuotsas on vahest kaks mammit terve suure bussi peale.
                            minu imestus on pigem see, et keskkonnaaktivist kaalutleb milline auto võtta.... aga see selleks...
                            praegu jäärgmine pärl- Ligi ütleb et energia käibemaksu alandamine annaks kõige suurema võidu just jõukatele, mis ju iseenesest ka õige, ainult et mis ettepanek see siis reformi poolt on et kõigile peaks olema 500 eurot tulumaksuvaba... see siis ei ole otsene jõukate "premeerimine"? omal ajal kui tulumaksu alandasite 26%lt 20%le siis ei saanud kõrgepalgalised rohkem võitu? krdi demagoog ikka rsk...
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              minu imestus on pigem see, et keskkonnaaktivist kaalutleb milline auto võtta.... aga see selleks...
                              praegu jäärgmine pärl- Ligi ütleb et energia käibemaksu alandamine annaks kõige suurema võidu just jõukatele, mis ju iseenesest ka õige, ainult et mis ettepanek see siis reformi poolt on et kõigile peaks olema 500 eurot tulumaksuvaba... see siis ei ole otsene jõukate "premeerimine"? omal ajal kui tulumaksu alandasite 26%lt 20%le siis ei saanud kõrgepalgalised rohkem võitu? krdi demagoog ikka rsk...
                              Kontekst on ju teine. Käesoleval hetkel on probleem, et järsu elektrihinna tõusu tõttu on vaesematel peredel keeruline talve inimlikult üle elada. Kas sellele probleemile on parim lahendus, et riigieelarvest toetatakse kõiki võrdselt selliselt, et ka endise peaministri elektrikulud osaliselt kinni makstakse? Mina arvan, et ei ole. Ligi arvab sama.

                              Kommentaar


                                Eelmine president võib rahus magada, hetkel paistab et ei pea Tuvalu elanikke hiiumaale asumisele saatma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X