320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ma oletan, et juhtus manku mängus kuid siin võiks ikka mainida millest jutt. Oma teemas saate ju rolfe jms kirjutada

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ma oletan, et juhtus manku mängus kuid siin võiks ikka mainida millest jutt. Oma teemas saate ju rolfe jms kirjutada


      Mägiaivari blokk siis. "Reeglid on reeglid", aga kui sul on "spirit of the game vastu" läinud see värav + just hiljutine karikamängu juhtum.

      Et ma ei tea. United unitediks, aga see veidi putsis, et sul reeglid ei suuda enam spirit of the game kuidagi jälgida.

      Kommentaar




        Kiidame ka vahest hea otsuse eest

        Kommentaar


          Kuidas siin see lühis tekkis?

          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Täitsa huvitav olukord
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Kuidas siin see lühis tekkis?

              https://streamgg.com/v/vfsdp242
              See on ju lihtne, kui VAR analüüsib käega mängu siis jõutakse järeldusele, et kõik olid offside ja käega mäng ei olnud. #corrupttothebone

              Kommentaar




                Kallid kohtunikud ja linnupoja, mis kaardi annaksite?

                Kommentaar


                  Alisson oli ka pall käes kastist täiesti väljas. Või oli pall kastis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Alisson oli ka pall käes kastist täiesti väljas. Või oli pall kastis?
                    Isegi kui oli kastist väljas, siis vaevalt see kollane oleks mängu kulgu mõjutanud.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

                      Isegi kui oli kastist väljas, siis vaevalt see kollane oleks mängu kulgu mõjutanud.
                      Ee, mis kuradi selgitus see veel on? Ja Brighton oleks sealt trahvika saanud ju.

                      Kommentaar


                        Kas väravavaht ei saagi suht alati kollast kaarti, kui puutub palli väljaspool karistusala?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kas väravavaht ei saagi suht alati kollast kaarti, kui puutub palli väljaspool karistusala?
                          Kollane käega mängu eest on ainult siis, kui sa takistad vastasel pallini jõudmast vms. Ehk kui kedagi läheduses pole on käsi lihtsalt trahvilöök

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                            Ee, mis kuradi selgitus see veel on? Ja Brighton oleks sealt trahvika saanud ju.
                            Arvasin, et sa nõuad sealt punast.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              bla bla bla
                              No kuule, kui see pole ka “serious foul play”, siis mis üldse on? Tüüp paneb teinekord kellegi elu ohtu sellise sisse hüppamisega. Dean ütleb, et “krt ma ei tea, VAR vaata üle”, Attwell (see vend ei tohiks ammu enam ametis olla, on ka varem PL-st sita vile tõttu minema saadetud) VAR pukis ütleb, et “not clear and obvious error” (aga on ju?) ja ongi kõik JOKK? Isegi kollast ei anna?? Käsitlematu

                              Kommentaar


                                Seal punast lehvitada pärast väravat oleks ikka väga karm olnud. Ja mis elu ohtu seadmine?! :d igast peade kokku löömine on kordades hullem ja ei jagata ka sellistes olukordades punaseid. Tavaline viga kus väravavaht läks palli peale ja ei läinud olukorda ohtlikult sisse vaid tegi end lihtsalt laiaks mis väravavahtide puhul tavaline tegutsemine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X