320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• JohnnyRicca
    replied
    Mis seis Dybalaga on? Teist mängu järjest alustab pingilt. Kas vorm pole korras vms?

Leave a comment:

• RealFan
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eks ta maitse asi on.
    Esiteks. Ma eeldatavasti erandlik, aga CLis nähtu põhjal (millest ma esiti rääkisin) on minu meelest viimastel aastatel, ja ka eelmisel, Kroos olnud Real kõige hirmsam poolkaitsja.
    Teiseks. Võimalik muidugi, et mul lihtsalt Modrici rets kaitserügamine, mille kaitseks peab giffe laotama, lihtsalt kahe silma vahele jäänud. Vabandan!
    Kolmandaks. Las ta olla. Ei teadnud auhinna sisu ja siis võib selle Modricile anda vabalt.
    Kroos on kindlasti hirmus aga isiklikult hindan Modricit pisut kõrgemalt. Puhtalt soorituse mõttes on Kroos ilmselt parima sööduoskusega mees üldse, kuid Modrici triblamisoskus ning läbisöödud viimasel kolmandikul on minu jaoks oluliselt kõrgemast klassist. Kõige rohkem häirib mind Kroosi juures see:

Algselt postitas Kiyan Sobhani
    Still, he’s 28 — young enough that we know he’s not finished by any means, but old enough to know he has kinks in his game defensively that probably won’t be rectified at this point. His jogging in transition has been the elephant in the room for a couple years now. When the opponent is flying through on the break, Kroos will jog behind him as if he’s the ball-carrier’s running buddy — either that, or he just wants of a view dat booty.

Some of this is probably by design. There are benefits to not having everyone on the team making the same defensive run to save a goal. You conserve energy to do most of your damage high up the pitch, and if you arrange yourself higher on the field, you can serve as an outlet when the ball is retained — accelerating the counter-attack.
    Kroos mängib tüüpiliselt vasakul pool koos Marceloga, kelle puudulik distsipliin kaitses on ammu teada - see kindlasti võimendab ülal kirjeldatud probleemi. Modric ei vaata niisama pealt, kuidas vastased kontrasse jooksevad ning lisaks sellele on ta palju pädevam ka sööduliinide lugemises (see väljendub ka oluliselt suuremas vaheltlõigete hulgas). "Olematu panus kaitsesse" keskpoolikuga kolme CLi jutti vist ei võidaks nagunii.

Mul poleks midagi ka Ronaldo võidu vastu aga siinsed jutud teemal Luka Modric läksid minu hinnangul natuke liiga kaugele reaalsusest.

Leave a comment:

• saaaaar
    replied
    Tont seda teab mille eest neid auhindu jagatakse. Statistikat igastahes seal arvesse ei võeta, sest parimate numbritega mees polnud isegi top 3 hulgas.

Leave a comment:

• Maarek
    replied
    Kas jonnipunnile saadetakse nüüd teenitud madalama väärtusega auhinnad posti teel

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Mitme Reali mängu põhjal antud väide pärineb? Kui juba antud väitega oled lagedale tulnud, siis võiks ju teada, et suur osa Kroosi võtmesöötudest tuleb standardolukordadest.
    Eks ta maitse asi on.
    Esiteks. Ma eeldatavasti erandlik, aga CLis nähtu põhjal (millest ma esiti rääkisin) on minu meelest viimastel aastatel, ja ka eelmisel, Kroos olnud Real kõige hirmsam poolkaitsja.
    Teiseks. Võimalik muidugi, et mul lihtsalt Modrici rets kaitserügamine, mille kaitseks peab giffe laotama, lihtsalt kahe silma vahele jäänud. Vabandan!
    Kolmandaks. Las ta olla. Ei teadnud auhinna sisu ja siis võib selle Modricile anda vabalt.

Leave a comment:

• RealFan
    replied
    Tahtmata jätta Ronaldo räige fanboy muljet, siis mõneti on Ronaldo "fuck this shit" suhtumine arusaadav. Ma saan täiesti aru, kui Modric võtab ballondori, aga jutt oli Meistrite Liiga parimast mängijast.
    Modric. 11 mängu, 1 värav, 1 sööt, 0.8 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.
    Ronaldo. 13 mängu, 15 väravat, 3 söötu, 1,2 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.

Ma täpselt ei saagi aru, et mille poolest Modrici panus CLis Ronaldost suurem oli. Kasvõi mänguehitamises oli tegelikult ju Kroosi panus suurem (rohkem sööte, rohkem võtmesööte jne).
    Mitme Reali mängu põhjal antud väide pärineb? Kui juba antud väitega oled lagedale tulnud, siis võiks ju teada, et suur osa Kroosi võtmesöötudest tuleb standardolukordadest.

Leave a comment:

• Mustang
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    The award recognises the best players, irrespective of nationality, playing for a club within the territory of a UEFA member association during the past season. Players are judged on their performances in all competitions – domestic, continental and international.
    Ikkagist tekib küsimus et on mingi hispaania klubi mängijate soosimine. 2014 oli ka mm aasta ja siis ei antud seda ei sakslastele ega Messile. Siis sai just Ronaldo kuigi Portugal ei teinud mm-l tegusid. Ja CL finaali kangelased olid ju Ramos ja Bale kui mälu ei peta.

Nüüd käib mingi Modrici lohutusauhindadega üle kuldamine. Või otseselt mingi Ronaldo pole enam hispaania klubis teema.

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Õukei, siis minu viga ja Modric pädev. Aga Ronaldo puhul õige ka. Tehku gaaladel käimise asemel, raisk, trenni, et mõni värav tuleks.
    Ronaldo isegi ei liitu koondisega nüüd Septembris, sest mehel on soov Juventuses sisse elada.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Õukei, siis minu viga ja Modric pädev. Aga Ronaldo puhul õige ka. Tehku gaaladel käimise asemel, raisk, trenni, et mõni värav tuleks.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Tahtmata jätta Ronaldo räige fanboy muljet, siis mõneti on Ronaldo "fuck this shit" suhtumine arusaadav. Ma saan täiesti aru, kui Modric võtab ballondori, aga jutt oli Meistrite Liiga parimast mängijast.
    Modric. 11 mängu, 1 värav, 1 sööt, 0.8 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.
    Ronaldo. 13 mängu, 15 väravat, 3 söötu, 1,2 key passi per mäng ja olematu panus kaitsesse.

Ma täpselt ei saagi aru, et mille poolest Modrici panus CLis Ronaldost suurem oli. Kasvõi mänguehitamises oli tegelikult ju Kroosi panus suurem (rohkem sööte, rohkem võtmesööte jne).
    The award recognises the best players, irrespective of nationality, playing for a club within the territory of a UEFA member association during the past season. Players are judged on their performances in all competitions – domestic, continental and international.

Leave a comment:

• eika
    replied

Leave a comment:

• Solfice
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Viimati ma vaatasin, et Radja on Interi mängumees. A mis tal on sellisele üritusele üldse asja?
    Laisk troll. Radjal pole juukseidki, et neid geeliga kokku määrida. Toonud näiteks siis Icardi vms. #travõtakokkuennast

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Jr Vaata postitust
    Miks kõrvarõngaste ja geeliga liialdanud printsess oma perset kohale ei viinud?

On ikka eit .
    Viimati ma vaatasin, et Radja on Interi mängumees. A mis tal on sellisele üritusele üldse asja?

Leave a comment:

• Jr
    replied
    Miks kõrvarõngaste ja geeliga liialdanud printsess oma perset kohale ei viinud?

On ikka eit .

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Twyxter Vaata postitust

Old Lady vs Young Boys...

ManU kohta on vara midagi öelda, küllap nad esimeseks mänguks ennast ikka käima saavad. Tore on muidugi Pogbat taaskord Allianzil näha ja ehk ManU fannid mõtlevad sama Ronaldost. Üleüldse on äge, et Manchester vastu loositi, viimati kohtuti Meistrite liigas 16(!) aastat tagasi! Ootan kahest mängust vähemalt 4 punkti. Valencia vastu samuti 4. Noored poisid tuleks mõlemas mängus kindlasti kuivale jätta.
    ManU on sitt vastane, eriti kui Mourinho veel jätkab. Muidu peaks muidugi edenema. Väga oluline on Valencia vastu 4 punkti saada.

Leave a comment:

Working...
X