320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • eika
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Ole päris mureta Ice. Juventus on peafavoriit CLi peale küll ainult sinu peas.
    See Ronaldo toob CL karika ära ootus - lootus on üldse väga pehmel vundamendil, mõned fännid saavad neist viinamarjadest kevadel õige haput veini teha.
    Oot, miks?

    Eelmine aasta saadi kõige napimalt sisse Ronaldoga Realilt, kes võitis kokkuvõttes ära. Aasta enne seda sama keiss, et sisse saadi ainult Realilt ja veerandis sõideti näiteks Barcast 3:0 üle. Nüüd Ronaldo meil ja Real pole tugevamaks muutunud. Väga suuri lisandusi pole ei Barcelonas ega Bayernis. Ma küll ei näe ühtegi põhjust, miks Juventust ei võiks tänavu soosikuks pidada. Või siis vähemalt üheks tiimiks suures nelikus.

    See jutt kõik eeldusel, et Allegri leiab sobiva taktika/formatsiooni ja Ronaldo hakkab skoorima. Kuid üldiselt on Juventuse mängupilt alati varasügiselt täiesti perses olnud, et ma praegustest mängudest veel järeldusi ei teeks.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Ole päris mureta Ice. Juventus on peafavoriit CLi peale küll ainult sinu peas.
    See Ronaldo toob CL karika ära ootus - lootus on üldse väga pehmel vundamendil, mõned fännid saavad neist viinamarjadest kevadel õige haput veini teha.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Kes või misasi on ADP1113?

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Lisaks nüüd tuli meelde, et erilist farewelli Marchisiole klubi poolt ei tulnudki. Miks? Tüüp oli terve elu Juve ja nüüd selline kohtlemine... Kurb. Tuleb vaikselt tavalise tippklubi tunne peale. Seda rohkem ma hakkan hukka mõistma klubi otsust Ronaldo klubisse tuua. Kardan, et kui nüüd peakski CL ära tulema, ei tule mul sellist tunnet ja vaimustust nagu oleks olnud eelmisel kahel CLi finaalil. Seda enam, et eelnevatel kordadel keegi ei oodanud, et Juve võiks finaali jõuda....see aasta on aga Juventus peafavoriit CL´ile ja keegi poleks üllatunud Juve võidu üle.


    Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
    Mis seis Dybalaga on? Teist mängu järjest alustab pingilt. Kas vorm pole korras vms?
    Douglas Costa "Me & Dybala on the bench? Allegri knows very well how to manage the team, and the season is a long one. There are no worries at all." @ADP1113

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Meanwhile...

    Claudio Marchisio
    1 tund ·
    The prestige of a great club.
    The most ambitious project.
    The same desire to win!
    Великий клуб.
    Великие амбиции.
    Страсть к победам!



    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Teiseks pole sellel aastal 28 mängus antud mitte ühtegi otse punast. Möönan, et Pjanici olukord oli selline oranži-maiguline, aga hetkel tundub see punaste taskus hoidmine olevat üleüldine liin. Sarnaseid tacklinguid on teisteski mängudes olnud ja on läbivalt kollasega karistatud.
    Fiorentina mängus pani Udi jorss Fofana ka päris ilusa kahe jalaga sisselennu, aga sai hoiatuseks kollase.
    Kuigi mäng oli nende, eriti Behrami, poolt üsna jõuline, siis üllatas, et see ka ainsaks kaardiks neil ka jäi.

    Leave a comment:


  • saaaaar
    replied
    100% punane. Minutite järgi kaardi värvi määrata on küll

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Kusagil 70 min kandis oleks otsepunane, mängu alguses kollane
    pane see järvela reegliraamat põlema ja tõmba FIFA lehelt materjal.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Kusagil 70 min kandis oleks otsepunane, mängu alguses kollane

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Korralik jopp jah, selline hüppega taklamine on julm.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Linki paluks, siis otsustan, kummal õigus on.
    See näiteks. Ma usun, et Pjanici päästis see, et keeras viimasel hetkel jala ära. Agajah, eks ta selline puna-kollane olukord oli, aga ma olen tänavu ka hullemaid asju näinud, kus kollasega pääsetud.

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Linki paluks, siis otsustan, kummal õigus on.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Jr Vaata postitust
    Et siis Pjanic sai 'kaks jalga ees ' textbook punase kaardi vea eest järjekordse tilulilu kollase?
    Esiteks võiksid Interi fännid selle "Interile tehakse iga mäng liiga ja jäetakse penaltid andmata" ning "Juventusele vastu jäetakse iga mäng punased ja penaltid jätmata" juttu sisse istuda. Hooti viskan forzainter foorumile silma peale ja sellist vinguvat eidekarja pole ühegi teise klubi fännide seas.

    Teiseks pole sellel aastal 28 mängus antud mitte ühtegi otse punast. Möönan, et Pjanici olukord oli selline oranži-maiguline, aga hetkel tundub see punaste taskus hoidmine olevat üleüldine liin. Sarnaseid tacklinguid on teisteski mängudes olnud ja on läbivalt kollasega karistatud. Aga kui see nutmine, et Juventust peaks rangemalt karistama, sest muidu pole kellelgi võimalust, Interi fännidel tuju paremaks teeb, siis laske muidugi edasi.


    Paar sõna mängust ka.

    Positiivne.
    * 3 mängu, 3 võitu ja juba kerge vahe sisse tehtud, sest kõik ülejäänud koperdavad.
    * Mandzukic. Sisuliselt teist mängu järjest värav+väravasööt. Väga korralik.
    * Cuadrado. See paganama Cuadrado tsenderdab äärejoonelt ja Mandzu lõpetab on vaikselt muutunud legendaarseks komboks. Üldiselt muidugi Cancelo on paremkaitses parema mulje jätnud, aga vähemalt saab ühele paarile alati kindel olla.
    * Matuidi. Taaskordse räige töörügamise pealt tuli seekord boonuseks ka värav. Äärmiselt sümpaatne mängumees, kes ei vea kunagi alt.

    Negatiivne.
    * Bonucci. Mul on tunne, et värav oli jälle tema pask, sest unustas oma mehe seljataga täiesti ära. Ma saan aru küll, et miks Allegri meest põhitiimi surub (Leol on vaja enesekindlus tagasi saada), aga hetkel vääriks Benatia (ja mööndustega Rugani) võimalust. Teisalt uuesti- ma saan aru, et miks Allegri nii teeb.
    * Ronaldo. Vaikselt hakkab vist kuival olemine mehele ka ajudele, sest esimeste mängude naerunägu tundub vaikselt asenduvat kerge frustratsiooniga. Hirmsasti oleks vaja see avavärav kirja saada. Kuigi, tõsi, võidud tulevad hetkel ka tema panuseta.
    * Dybala ja Costa pingil. Kurat, Allegri peaks siiski leidma mingi formatsiooni ja lahenduse, et vähemalt üks neist algkoosseisu saada. Hetkel on küll võidud tulnud, aga särtsu läheks tiimi rohkem vaja. Eriti just sellistes mängudes tabeli teise poolega.

    Üldjoontes mängupilt pole veel päris see, aga õnneks on punktid tulnud. Ilmselgelt Allegri otsib veel toimivat kooslust (tavaliselt leitakse see novembri alguseks) ja vormiteravik on sihitud kevadesse (siis on Juventus mehe käe all alati lammutanud), kuid hetkel mängupilt on üsna kole ja puine. Aga peamine on, et Napoli on juba -3, Roma ja Inter -5 ning Lazio ja Milan -6 (okei, Milan reaalsuses on pigem -3 peal, sest üks mäng vähem peetud). Nurismiseks põhjust pole.

    Leave a comment:


  • Jr
    replied
    Et siis Pjanic sai 'kaks jalga ees ' textbook punase kaardi vea eest järjekordse tilulilu kollase?

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Mandzu on äge. Teda lihtsalt ei tohi praegu pingile jätta.

    Leave a comment:

Working...
X