320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • RealFan
  replied
  Palun näkku mitte lüüa, kui artikkel on üldises plaanis jama. Mulle tundus huvitav, Juve finantside kasv on tegelikult päris muljet avaldav.

  Could UEFA’s FFP Moves Spell Trouble for Juventus and Cristiano Ronaldo?

  Ma pole kindel, mille põhjal on 18/19 (ja edasi) oletatav kahjum hinnatud. Aga... UEFA endiselt lubab ju läbi omanike raha sisse pumbata. Fiat paneb õla alla ja kõik on JOKK?

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Kuna Marchisiol lasti minna, siis tänavune masterplaan näib olevat 4-2-3-1 ehk küll need ründavad mängijad platsile kuidagi ära mahutatakse. Eeldatavasti esimesed paar kuud lähebki erinevate lahenduste ja küsimuste testimiseks: Kas Ronaldo äärel või tipus? Kas Dybala ründaja taga või tipuründes? Kas Mandzukic tõsta põhitiimi või taandub ta rollimängijaks? Mis on parim koht Bernardeschile? Mis on parim koht Douglas Costale? Eks lähikuud loksutavad asjad paika.

  Ma üldiselt pole sinu Khedira kriitikaga nõus. Eriti just selle kaitsetöö koha pealt. Khedira "nähtamatus" tekib peamiselt ründemängus, kus ta üsna sihilikult hoiab end tagaplaanile. Mis on ka loogiline, sest Pjanic, tõusvad äärekaitsjad ja ründavad mängijad tahavad pidevalt palli jalga ja keegi peab lihtsalt platsil oma puudetest ja ründevabadusest loobuma. Khedira on nõus seda tegema. Ja üldjoontes on sakslane siiski mängija, kes suudab järjepidevalt õigel ajal õiges kohas olla (mõtlen seda siis nii kaitsesuunal kui ka ründes, kus teeb oma jookse kasti harva, aga õigeaegselt). Ma hetkel olen pigem kahtlev, kas Pjanic-Can või Pjanic-Matuidi duod oleksid paremad lahendused, sest Cani ja Matuidi mängustiilis poolest võivad kaitsesse jätta veel suuremad augud. Aga ära saa valesti aru. Ma ei ütle, et Khedira oleks neist tehniliselt parem mängija. Lihtsalt platsil peab olema ka mängija, kes ei taha ründes silma paista ja ma pole kindel, kas Can või Matuidi oleks valmis seda rolli mängima. (Lisaks. Kas Juventuse parimal hooajal, kus käidi ka CL finaalis, polnud Khedira-Pjanic läbi hooaja kahemehelise duona keskväljal ja asi toimis?)

  Kusjuures Allegri kiitis eraldi peale mängu just Khedirat, et on üsna asendamatu mängija, kes "saab aru mängu tempost" ja "kelle headusest saab aru, kui teda pole". Ma vist olen seda Benzema-Khedira võrdlust enne teinud? Et kummalisel kombel sarnased mängijad, keda kõik treenerid armastavad ja kellest fännid aru ei saa. Põhjusedki üsna sarnased.

  Leave a comment:


 • Mustang
  replied
  Ronaldo tundus kõvasti parem kui vasakule äärele lükati ja Mandzu mängu tuli. Sealt vasakult äärelt hakkas tulema küll. Võib-olla peabki teda just kastist väljaspool mängitama. Lõi ju võimalusi ja siis tuli ka pealelööke. See muidugi tõstatab omaette küsimuse.

  Paneme Ronaldo vasakule, siis Mandzu kindel CF? Aga kes siis Costa/Cuads/Berna pundist paremal mängib?

  Berna oli väga hea täna peab tunnistama, vahetusest tulles klassikaliselt Allegri käe all kohe toimus muutus. Samas Costa oli üks parimaid eelmise hooaja mängijaid. Ja Allegri ikka armastab ka Cuadrado kogemusi. Dybala oli ka suhteliselt vaikne täna.

  Can-i nägime liiga vähe, aga Khedira on platsil 0. Ja keegi ei aidanud kaitses kah kui Bon-Chil magama jäid seal.

  Arusaadav esimene mäng, aga jätkuvalt, see 2ne keskväli ei aita kaitset. Ja mehi ju on keda tuua platsile.

  Leave a comment:


 • Mustang
  replied
  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
  [ATTACH=CONFIG]5969[/ATTACH]

  Easy
  Mängu vaatasid? Peale värava ta ei teinud midagi 80+ minutit.

  Leave a comment:


 • eika
  replied


  Kummaline mäng, kus Pealelöögid olid ühele tiimile 26 vs 6, aga võiduks läks vaja lisaminutite väravat. Aga peamine, et kolm punkti tabelisse kirja sai. Tänavu võib see liiga kujuneda nii kõrgetasemeliseks, et varajaseid koperdusi ei saa liiga palju juhtuda.

  Szczesny. Siit mängust pole poolaka puhul midagi kaasa võtta. Vastastel oli kaks lööki väravaraami. Mõlemad lõppesid väravaga. Mõlema puhul polnud väravavahil midagi teha, sest oli totaalne kaitse pask. Vast järgmine mäng saab mõne tõrje kirja.

  Cancelo. Täpselt see, mida võis loota ja samas ka karta. Ründesuunal täielik täkk. Paremkaitsjale ebatraditsiooniliselt lõikab palju väljaku keskele sisse, otsib jookse kaitseliini taha, teeb tööd ja tehnika tundub ka hea olevat. Natuke meenutas head päevade Lichtsteinerit, aga tundub šveitlasest märgtavalt kiirem. Aga kaitsesuunal. Nojah. Sellist paska nagu see tekitatud penalti ei tohi lihtsalt juhtuda. Loodetavasti jäi viimaseks sellelaadseks eksimuseks.
  Bonucci. Jasper tõi selle esimese värava juba välja. Väga perses ikka, kuidas saab selliselt tegutseda. Muus osas oli väga hea, sest kaitses oli kindel ja ründes ehitas alt päris korralikult pikkade söötudega, mis paremal päeval võinuks ka väravaga lõppeda. Boonuseks löödud värav (mis võibolla läheb vastase omaväravaks, aga üldiselt vahet pole). Laias laastus nii ja naa esitus. Ma veel eelistaks Benatiat keskkaistses, aga mingi oma võluv keemia Bonucci-Chiellini vahel on.
  Chiellini. Kaptenivääriline mäng. Eeltöö avaväravale ja tema pealt kaitse ei rebenenud.
  Alex Sandro. Avapoolajal vaiksem, aga kui Ronaldo teisel poolajal tema äärele pandi, siis sai Sandro koheselt rohkem ruumi ja julgust tõusta ja tegutseda. Kiita saab eriti viimaste minutite eest, kui tegi eeltöö nii annulleeritud väravale kui ka Bernardeschi väravale, mis ära loeti.

  Khedira. Tuli, lõi teisel minutil värava ja edasi oli üsna anonüümne. Mitte halb, aga lihtsalt tagaplaanil. Kummalisel kombel hoidis Allegri Khedirat päris pikalt kaotus- ja viigiseisus veel platsil, kuigi mängupilt vajanuks justkui värskemat ja jooksuvõimelist mängijat.
  (Emre Can. Sai küll mängida ainult kümmekond minutit, aga esimese kahe pallipuutega näitas, et midagi temas on. Esimene pallipuude oli üle välja sööt täpselt ründaja jalale ja teine pallipuude oli kastis võidetud olukord, mis lõppes pealelöögiga. Loodetavasti lähiajal näeb Emret natuke kauem.)
  Pjanic. Hoidis palli päris kenasti, dikteeris mängutempot, aga polnud olenemata esimesele väravale tehtud eeltööst päris bosnialase päev. Kaitseliini taha mõeldud läbisöödud jäid pahatihti kaitsjate saagiks. Kuid üldjoontes oma rollis siiski asendamatu.

  Cuadrado. Klassikaline Cuadrado. Ühel hetkel võtab kaitsjad ette ja annab täpse söödu kaaslase jalale. Järgmine hetk otsustab 4 vs 2 olukorras ise peale lüüa ja raiskab olukorra. Üsna frustreeriv esitus, aga vähemalt ei saa kolumbialast tahte puuduses süüdistada.
  (Bernardeschi. Tuli küll platsile alles 54. minutil, aga minu silmis tänane Juventuse parim mängija. Ei mäletagi, millal Fede sellise tahtmisega mängis. Üritas peale lüüa, otsis kaaslasi, tuli pallile vastu, söötis, möllas, kui vaja paukus vastasega ja mis peamine- tegi pidevalt pallita tööd. Löödud värav iseloomustab tänast Bernat hästi, kus ta oli rünnaku algataja keskväljal ja 10 sekundit hiljem oli ta juba värava ees olukord lõpetamas. Vägev. Arvestades pre-seasonit ja seda avamängu, siis mul on Bernardeschi osas tänavused ootused ja lootused laes!)
  Douglas Costa. Ühest küljest oli brassi lust vaadata. Eriti kui ta Ronaldoga lähestikku sattus. Teisalt võiks Costa paljudes olukordades märgatavalt kiiremini tegutseda. Täna oli liialt palju sellist "hakkan midagi sirgetelt jalgadelt tegema". Milleks? Aga üldjoontes kiidaks Ronaldo seljataga alustanud Cuadrado-Dybala-Costa triost just Costat enim.
  (Mandzukic. Horvaadi puhul tead täpselt, mida sa saad. Töövõime, võidetud peapallid ja muu sirgjoonelisus. Väga vähe jäi puudu ka väravast, mis VARiga ära võeti ja rollimängijana on Mandzu asendamatu).
  Dybala. Kohe üldse ei meeldinud täna. Ründes pallita tööd ei teinud ja sestap jõudis pall ründetsoonis temani üsna vähe. Lisaks tundus kuidagi tujutu. Jah, kui palli kasti lähistel enda jalale sai, siis suutis mitu vastast ette võtta ja olla ohtlik, kuid üldjoontes suurim pettumus täna.

  Ronaldo. Üritas päris palju ja igast asendist, aga tundus, et polnud lihtsalt tema päev. Parema õnne ja tabamiste puhul võinuks kübar tulla, aga täna siis jäi Ronaldo saldosse nullring. Muus osas tiimiga kokkumäng näib olemas olevat, hooti mehe pallide omaksvõtud ja liigutused suudavad siiani üllatada ning üldjoontes oli silmapaistvaim mängija platsil. Mida muidugi võiski temalt oodata.

  Järgmisena järgmisel nädalal Lazio.

  Leave a comment:


 • Jasper
  replied

  Leave a comment:


 • Nasfal
  replied
  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
  Praegu ikka tundub et keskväli võib lahjaks jääda. Khedira oli eelmine hooaeg kesine. Lisame juurde esituse mm-l ja peaks küll juba küsima kas põhis see mees veel peaks mängima. Või miks mitte üldse kuhugi MLS saata?


  Ja Khedira on aasta vanem.
  sami khedira.jpg

  Easy

  Leave a comment:


 • Mustang
  replied
  Oleks olnud ideaalne mercato kui oleks Marchisio asemele toodud keegi nagu Kovacic kas või laenuga. Praegu ikka tundub et keskväli võib lahjaks jääda. Khedira oli eelmine hooaeg kesine. Lisame juurde esituse mm-l ja peaks küll juba küsima kas põhis see mees veel peaks mängima. Või miks mitte üldse kuhugi MLS saata?

  Can ja Bentancur samas pole ju midagi veel tõestanud. Can ju Pooli finaali jõudmist ei otsustanud (oli vigane). Bentancur Barca vastu eelmine hooaeg väristas. Kindlasti on seal mehes talenti. Aga siiski ka vaid 21. Allegri juba rääkis et CL on eesmärk. Nojah. Ronaldo ostuga oli see ju juba selge kui statement. Aga keskväli võib lahjaks jääda.

  Ikkagist 2 keskväljameest lahkus ja 1 toodi asemele. Ja Khedira on aasta vanem.

  Suve jooksul oldi ju seostatud mitugi nime Pogback, SMS, Kovacic, Thiago Alcantara, Rabiot.

  Kedagi ei toodud. Reali edu on olnud paljuski ka selles et just keskväli teeb suure töö ära ja siis Ronaldo on õiges kohas et ära lūūa.

  Või on tõesti plaan Bernardeschit seal mängitama hakata.

  Muus osas hea mercato. Buffonil oli aeg minna. Higuain rahaks enne kui hilja. Sandro ei läinud premmi (tõsi tema vorm on olnud küsitav see hooaeg) ja enamus täiendused tunduvad loogilised ja asised. Lisagem juurde et Costa sai ju ka ametlikuks suve algul. Ja kui Ronaldo välja jätta siis meeskonna vanust siiski noorendati ka cancelo ja can lichti ja marchisio asemele näiteks. Caldara poleks nii vôi naa põhis mänginud Allegri käe all. Bonucci toob tagasi puudu olnud söödumängu kaitse faasis.

  Praegu jääb küsimus kas pink piisavalt pikk terveks hooajaks. Ja kas Can ja Bentancur suudavad euroopas läbi lüüa otsustavas faasis.

  Leave a comment:


 • Jasper
  replied
  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
  kuidas ma reivin nüüd ja naudin elu

  Leave a comment:


 • juve77
  replied
  Jamh..kaks legendi ühe suvega kaodata võib päris ränk hoop olla.
  Nüüd see keskväli tundub päris õhuke..ei tea kas Sergej tuuakse nüüd täna veel ära või tuleb keegi miskit kuskilt Beppe speciale,tundmatu nimi ja laen + ostuõigus..

  Leave a comment:


 • Tofoa
  replied
  Muidugi on kahju, aga selge ka see, et Juventuse taset enam pole ega tule ning mees väärib mänguaega. Head teed, Claudio!

  Leave a comment:


 • Iceman
  replied
  Mis asja?? Miks? Mis mõttes? Kuhu ta läheb? Pidi ju jääma??? Mida perset?  Kuigi me saime Cristiano, siis minu jaoks on ikkagi see suvi siis kõige kohutavam mercato olnud. Ühe suvega kaotada Buffon ja Marchisio...........
  Lisaks muidugi Lichtsteiner ja Higuain....
  Tra mu weekend on perses, kuidas ma reivin nüüd ja naudin elu, teades, et Marchisiot ka enam Juves pole....
  Nõme bs.

  Leave a comment:


 • Tauri.T
  replied

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Lõplik koosseis ja numbrite joatus peaks olema järgnev. Esmakordselt üle paarikümne aasta on vaba särk #9, aga on kõlakaid, et Moise Kean hoitakse meeskonnas ja tema saab antud numbri. Oleks äge.

  Lisaks liiguvad jutud, et väga tugeva pre-seasoniga on Bernardeschi ennast mänginud põhitiimi. Lahtiseks jääb ainult, kas Allegri näeb teda rohkem keskväljatrios või äärel. Aga eks seda näeb juba laupäeval.

  Leave a comment:


 • Temp0
  replied
  Ronalts paugutas täna ka siis värava, olgugi, et Juve U23 vastu, 8:0 seis siis, vähemalt midagigi head sellesse päeva..

  Leave a comment:

Working...
X