320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Tofoa
    replied
    https://streamable.com/csuzg

ja siis cancelole jalaga näkku - kollane...

Leave a comment:

• saaaaar
    replied
    Pigem tundus selline “kamoon mees mis sa jamad” puudutus olevat tõesti.

Leave a comment:

• JuriM
    replied

https://streamable.com/16k36

Teie tAGGGGID ei tööta.

Leave a comment:

• RealFan
    replied
    Vist TNT näitas poolajal seda olukorda, Ronaldo katsus seal väheke selle Valencia mehe pead. Puhtalt "reputatsiooni" pealt antud kaart.

Leave a comment:

• Navas
    replied

See pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna..

Leave a comment:

• kaitz
    replied
    Nu ilmselgelt punane palju,aga otsuse võttis vastu otsajoone taga olev kohtunik,mitte peakohtunik ,sellega seoses võidakse see kaart ka tyhistada hiljem aga eks näeb.

Leave a comment:

• Temp0
    replied
    2 monitori, 2 striimi, ehk näete avatarist millist rohkem jälgisin, niisiis kordusest nägin ainult, et nn "lõi" pähe vms, aus olla siis kollane on kindlalt, punane sama vaieldav kui Realile antud penalti Juve vastu. Ehk siis 50/50. Kui ma just kordusest aru muidugi õieti sain.. Ja see eelnev favoriidi jutt siin, mulle see meeldib, pole ju nende aastate jooksul mil Real võitnud kunagi Reali favoriidiks peetud :P

Leave a comment:

• Mushroom Ninja
    replied
    Kõige lambisem punane, mida ma kunagi näinud olen.

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Punane???? Ronaldo???? MILLE EEST??

Leave a comment:

• Devil
    replied
    PSG peaks nüüd Silva pingile istutama?

https://www.youtube.com/watch?v=GryVLvzAKIM

Leave a comment:

• Halb ründaja
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ma ei tea et sellist kombot (retsilt küünarnukiga molli + headbut + sülitamine näkku) üldse keegi korraldanud oleks. Elbow eest üksi on vist 2 mängu saadud tavaliselt
    4 mängu tuli seekord

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas Jr Vaata postitust
    * Ronaldo on esmaspäeval väike solvunud vingats, sest keegi ei mäleta tema väravaid ja Gazettade esilehtedel troonib D.Costa.
    see eeldaks, et gobbil pole spin doctoreid enda palgal, aga ... üllatus-üllatus

Leave a comment:

• Solfice
    replied
    See on eriti hea, et üritas otse kohtuniku ees peaga vastast lüüa. Kohtunik ei teinud midagi. Munadeta tüübid. Vaevalt, et Costa väärilise karistuse saab.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    ma ei tea et sellist kombot (retsilt küünarnukiga molli + headbut + sülitamine näkku) üldse keegi korraldanud oleks. Elbow eest üksi on vist 2 mängu saadud tavaliselt

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Jr Vaata postitust
    Mõned tärnid/tähelepanekud juurde.

* Ronaldo on esmaspäeval väike solvunud vingats, sest keegi ei mäleta tema väravaid ja Gazettade esilehtedel troonib D.Costa.

* Costa pääseb mängukeeluta, pigem saab kohtunik trahvi, et brasiillast hilise punasega karistas.

#tavalinepäevitaalias
    Kui Costa peaks mängukeeluta pääsema, siis ei saa seda liigat küll enam tõsiselt võtta. Palju keegi viimati Seria A sai sellise samaväärse uroodse eest?

Leave a comment:

Working...
X