320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• RealFan
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    1. äää, ei? esimest korda loen.
    2. EA sports pole ka sinu kontekstis väsinud ehk siis endiselt luges. aga teises kontekstis vist väsis ehk Ronaldo võeti kontodelt maha. Nike ka (endiselt) loeb. jaaaa gobbi aktsiate omanikud vist ka. mitte ainult loevad, vaid ka teatavat usku võib sellest välja lugeda. noh, kui mehe enda ütlused on, et naine ütles "no" ja "stop", mida ta advokaadid pole julgenud siiamaani otseselt ümber lükata, siis peaks iga saabaz aru saama, mis juhtus.

mis saitidel sa kä neid iga aasta lugemas?
    Kas lubadus der Spiegel vms kohtusse anda ei kvalifitseeru "ümber lükkamisena"? Või siis see:

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Millal eika "analrapist" ära muutis?
    Täna! Tundus kuidagi...eem...ebasobiv? Või olen liiga pehmo ja oli väga okei?

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Ronaldol on perses

btw, millal eika "analrapist" ära muutis?

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mis te ise ei väsi ära neist iga aastastest möladest, kus tuleb juttu enne hooaega algust või kuskil keskel, et ala ronaldo tegi mulle pahapahapaha ja andis mulle oma kurki vägisi ja nii edasi? Mina olen küll väsinud ja ei viitsi isegi klikkida nende peale.
    1. äää, ei? esimest korda loen.
    2. EA sports pole ka sinu kontekstis väsinud ehk siis endiselt luges. aga teises kontekstis vist väsis ehk Ronaldo võeti kontodelt maha. Nike ka (endiselt) loeb. jaaaa gobbi aktsiate omanikud vist ka. mitte ainult loevad, vaid ka teatavat usku võib sellest välja lugeda. noh, kui mehe enda ütlused on, et naine ütles "no" ja "stop", mida ta advokaadid pole julgenud siiamaani otseselt ümber lükata, siis peaks iga saabaz aru saama, mis juhtus.

mis saitidel sa kä neid iga aasta lugemas?

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Mis te ise ei väsi ära neist iga aastastest möladest, kus tuleb juttu enne hooaega algust või kuskil keskel, et ala ronaldo tegi mulle pahapahapaha ja andis mulle oma kurki vägisi ja nii edasi? Mina olen küll väsinud ja ei viitsi isegi klikkida nende peale.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    vau

oot, kas see on #MeieUsumeRonaldot! või #MeUsusmeEtRonaldoOnTšempionIsegiVägistajana?
    Raske öelda. Ilmselgelt peab klubi igal juhul Ronaldot uskuma, sest loodeti, et Ronaldo toob ilgelt sponsorrahasid sisse. Muul juhul läheb finantsiliselt asi üsna tuugaks. Hetkel ei kujuta ette, kes üldse tahaks ja julgeks Ronaldoga enda brändi siduda? Durexi libesti? Silmatilgad? Mingi uksefirma slõuganiga "hangi endale turvaline tagauks, kust isegi Ronaldo ei tule läbi"? Ega rohkem variant pähe ei tulegi.

Mänguliselt on seis muidugi väga roosiline. 10 mängu, 10 võitu. Väravatevahe 23-5. Kui natuke ülereageerimist teha, siis julgeks öelda, et minu silmad pole vist nii head Juventust näinud* ja suure tõenäosusega on Juventus hetkel tugevaim klubi Maailmas. Iseküsimus muidugi, et kas
    a) vorm pole liiga vara nii hea
    b) kuidas see kogu Ronaldovaht tiimi mõjutama hakkab

* okei, see kahekümne aasta tagune tiim Zidane-Davids-Descamps-Del Piero-Pippo on võrreldav või nõksa paremgi. aga siiski!

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Robinho oli teil see tõeline vändagängster hoopis.
    Inglismaal õppinud poiss ju. proovi ise sellisest inimene kasvatada.

Leave a comment:

• vendetta
    replied
    Sorry, loomulikult on/oli Berlusconi puhas nagu prillikivi
    Robinho oli teil see tõeline vändagängster hoopis.

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

we dont need no water,
    let the motherfucker burn.
    burn motherfocker,
    BURN!

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Mäluvärskendus, kas Jasper oli ka Berlusconi case'ide ajal nii suur naisõiguslane ja igasugu sopalehtede transkriptsioonide edastaja?
    der Spiegel pole sopaleht. kardan, et ma pole suur naisõiguslane ka. ehk - Berlusconil polegi case'e olnud?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied

Leave a comment:

• Jr
    replied
    Elkann , kes on reaalselt Agnelli boss paneb kokaiini ja transvestiite New Yorkis, Ronaldo vãgistab ameeriklannasid ja teeb korralikku PR kampaaniat hetkel Juvele, mõned sponsorid juba mõtlevad loobumisele, Exxori hind on juba hommikul kukkunud, Allegri jutt Ronaldost Udinese mängu pressikal on copy paste sellest Juve twitterist..

#FinoAllaFine

Leave a comment:

• vendetta
    replied
    Mäluvärskendus, kas Jasper oli ka Berlusconi case'ide ajal nii suur naisõiguslane ja igasugu sopalehtede transkriptsioonide edastaja?
    Eika avatar+title on muidugi absoluutselt geniaalne ja märkimisväärne foorumi aasta auhindade kategoorias

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Cristiano

gobbi
    Ronaldo has shown in recent months his great professionalism and dedication, which is appreciated by everyone at Juventus. The events allegedly dating back to almost 10 years ago do not change this opinion, which is shared by anyone who has come into contact with this great champion.
    vau

oot, kas see on #MeieUsumeRonaldot! või #MeUsusmeEtRonaldoOnTšempionIsegiVägistajana?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Stok
    Mul see hääle järgi tuvastamine ei tööta eriti. Teleka ette jõudsin umbes 20. minuti paiku ehk.
    Ma olen ka usht kehv selles, aga minu meelest olid Petersoo ja Kristal.

Leave a comment:

Working...
X