320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Reinul on ka sünnipäev. Ausalt.

    ära nii hullult ka rebi
    Milanista

    Kommentaar


      Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
      ära nii hullult ka rebi
      Sorry maimu. Enda kaitseks pean ütlema, et rebis siiski Rein. Mina olin vaid sõnumitooja.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Sorry maimu. Enda kaitseks pean ütlema, et ebis siiski Rein. Mina olin vaid sõnumitooja.
        Puhka jalga sõbrake! Ei tea ühtegi Reinu?
        Milanista

        Kommentaar


          Arsenali Reinu siis ei tea? Illuminaatide ja põhivendade listis ja värki...

          Kommentaar


            Vabandan, kui millestigi nüüd aru ei saanud, aga mis see Rein siia Milani teemasse puutub?
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Berlu pani 30 prossa müüki. Singapuri magnaat Peter Lim soovib omale.

              Kommentaar


                Huvitav, kui see pets 30% ära ostab, siis palju ta tiimi pappi pumpab?
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Berlu tahab 30% eest 250 milli saada, selle ehk pumpab klubisse!

                  Mingisugune Araabia sheik pidi samuti huvitatud olema.
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Kui ma ei eksi, siis igal aastal on sarnane teema üleval. Kõigepealt tulevad uudised
                    "Mingid sheigid on huvitatud 1/3 ostmisest ja Milani tulevad ilged rahalaevad"
                    Mis peagi muutuvad uudisteks
                    "Mingid sheigid on huvitatud hoopis terve klubi ostmisest, aga Berlu pole nõus"
                    Ja siis vaibuvad maha

                    Kommentaar


                      Muidugi on sheigid huvitatud ikka tervest klubist, mitte 1/3 ostmisest. Mina isiklikult ei taha, et Berlu terve klubi maha müüb. Enamusomanik peab ikka oma inimene olema.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kui ma ei eksi, siis igal aastal on sarnane teema üleval. Kõigepealt tulevad uudised
                        "Mingid sheigid on huvitatud 1/3 ostmisest ja Milani tulevad ilged rahalaevad"
                        Mis peagi muutuvad uudisteks
                        "Mingid sheigid on huvitatud hoopis terve klubi ostmisest, aga Berlu pole nõus"
                        Ja siis vaibuvad maha
                        Jah, nii see on. Aga nüüd on eesotsas üks väga kalkuleeriv ja külma kõhuga naisinimene.
                        Lisaks on järjest rohkem õhus staadioniteema, ning selles müügijutus võib tänu sellele ka oma tõtt olla seekord.
                        50/60, et lükatakse aastajooksul need protsendid maha.

                        Kommentaar


                          Milan and Inter will start a merging process that will generate the most prestigious club in the world, with 10 Champions League, 36 Scudetti and 12 Italian Cups.
                          Exclusive: Milan and Inter to merge at end of season













                          PS. Elagu 1. aprill
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Liiga vähe,
                            liiga hilja

                            Kommentaar


                              Kuigi Milani ja Interi ühinemine oleks vist ainuke viis kuidas Milanosse CL-i tiitel tagasi tuua...
                              Või siis mõni Araabia sheik.

                              Kommentaar


                                Tean, et raha ple jne, aga absoluutselt ei toeta Milani üle 50% müümist kaltsudele. Pole vaja muuta Milani uueks psg/city'ks. Nagu Orbit ütles
                                Aga nüüd on eesotsas üks väga kalkuleeriv ja külma kõhuga naisinimene.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X