320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Brick
    replied
    Mängu ise pole veel sekunditki näinud, aga siin käis vist küll rukkilillest üks korralik Panzer üle. Autos sai nii esimese poolaja jagu raadioülekannet kuulatud ja Eesti koondis võttis reportaaži kuulates tagantsaamise asendi juba esimesest minutist saati ette ja see ütleb vist nii mõndagi, kui Eesti ohtlikkust kirjeldati sellega mitu meest üle oma poole jõudnud on. Eesti meistriliiga taseme kohta andsid eksperdid hinnanguks nii umbes 3. liiga ja Regionalliga vahepealse - 3.liiga tundub peale mängu vist juba liiga hästi pakutud.

    Nüüd tuleb vist järgmised aasta aega jalgpalliringkondades suheldes oma päritoluks Finnland öelda

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
    Veider tunne, alates 1990. aastast olen esimest korda Saksamaa vastu.
    Ma pole kunagi Saksamaa vastu.
    Täna lihtsalt on hea meel mõlema võidu üle.

    Leave a comment:


  • cobras
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Ei, täna mängime Saksamaaga.
    Aga tegelikult on ikka pull vaadata, kui Ginter pannakse koondise keskkaitsesse.
    ...ja samal ajal smurf äärele.

    Leave a comment:


  • enzo5
    replied
    Veider tunne, alates 1990. aastast olen esimest korda Saksamaa vastu.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Täna mängime Eestiga! 😃
    Ei, täna mängime Saksamaaga.
    Aga tegelikult on ikka pull vaadata, kui Ginter pannakse koondise keskkaitsesse.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Täna mängime Eestiga! 😃

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ja milline neist 30st eredaima mälestuse on jätnud? Ma oma Allianz Arena, Rhein-Neckar-Arena ja Camp Nou nimistuga väga toores.
    Hea küsimus. Emostsiooni mõttes üks erilisemaid ikkagi Freiburgi Schwarzwaldstadion. Aga selle jätan listist välja. TOP5 staadionid oleksid suvalises järjekorras praeguse emotsiooni pealt sellised.

    Top5
    Karlsruhe Wildparksstadion
    Eibari Ipurua Municipal Stadium
    Valencia Mestalla
    Pafos Stelios Kyriakides Stadium
    Fulhami Craven Cottage

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Läbi häda sai jah kuidagi võit ära toodud. Ütleme nii, et kohati on lubav aga tööd ikka väga palju ees.

    Leave a comment:


  • kaitz
    replied
    ilus lõpp mängule ja võõrsilt 3:2 kotis.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Goretzka oli kahjuks suur 0. Kogu tsunft on olnud suur nali teisel poolajal. Poleks hollandlased Noijerit peksnud palliga, oleksime juba mingi 4-2 taga.

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    Päris seksikas esimene poolaeg meie poolt. Mulle Löwi uus lähenemine meeldib seni. Hollandil pole keskelt lastud ehitada ja palli võitmisel on keskelt suudetud kiirelt ülekaal luua.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Goretzka ründes? No eks vaatame.

    Leave a comment:


  • feedme
    replied

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Täna siis Euro 2020 valikmäng võõrsil Hollandiga. Ülemäära optimistlik ei suuda olla aga usun härradesse!

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Hehhe. Päris naljakas. Just nädal või kaks tagasi küsis üks sõber, kas ma olen kuskil välismaal näinud ühiskasutatavaid WC-sid staadionil. Lappasin kõik oma ca 30 välismaa staadionit mõttes läbi ja pidin tunnistama, et sellist asja minu silmad veel näinud ei ole. Novot siis. Moodsad ajad.
    Ja milline neist 30st eredaima mälestuse on jätnud? Ma oma Allianz Arena, Rhein-Neckar-Arena ja Camp Nou nimistuga väga toores.

    Leave a comment:

Working...
X