320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• rainis007
    replied
    Eks me näe, mis saab.

Selge on see, et sellise otsuse tagajärg peab olema hiilgav. Kui mängitakse "lihtsalt hästi" siis olen kindel, et saab selle eest kõvasti hagu alla (ja prolly ka sule sappa). Selline käsi kullas v perse mullas hetk Löwile.

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Nimetatud mehed pole ka Bayernis need kes enne.
    Ehk siis pärast ühte "halba" hooaega peaks kohe ütlema, HÜVASTI KOONDIS? Järgmine aasta on mehed äkki top10 kogu maailmas mis siis saab? Kutsub saba jalge vahel mehed tagasi? See on lihtsalt ridicilous pask otsus ja veel pasem ajastus. Sitanäpumehe aeg läbi saanud. Bayern ka väga ei kiitnud seda ajastust ega otsust. Müller on ühe värava kaugusel, et oleks bayerni eest bundesliga teine väravakütt..

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mou all polnud eelmine aasta ka paljud mängijad need kes varem. Asi on treeneris, MIKS seda sitanäpumeest nii hoitakse ma tõesti ei saa aru.

edit: Vabandan heidi pärast, aga ma ei tea, lihtsalt ei saa aru.
    Nimetatud mehed pole ka Bayernis need kes enne.

Leave a comment:

• denisss
    replied
    Löw on tore vana, aga selle koha pealt tõesti veidi imelik lüke, et raudvara visatakse ennem utiili, kui treener. Aga loodab siis, et järgmine aasta saan oma sõnu süüa ja ta selle uuekoolivere pundiga min. poolfinaali purjetab.

edit: Toomase koha pealt veel eriti veider lüke, arvestades, et ta ise on teda tohhuijaa paremale äärele toppinud, kus tema koht kindlasti ei ole.

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Mou all polnud eelmine aasta ka paljud mängijad need kes varem. Asi on treeneris, MIKS seda sitanäpumeest nii hoitakse ma tõesti ei saa aru.

edit: Vabandan heidi pärast, aga ma ei tea, lihtsalt ei saa aru.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Imelik on koondis ilma nimetatud triota, aga kuna nad pole enam need, kes enne, tasub proovida.

Leave a comment:

• denisss
    replied
    veidi shokeeriv uudis küll tänasesse päeva.
    Oleks võinud aasta oodata, oleks tahtn'd Toomast ikka kodukamaral mängimas ka näha.

Aga eks näis. Kes ei riski ja see muu sitt.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Hummels ja Boateng on ju keskkaitsja kohta parimas vanuses. Kas Saksamaal tõesti nii palju häid kaitsjaid, et võib mõlemast korraga loobuda?
    Kõik on ka juba pikemat aega alla enda taseme mänginud. Üks kord on karm verevahetus toimunud. Eks paistab.

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Sitanäpunuusutajal katus juba ammu sõidab. Millal küll viimaks talle kinga antakse, disgrace.

Leave a comment:

• karl54
    replied
    Hummels ja Boateng on ju keskkaitsja kohta parimas vanuses. Kas Saksamaal tõesti nii palju häid kaitsjaid, et võib mõlemast korraga loobuda?

Leave a comment:

• reio
    replied
    Kes veel ei ole tähele pannud, siis Saksa koonduse mängude staadtionid pandi paika. Eestiga mängitakse Mainzis.

Leave a comment:

• Staadium
    replied
    Kui kedagi peaks huvitama tänane kuupäev

Leave a comment:

• feedme
    replied

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Fuck this shit. Mäng oli hea ja ikka peavad lòpuks häbisse jääma. 2-0 kodus juhtida 84 minutil ja siis viiki lasta. Süle ja Sane olid head. Ja Rüdiger ka.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Täna siis Hollandiga natuke pallitoksimist. Kuna A liigast oleme tulemusest hoolimata lännu, pole kaalul muud peale au.

Leave a comment:

Working...
X