320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• JossifAunaste
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Eks seda vist enamikega juhtunud, et puhkuse ajal kukutakse deliiriumisse.
    Tundub loogiline.
    Abramovichi ju koju enam sisse ei lasta, laliseb kuskil lennujaamas Rob Green kaenlas. ilmselgelt tsüklis.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas JossifAunaste Vaata postitust
    väga kurb, et peale 3,9K postitust osutub meie kallis kaasfoorumlane rassistiks, homofoobiks ja nekro-dendrofiliiks, kes ei austa teiste inimeste armastust looduse ja eriti veel kodutute loomade vastu.
    MIKS ometi peab keegi vihkama veganlust ning samas armastama palgalõhet koos läti odava alkoholi ja kallite väljamiste narkootikumidega?`??
    Miks ometigi??? Kas Eestis on vähe ilusaid kohti??
    Ja seda kõike meie muutuvas maailmas kus on olemas taxify ja netflix pea igas talupidamises???

Kahjuks peab tõdema, et Euraasias on pead tästmas väga murettekitav nähtus, mida naiiviselt arvasime kaduvikku haihtumas olevat. VÄGA KURB!
    METS!
    #OZIL4EVER,#OMG,#PETTUMUS,#MURE,#MINAKA,#CHILL,#UN DER,#TRUMP,#VITTJAVASAR,#HEINZVALK,#OBLIKAD #FOORUM,#MATITILBA,#HAIKU
    Elagu head meied!
    Eks seda vist enamikega juhtunud, et puhkuse ajal kukutakse deliiriumisse.

Leave a comment:

• JossifAunaste
    replied
    ja palun ärge hakake sildistama ja lahmima!

..
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ära rohkem peale võta, paistad targem välja.

väga kurb, et peale 3,9K postitust osutub meie kallis kaasfoorumlane rassistiks, homofoobiks ja nekro-dendrofiliiks, kes ei austa teiste inimeste armastust looduse ja eriti veel kodutute loomade vastu.
    MIKS ometi peab keegi vihkama veganlust ning samas armastama palgalõhet koos läti odava alkoholi ja kallite väljamiste narkootikumidega?`??
    Miks ometigi??? Kas Eestis on vähe ilusaid kohti??
    Ja seda kõike meie muutuvas maailmas kus on olemas taxify ja netflix pea igas talupidamises???

Kahjuks peab tõdema, et Euraasias on pead tästmas väga murettekitav nähtus, mida naiiviselt arvasime kaduvikku haihtumas olevat. VÄGA KURB!
    METS!
    #OZIL4EVER,#OMG,#PETTUMUS,#MURE,#MINAKA,#CHILL,#UN DER,#TRUMP,#VITTJAVASAR,#HEINZVALK,#OBLIKAD #FOORUM,#MATITILBA,#HAIKU
    Elagu head meied!

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Aga miks te Urve palo ei armasta? kas ta on vähem homo kui öözil v mart helme? ja palun ärge hakake sildistama ja lahmima!

tõmbaks nyyd teemale joone alla ja hakkaks muid asju arutama siin india teemas ja lõpuks õpiks jooma rahulikult

ps. öösil on homo ja punkt. kõik röömsad nägu saares vitupead. Rohkem päikest!
    Ära rohkem peale võta, paistad targem välja.

Leave a comment:

• JossifAunaste
    replied
    Aga miks te Urve palo ei armasta? kas ta on vähem homo kui öözil v mart helme? ja palun ärge hakake sildistama ja lahmima!

tõmbaks nyyd teemale joone alla ja hakkaks muid asju arutama siin india teemas ja lõpuks õpiks jooma rahulikult

ps. öösil on homo ja punkt. kõik röömsad nägu saares vitupead. Rohkem päikest!

Leave a comment:

• Devil
    replied
    Özil on mõistlik mees, tegi asju õigeaegselt. Ma oleks palju varem kõik ptsi saatnud.

Mul sõber tegi Mart Helmega selfie, vaated on aga kapitaalselt erinevad. Jäi sõbraks.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Kusjuures mul pole ka tegelt sinu vastu mitte midagi, niiet kui sulle on tundunud, et olen ennegi tühjast-tähjast saaginud, siis kindlasti ei olnud asi nii hull. Tegelt oli ju tore debatt (kuigi päris tuline! ) ja eks ongi selge, et ega me siin jõuga üksteise maailmavaateid ei muuda. Oleme ikka sõbrad edasi.
    Diil
    Ma tegelikult täitsa usun, et meie maailmavaated kattuvad rohkem, kui praegusest arutelust võis mulje jääda.

Leave a comment:

• marv3llous
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ei tasu ka liiale minna ja mul pole Marvi vastu midagi, seega las see jääda (paistan ka ise ehk targem, kui rohkem ei jaura)
    Kusjuures mul pole ka tegelt sinu vastu mitte midagi, niiet kui sulle on tundunud, et olen ennegi tühjast-tähjast saaginud, siis kindlasti ei olnud asi nii hull. Tegelt oli ju tore debatt (kuigi päris tuline! ) ja eks ongi selge, et ega me siin jõuga üksteise maailmavaateid ei muuda. Oleme ikka sõbrad edasi.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Tahtsin ise nii targad laused kirjutada, kuid ametnikud, kes ei pea tööd tegema, jõuavad muidugi ette. Et väga õige jutt.

Muidugi, teatud inimestega vaidlemine, lol, miks. Pole varem seda foorumit lugenud või?
    Eks igaüks on ekspert ja tuleb särki rinnal lõhki rebides oma ainuõige jutuga lagedale. Aga foorum ju ongi selline koht, kus inimesed saavad saagimas käia.

Nagu kas või sõna neeger, mis minu arvates pole solvav, halva tagamõttega ja liiatigi pole seda ebaviisakas kasutada. Samas Pints ütleb heldivalt mustanahaline või ma ei tea, mida. Nii palju kui on inimesi, leidub ka arvamusi.

Leave a comment:

• Martin
    replied
    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Özililt nõudis suurt julgust rääkida sellest, millest keegi rääkida ei taha/julge. Fakt, et väljaütleja pole kõigi meelest täiuslik, ei muuda ta öeldut olematuks ja tähtsusetuks.
    Tahtsin ise nii targad laused kirjutada, kuid ametnikud, kes ei pea tööd tegema, jõuavad muidugi ette. Et väga õige jutt.

Muidugi, teatud inimestega vaidlemine, lol, miks. Pole varem seda foorumit lugenud või?

Leave a comment:

• kampsun
    replied
    Korralikult ikka kütnud see teema siin olen jätkuvalt arvamusel, et mõttetu kirjatükk tema poolt. Tekitab rohkem skandaali tema ümber kui vaikselt koondisekarjääri lõpetamine. Nagu väike tüdruk koolis, kes nutab õhtul kodus vanematele, et teda sikutati patsist kuigi ise näitas teistele keelt.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    vinge analüüs küll.
    Vinged süüdistused küll. #vägasisukas #minupanus

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Oot, Pints kurtis, et Özil leiutab nii üht kui teist oma avalduses. See BILDi jama on ju oluliselt rohkem kallutatud (teises suunas küll) aga see paistab vinks-vonks olevat. Kus on loogika? Confirmation bias?
    Kuna minu poole pöörduti nimeliselt, siis pean ka enda kohustuseks vastata, viisakusest.

Pigem on asi selles, et mimed kasutajad hakkasid seda olukorda jälgima peale Özili pikka postitust ja pole jälginud sündmuste kulgu päris algusest või tema teisi avaldusi. On loomulik, et enda arvamus kujundatakse selle põhjal, mida esimesena loetakse aga väita et Özili väited on puhas tõde ja kõik muu kallutatud või bias... Tegelikult on ikka üsna uskumatu, kuidas ka siin foorumis sellistele süüdistustele reageeritakse, isegi aplodeeritakse. Olen korduvalt juba maininud/kirjutanud, et teatud asjades on tal ka õigus aga tema kohustus on nüüd tõestada, mitte kellegil teisel. Neid näiteid, miks tema väited on absurd on kajastanud pea kõik suuremad väljaanded Saksamaal, seda on analüüsitud ja jõutud ka järeldusele, et Özil ise veel ei adu oma ütlemiste mõju ning tagajärgi.

Leave a comment:

• malagar
    replied
    vinge analüüs küll.

Leave a comment:

• RealFan
    replied
    Oot, Pints kurtis, et Özil leiutab nii üht kui teist oma avalduses. See BILDi jama on ju oluliselt rohkem kallutatud (teises suunas küll) aga see paistab vinks-vonks olevat. Kus on loogika? Confirmation bias?

Leave a comment:

Working...
X