320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• kampsun
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Napikas aga rahu jälle majas

Suht nüri on jah MMi jälgida ilma Saksamaata, ma kohe ei oska ja ei suuda otsustada, et kelle poolt nüüd olla...
    Imelik kogemus on tõesti mänge vaadata. Alles jäänutest hoian Horvaatiale kõige rohkem pöialt. Muu on savi. Peaasi et Brasiilia, Inglismaa, Belgia tala saavad. Baguetteid ka väga ei sümpatiseeri. Ehk väikeste poolt olen

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Napikas aga rahu jälle majas

Suht nüri on jah MMi jälgida ilma Saksamaata, ma kohe ei oska ja ei suuda otsustada, et kelle poolt nüüd olla...

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Ei saa salata
    Siit tüli võinuks alata
    Siiski andestada suudan
    Nii foorumi taas sõbralikuks muudan

Ega peale sellist turniiri ju koondisest polegi midagi asjalikku rääkida, et luuletagem.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Kahjuks pole see võimalik. Foorumis solvumine on ikkagi õudne kogemus.
    No krt küll, äkki kuidagi ikka saab, kui ma päris siiralt kahetsen... rohkem kui EKRE Kolmanda Riigi lagunemist, rohkem kui Rõivas Malaisia visiiti, rohkem kui Saver oma kihlvedu, palju rohkem kui Evelin Ilves oma kleidimüüki ja häbi tunnen ka kamaluga korda kilo/kaks kuubis. Aga ma muidugi mõistan, kui see pole piisav. Tean et ma ei suuda seda heastada ega seda valu sinu hingelt pühkida. Ma palun, ma anun, sinu nime hüüan ja seda parandada püüan. Olin rumal, olin noor aga õppust võtsin ja paindun kui pajukoor. Anteeksi!

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Minu paha, ilmselt unisest peast tingituna sain valesti aru esimese hooga.
    Loodan, et oled piisavalt suuremeelne ja annad mulle andeks selle eksimuse.
    Kahjuks pole see võimalik. Foorumis solvumine on ikkagi õudne kogemus.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Seda ma ütlesingi ju. Et annaks Neuerile selle 2020 EM veel ja siis Ter Stegen platsile.
    Minu paha, ilmselt unisest peast tingituna sain valesti aru esimese hooga.
    Loodan, et oled piisavalt suuremeelne ja annad mulle andeks selle eksimuse.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Ma olen väga suur Neueri fänn aga aastal 2022 oleks ta juba 36-37.
    Lisaks tundub ta olevat oma iseloomult sarnane Lahmile, kes õigel ajal oskas/suutis kõrvale astuda.
    Neueri viimaseks suureks turniiriks koondisega jääb ilmselt ikka saabuv EM.

Huvitav oleks näha, et kas Mario Götze suudab oma kunagise vormi/sära nüüd peale haiguse seljatamist taastada ning uuesti koondisese murda. Vanust kõigest 26 aastat ja kevad oli juba väga paljulubav.
    Seda ma ütlesingi ju. Et annaks Neuerile selle 2020 EM veel ja siis Ter Stegen platsile.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Olen laias laastus ka päri. Ainult Neueri paneks postide vahele ja Ter Stegeni aeg oleks 2022 MM. Manuel on ära teeninud veel ühe suurturniiri.
    Ma olen väga suur Neueri fänn aga aastal 2022 oleks ta juba 36-37.
    Lisaks tundub ta olevat oma iseloomult sarnane Lahmile, kes õigel ajal oskas/suutis kõrvale astuda.
    Neueri viimaseks suureks turniiriks koondisega jääb ilmselt ikka saabuv EM.

Huvitav oleks näha, et kas Mario Götze suudab oma kunagise vormi/sära nüüd peale haiguse seljatamist taastada ning uuesti koondisese murda. Vanust kõigest 26 aastat ja kevad oli juba väga paljulubav.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Olen laias laastus ka päri. Ainult Neueri paneks postide vahele ja Ter Stegeni aeg oleks 2022 MM. Manuel on ära teeninud veel ühe suurturniiri.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas feedme Vaata postitust
    Isiklikult olen rahul Löwi jätkamisega. Generatsiooni vahetus 2020 EMiks?

TER STEGEN
    SÜLE - HUMMELS - TAH
    KIMMICH - GORETZKA - KROOS - MAX
    SANE - BRANDT
    WERNER
    +1
    Olen isiklikult ka rahul ja sinu pakutud alg11 oleks mõnus näljane sats.
    Pingilt tooksid kogemusi Müller ja Reus vajadusel. Ühte noort ja näljast klassikalist targetit oleks ka tarvis.

Leave a comment:

• feedme
    replied
    Isiklikult olen rahul Löwi jätkamisega. Generatsiooni vahetus 2020 EMiks?

TER STEGEN
    SÜLE - HUMMELS - TAH
    KIMMICH - GORETZKA - KROOS - MAX
    SANE - BRANDT
    WERNER

Leave a comment:

• Pints
    replied
    AMETLIK: Löw jätkab.
    Ees on huvitavad ajad.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma hästi ei taha uskuda, et Pep sellist venda enda satsis hoiaks, kes pole võistkondlik, ettenägelik. Isepäine on Sane aga küll ja koondises pole lihtsalt sellist aega ja võimalusi (kui klubis), et mängijat/mängijaid mugandada. Sakslased ja kontroll 'n' shieet.
    Samas - Sane "isetsemisest" pigem nagu puudu just oligi. Tagantjärgi või nii.
    See ongi müstika, et Sane vähemalt klubi eest on hoopis teine mängija seni olnud.
    Ise vaatasin ka City mänge ja ila tilkus suunurgast, et vägev kui selline mängija võtta on aga koondise eest tuli platsile hoopis tema saamatu ning isekas kaksikvend. Siia veel lisada kõlakas, et trennides ei viitsinud piisavalt pingutada (väidetavalt) ja minu jaoks on üsna mõistetav, et teda ei kaasatud.

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    Sane näitel: Sakslane saab palli, võtab hoo ülesse, driblab ühest mööda, konksutab teisest mõõda, võtab korraga kaks ette ja siis kaotab palli. Fännid plaksutavad ja rökkavad telekate ees, et oi-oi-oi, kui kiire ja osav.

Mida mina nägin: Sai palli, võttis hoo ülesse, ei märganud vabasse tsooni liikunud kaaslast, kes oleks kasti lähistel ülekaalu tekitanud, konksutas teisest mõõda aga ei tõstnud pead et näha kahte kaaslast kes olid valmis palli jooskupeale küsima jne x 10

Ehk siis kõik näib väga efekte ja uhke aga meeskondlikult tolku suuremat pole.
    Ma hästi ei taha uskuda, et Pep sellist venda enda satsis hoiaks, kes pole võistkondlik, ettenägelik. Isepäine on Sane aga küll ja koondises pole lihtsalt sellist aega ja võimalusi (kui klubis), et mängijat/mängijaid mugandada. Sakslased ja kontroll 'n' shieet.
    Samas - Sane "isetsemisest" pigem nagu puudu just oligi. Tagantjärgi või nii.

Leave a comment:

• Jeti88
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Tuletan meelde, et ei jäänud palju puudu, et Neuer oleks Lõuna-Korea mängus Kariust teinud, kui oli kauglöögi tõrjumisel tõstistes raskustes.
    watch-buffon-crying-after-italy-480x300.jpg

Leave a comment:

Working...
X