320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aiaaaa bljääd sa nahka teed ???!!!!

    ma NÕUAN sellele tondile banni !!!

    Kommentaar


      Ehk teeb Levadia treeneriteduo juhtunust vähemalt ühe järelduse-Kalimullin asendada Kaljumäega, edasises perspektiivis igati mõistlik käik. Selle mehe müügist võib hiljem ka kasu lõigata.

      Kommentaar


        Loogiline. Miks üldse mingid umbkeelsed paduvenelased peavad mängima? Mõistust neil ju eriti pole. Ainult idioot teeb mängu lõpus kahtlaseid küünarnukiliigutusi tänu millele panso kooli läbinud makaronijalgadega futbolistid invaliidistunult pikali kukuvad. Idanaabritel on ju temperamendiga probleeme, teadagi. Tulemus käes.

        Kommentaar


          http://soccernet.ee/nahk-ja-levadia-esitasid-vabanduse

          Minu arust käitus Smisko kah natuke kahtlaselt

          E:Naha käitumist muidugi heaks ei kiida.Aga samas saan kah aru.Kui sa oled viimasel sekundil kaotanud võidu tabeliliidri vastu, penaltist, mis niiväga kindel ei olnud, siis vahel ei suuda ka kõige rahulikumad mängijad end talitseda ja neil sõidab katus minema.Ja lisaks ei tea mida see Palatu seal ütles ennem Nahale
          Last edited by Meintz; 22.08.11, 17:58. Põhjus: Tuli kommentaarile lisa

          Kommentaar


            Palatu küsis ,et palju Lasnamäe Maximas keeduvorsti kilo on?
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Jep, ja Nahk näitas ühe käe näppudega 2 euri ja teise käega võsa vahelt mineva otsetee poe suunas. Mõttetust kohast jälle probleem üles tõstatatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Jep, ja Nahk näitas ühe käe näppudega 2 euri ja teise käega võsa vahelt mineva otsetee poe suunas. Mõttetust kohast jälle probleem üles tõstatatud.
                Ei, tä ütles, et mäkis on "Vaba kassa" ja tõstis käsi ja näputega ta näitas, et 2 euri eest saad suure big mac einet!
                Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                Kommentaar


                  Pigem solvas nahka see,et tema keeduvorstifetish on florakatele teada!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    Palatu küsis ,et palju Lasnamäe Maximas keeduvorsti kilo on?
                    Nahk elab vist mustamäel

                    Kommentaar


                      Käsi suu juures tähendas seda, et minul söögiga probleeme pole, sest palk laekub õigeaaegselt.
                      Käsi õhus tähendas, et sinu palk on väga kaugel ja ehk jõuludeks saad kätte.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Postimees, eestikeelne osa:
                        Nahk vabandas jalgpallifännide ees
                        FC Levadia meeskond vabandab kõikide Eesti jalgpallisõprade ees laupäevase Meistriliiga kohtumise FC Levadia - FC Flora lõpuvile järel väljakul aset leidnud intsidendi pärast, teatas klubi kodulehekülg.


                        Postimees, venekeelne osa:
                        Капитан «Левадии»: Предвзятое судейство и хамство болельщиков «Флоры» было. Нацистского жеста не было.
                        Капитан футбольного клуба «Левадия» Константин Нахк отвергает обвинения в демонстрации нацистского жеста по окончании матча с «Флорой». В свою очередь футболист обвиняет болельщиков «Флоры» в постоянном провоцировании его на национальной почве.


                        Капитан футбольного клуба «Левадия» Константин Нахк отвергает обвинения в демонстрации нацистского жеста по окончании матча с «Флорой». jne...

                        Tõlgin: Jalgpalliklubi "Levadia" kapten Konstantin Nahk lükkab ümber süüdistused natsistliku žesti demonstreerimisest peale matši "Flora"'ga.

                        WTF?????
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Muidugi polnud natsistliku saluteerimist. Oli ainult Vana- Rooma tervitus. Küllap Nahk unustas mängu alul Palatut tervitada ja heastas oma vea mängu lõpus.
                          Ma ütlen, et kogu see ajakirjanike üleskeerutatud pask on juutide ja vabamüürlaste vandenõu. Nagu ka Estonia uppumime, N Liidu lagunemine, 11/09 jne jne
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Muidugi polnud natsistliku saluteerimist. Oli ainult Vana- Rooma tervitus. Küllap Nahk unustas mängu alul Palatut tervitada ja heastas oma vea mängu lõpus.
                            Ma ütlen, et kogu see ajakirjanike üleskeerutatud pask on juutide ja vabamüürlaste vandenõu. Nagu ka Estonia uppumime, N Liidu lagunemine, 11/09 jne jne
                            November 2009 oli päriselt ka!

                            Kommentaar


                              Postimees, eestikeelne osa:

                              Nahk vabandas jalgpallifännide ees
                              22.08.2011 17:27

                              FC Levadia meeskond vabandab kõikide Eesti jalgpallisõprade ees laupäevase Meistriliiga kohtumise FC Levadia - FC Flora lõpuvile järel väljakul aset leidnud intsidendi pärast, teatas klubi kodulehekülg.

                              «Lõpuvile järel väljakul toimunu oli inetu ning FC Levadia meeskonna nimel vabandan kõikide Eesti jalgpallisõprade ees juhtunu pärast,» vabandas laupäeval Hitleri žesti teinud Konstantin Nahk.

                              ----------------------
                              Postimees, venekeelne osa on palju pikem (vabandan võimaliku halva tõlkekvaliteedi eest):

                              "Levadia" kapten: Erapoolik kohtunikutöö ja "Flora" fännide matslikkus oli. Natslikku žesti ei olnud.
                              22.08.2011 17:44
                              Artur Guseinov
                              -----
                              Jalgpalliklubi "Levadia" kapten Konstantin Nahk lükkab ümber süüdistused natsliku žesti demonstreerimise kohta peale mängu "Flora"'ga. Jalgpallur süüdistab hoopis "Flora" fänne tema pidevas provotseerimises rahvuslikul pinnal.

                              Jutt käib 25. vooru ML intsidendist laupäeval 21. augustil.
                              /tegelikult oli laupäev 20. august, eesti riigipüha - tõlkija märkus/

                              Eesti jalgpallimeistrivõistluste liider ja hetkel kehtiva meistritiitli omanikklubi "Flora" tegi raskustega viigi oma lepitamatu vastasega.

                              Juba teisel lisaaja minutil (seisul 1:0 "Levadia" kasuks) sai jämeda vea eest punase kaardi ja eemaldati mängust "Levadia" mängija Andrei Kalimullin. Peale selle sai "Flora" õiguse penaltile, mille realiseeris Valeri Minkenen.

                              "Levadia" kaptenit süüdistatakse selles, et peale lõpuvilet, mis kõlas praktiliselt kohe peale penaltit, ta justkui oleks demonstreerinud kõigile ajalookroonikatest tuntud natslikku tervitusžesti.

                              "Selge et selle eest järgneb mingi karistus, kuna peale mängu toimunu ületas igasugused piirid. Nädala keskel koguneb distsiplinaarkomisjon, peale mida võetakse vastu otsus - avaldas Eesti Jalgpalliliidu pressisekretär Mihkel Uiboleht. - Mängu lindistus kinnistas samuti et penalti määrati õiglaselt. Hea et on olemas kordus, muidu võinuks tekkida palju küsimusi."

                              Konstantin Nahk ise eitab süüdistusi natslikus žestis. Nagu jalpallur selgitas, leidis aset emotsionaalne suhete selgitamine vastasvõistkonna kapteniga.

                              "Meie mängud "Floraga" on alati kompromissitud. Ja ka see kohtumine ei saanud erandiks. Kuid kohtunikutöö nii pingelistes matšides paneb alati imestama. Ja ka selles mängus, minu arvates, see oli väga erapoolik. Ned kes vaatasid ülekannet või olid staadionil, nõustuvad minuga.

                              Ma ei või kohut mõista, kas kohtunik määras selle penalti õiglaselt või mitte, antud juhul oli oluline kuidas seda tehti. Peakohtunik, kes seisis kõrval, rikkumist ei näinud. Kuid vilistas peale seda kui sai signaali äärekohtunikult, kes oli toimumispaigast 50m kaugusel.

                              Peale lõpuvilet ma suundusin peakohtuniku poole, selgitamaks, kuidas nii võis juhtuda, pakkudes vaadata seda momenti lindilt. Minu järel tuli "Flora" kapten Karl Palatu, ta mitmeid kordi üritas mulle midagi öelda, pärast oli tõuge, ja lõppude lõpuks lendas minu aadressil solvav väljend mis kandis rahvuslikku värvingut. Vot siin ma emotsionaalse puhanguajel viskasin käe õhku. No mis on siin pistmist Hitleriga? Ma lihtsalt tõstsin parema käe üles. Kui näiteks mängija läheb lööma nurgalööki ja tõstab käe - kas see kedagi solvab? Ja ka kohtunikud aeg-ajalt tõstavad käsi - kuid keegi neid natsionalistlikkes žestides ei süüdista." - selgitas Nahk.

                              Ta rõhutab ka seda fakti, et ei Palatu sõnadele, ega temapoolsele žestile mitte mingit kohtuniku reaktsiooni ei järgnenud. "Kõik see imeti näpust välja pärast mängu" - arvab jalgpallur.

                              "Levadia" kapteni sõnade kohaselt - inimesed kes süüdistavad teda ebakohases žestis, peaksid tähelepanu pöörama "Flora" fännidele tema klubiga kohtudes.

                              "Igas matšis fanaatikud "Flora" tribüünilt heidavad minu aadressil solvavaid venekartlikke (kuidas tõlkida russofoobseid?) väljendusi, karjuvad jälkusi praktiliselt näkku, kahe meetri kauguselt. Kas te kujutate ette kuidas see kõik psühholoogiliselt üles keerab ja närveerima ajab. Kuid nendele avalikele provokatsioonidele keegi ei pööra tähelepanu."

                              Nagu ütles Konstantin, klubi tema suhtes seni mingeid distsiplinaarseid abinõusid laupäevast intsidenti pärst ette pole võtnud.

                              Samal ajal "Levadia", nagu teatas Postimees.ru'le klubi pressiteenistus, toimunud ebameeldiva juhtumi eest vabandab kõigi eesti jalgpallisõprade ees.

                              Eesti Jalgpalliliidu (EJL) Distsiplinaarkomisjon arutab juhtunut oma istungil 25. augustil.

                              Nagu teatas EJL, istungil vaadatakse läbi kohtunikebrigaadi raport, mängu videosalvestus, kuulatakse ära mõlema võistkonna esindajad, sh ka Konstantin Nahk. Vaadatakse läbi ka Andrei Kalimullini jõhker mänguepisood ja määratakse tema diskvalifikatsiooni pikkus.

                              Pakume vaadata matši videokokkuvõtet, mille valmistas ette EJL. Vaidlusalune moment Naha osavõtul on 5.nda minuti alguses.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Tundub et suurem osa siin kommenteeriaid on Flora fännide leerist, kui aga erapooletuna sellele asjale vaadata siis seekord Tohver ikka pani kala maha, videokordusest on selgelt näha kuidas flora ründaja terve kehaga Kallimullini seljas elas, ma pigem ütleks selle punase kaardi väärilise "löögi" kohta, et tegemist oli seljaselava mehe eemale tõukamisega, mis tabas kogemata nägu. Kohtunik oleks sellele seljasroniale kõigepealt pidanud vea vilistama ja siis oleks võinud Kallimullinit ka punasega karistada-(löök ikkagi), aga pennal sellest olukorrast ikka selge ülekohus. Vot see ülekohus ajabki tunded keema, siit ka natsi zestid jne... Simpsoni tõuge oli ka lihtaslt vastutõuge - vaadake videot ja näete ise!!!!!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X