320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma millegipärast arvan, et hooaja alguseks lisanduvad Levadiasse nii mõnedki vanemad või siis vähemalt uued mängijad mujalt. Loodetavasti eksin ja noored iseseisvalt veavad välja, kuid pigem ei anta neile seda võimalust.

    Kommentaar


      Keegi püstitas küsimuse,et kas nahka rahuldab esiliiga.Küsiks siis nii,et kas nahk rahuldab end esiliigas? Ja kas see ka kaamerasse jäädvustatakse?
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Peab märkima, et suht sümpaatne ˛est.

        "Nahki legendaarne number 88 mängusärk külmutati, mis tähendab, et Levadia esindusmeeskonnas ei saa enam keegi seda kanda. Ainsaks erandiks on Konstantin Nahki poeg Alan, kui ta peaks kunagi Levadias nii kõrgele jõudma."
        parandatud.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Peab märkima, et suht sümpaatne ˛est.

          "Nahki legendaarne number 8 mängusärk külmutati, mis tähendab, et Levadia esindusmeeskonnas ei saa enam keegi seda kanda. Ainsaks erandiks on Konstantin Nahki poeg Alan, kui ta peaks kunagi Levadias nii kõrgele jõudma."
          Nahki vastus tänases Postimehes- «Mind jätab see teema täiesti külmaks ja vaevalt mu poeg hakkab üldse kunagi Levadias mängima,» sõnas ta.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar




            Tundub, et meie oma pisikesele "antifashistile" Kolbassenkole on antud uus tore liignimi. Tere tulemast, Nukker Nahk!

            Kommentaar


              Selle kuti auks oleks võinud numbri 88 külmutada, mis oleks läinud kui rusikas silmaauku.

              Kommentaar


                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                Selle kuti auks oleks võinud numbri 88 külmutada, mis oleks läinud kui rusikas silmaauku.
                Ei ole võimalik, muidu ei saaks Flora fännid seda enam kasutada ja nad oleks väga kurvad.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Narva tugevneb jälle võimsalt!
                  Ma ei üllatuks kui hoopis Kalju tugevneb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ei ole võimalik, muidu ei saaks Flora fännid seda enam kasutada ja nad oleks väga kurvad.
                    Pole hullu...üks number jääks ikka kasutusse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ma ei üllatuks kui hoopis Kalju tugevneb.
                      ma loodan siiralt, et Kuno ei tee seda. minu arust polegi Nahal enam Eesti liigasse asja. tegu ja suhtumine (sisu) on välja näidatud, nimi on rikutud ja nii on ja jääb.

                      Kommentaar


                        Aga ikkagi -Nukker Nahk ja nr.88
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Kaljus saaks Nahk ainult Terehhoviga söötu lükata.

                          Kommentaar


                            Öeldi ju, et Kaljul pole Levadia meeste vastu huvi. Mina pigem pakun Sillamäed.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Öeldi ju, et Kaljul pole Levadia meeste vastu huvi. Mina pigem pakun Sillamäed.
                              sillamäe omad on ka öelnud, et ei taha teda.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Nahki vastus tänases Postimehes- «Mind jätab see teema täiesti külmaks ja vaevalt mu poeg hakkab üldse kunagi Levadias mängima,» sõnas ta.
                                Nahk tõmbas Levadia tegelastele ikka korralikult vee peale . Andku see särk nüüd meile küll me juba teame mida sellega teha
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X