320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• meesmuiste
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    63A ei võta paari valgustustitki järgi, muust rääkimata. Suurusjärgud on hoopis võimsamad.
    kui nüüd paari aasta jooksul imet ei ole juhtunud, siis päris mitmel ja mitmel staadionil seda siiski pole. seepärast on telebuss ka eraldi generaatori peal. on ka olnud nii, et 32A pesa on, aga kaitse 20A jne. Hiiu staadionil oli jah see, et valgustus ja tabloo ei saa korraga töötada. Muidu on jama.

Leave a comment:

• Jaan95
    replied
    63A ei võta paari valgustustitki järgi, muust rääkimata. Suurusjärgud on hoopis võimsamad.

Leave a comment:

• meesmuiste
    replied
    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Usun, et asi ei ole 3000euris. Ilmselt eeldab amprite suurendamine pigem Elektrilevi poolt suuremahulist investeeringut alajaama ja kaablite vedamisse.
    Tele seisukohast peaks kõigis mängukohtades olema 63A näiteks.

Leave a comment:

• godzilla
    replied
    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Usun, et asi ei ole 3000euris. Ilmselt eeldab amprite suurendamine pigem Elektrilevi poolt suuremahulist investeeringut alajaama ja kaablite vedamisse.
    Ei, eeldan et seal kasutusel hetkel ca 32A ning kuni 64A 800m piires on see ampri tasul.

Aga sama küsimus kas sellel Anieri jutul on mingi tõepõhi all ? Mõned nädalad on see jutt juba ringlenud ning vaadates seda, et mees on ka vabaagent siis oleks ju vaba koht ?

Leave a comment:

• sosku
    replied
    Algselt postitas godzilla Vaata postitust
    Kui ei suudeta ca 3k euri välja käia peakaitsme suurendamise eest ka siis no ma ei tea, piinlik....

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Mingi tõepõhi ka all juttudel Anieri liitumisest?

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Ei ole nali.
    Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Kas see on nali või miski tõsisem jutt?

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Hiiu staadion ehitatakse ümber murustaadioniks.
    Kas see on nali või miski tõsisem jutt?

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Kui ei suudeta ca 3k euri välja käia peakaitsme suurendamise eest ka siis no ma ei tea, piinlik.... Aga olen pikalt seda mõelnud, et kas Kaljul pole olnud plaane ise hakata ehitama nn "baasi" endale kuhugi, koos normaalse naturaalmuru ja ruumidega ?
    One erinevaid jutte kuulda olnud. Viimati kuskil artiklis või podcastis Tehva mainis, et kuhugi sinna Arigato spordiklubi (haabersti kandis ja minu arust veits kaugel võrreldes praeguse asukohaga, aga treeningbaasis sobiks hästi) juurde plaanitakse korralik baas teha. Samuti mainiti, et märkimist väärivas koguses finantsegi olla selle plaani alla maetud. Kas see on tõsi või mitte, ei tea. Meediast pärit ja kogutud infokild.

Kunagi oli ka jutt, et TTÜ kartulimaa raja tänava ääres saaks korda tehtud ja uueks NKFC kodustaadioniks, aga minu mäletamist mööda pani sellele plaanile TTÜ ise pommi alla, midagi neile selle juures ei meeldinud ja sedasi see staadion-karjamaa seisab seal jõude. Räige raiskamine. Asukoha vaatest oleks see ikka päris hea

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Kui ei suudeta ca 3k euri välja käia peakaitsme suurendamise eest ka siis no ma ei tea, piinlik.... Aga olen pikalt seda mõelnud, et kas Kaljul pole olnud plaane ise hakata ehitama nn "baasi" endale kuhugi, koos normaalse naturaalmuru ja ruumidega ?
    Hiiu staadion ehitatakse ümber murustaadioniks.

Leave a comment:

• godzilla
    replied
    Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Kes seda ei mäletaks, olin isegi kohapeal huvitav lugu igal juhul ja melu oli tookord kõva. Aga probleem siin selles, et vahetada tuleks välja staadioni peakaitse. See maksab päris korralikult ja nagu oleks linna rida, sest staadion kuulub linnale. Lisaks võimalik, et ka staadioni toitvas alajaamas on mingid probleemid või piirangud. Kokkuvõtvalt, kahju, et ekraan sedasi jõude seisab. Ehk saab selle enne korda kui NKFC kodulehel sisu uuendatud

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    Okei, seda Kalju ja Flora mängu isegi mäletan, kui selle staadioni valgustusega jama oli. See oli aasta 2017, naljakas, et ei ole suudetud lahendust leida
    Kes seda ei mäletaks, olin isegi kohapeal huvitav lugu igal juhul ja melu oli tookord kõva. Aga probleem siin selles, et vahetada tuleks välja staadioni peakaitse. See maksab päris korralikult ja nagu oleks linna rida, sest staadion kuulub linnale. Lisaks võimalik, et ka staadioni toitvas alajaamas on mingid probleemid või piirangud. Kokkuvõtvalt, kahju, et ekraan sedasi jõude seisab. Ehk saab selle enne korda kui NKFC kodulehel sisu uuendatud

Leave a comment:

• Katzuu
    replied
    Okei, seda Kalju ja Flora mängu isegi mäletan, kui selle staadioni valgustusega jama oli. See oli aasta 2017, naljakas, et ei ole suudetud lahendust leida

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    Mis Hiiul seel suure tablooga on ? Sai ju suure raha eest paigaldatud
    Minu teada on seal probleemid kasutada oleva elektrivõimsusega, nimelt on seda liiga vähe. Piltlikult öelduna, lülitad tabloo sisse ja tahad kontoris laualambi põlema panna ja hopaa lööb ülekoormuse tõttu peakaitsme välja.
    Mitu korda on sama juhutnud ju ka staadioni valgustusega, paned kõik "küünlad" särama ja hopaaa pimedus majas. Mängitud saab, kui vaid pool maksimaalsest võimsusest on sisse lülitatud

Leave a comment:

• Katzuu
    replied
    Mis Hiiul seel suure tablooga on ? Sai ju suure raha eest paigaldatud

Leave a comment:

Working...
X