320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Sattusin eile viiendat korda hiiu arenale see hooaeg. See oli kindlasti kõige kehvem mäng kodumeeskonna poolt nendest viiest.
    Pean nentima, et see oli veidra õhustikuga mäng. Ühel pool olid lõbusad (omavahel juttu ajavad ja mängu mitte jälgivad) florakad ja teisel pool kaunis lootusetu ilmega kaljukad. Ootasin veidi teistsugust õhkonda.
    Kalju toetajate tribüüni poolelt karjus üks noormees päris koledaid asju väljaku suunas. Frustratsioon oli tuntav. 15 mintsa enne lõppu läks veel tribüün tühjaks ka. See jäi mulle veidi arusaamatuks. Toetama peaks lõpuni? Ei? Te ei kuku ju liigast välja?
    Maailma lõpust on asi kaugel.
    Suure osa ajast valdas mind tunne, et kummalgi meeskonnal polnud midagi kaalul. Üks ulmelt ei pingutanud ja teisel ei tulnud midagi välja. Kuigi kaljule on ka kolmas koht oluline ja käeulatuses. Kalju mäng oli täiesti ideetu. Meerits oli minu meelest ainuke mängija keda see mäng huvitas. Ta oli päris kuri vahepeal.
    Liivak meenutas juba proffesionaalset jalgpallurit. Uus noorus?
    Suures plaanis vastasid ise ära. Meerits oli ainuke või üks vähestest mängijatest, keda see mäng Kalju poolelt huvitas. Kaotusel ja kaotustel on suur vahe. On mänge, mille raames saab ebaõnnestunud tulemuse puhul meeskonna väljakult ära saata aplausi saatel (tänavusest hooajast näiteks pärast koroonajamasid 1:2 Levadia vastu). Ja siis on sellised etteasted, mille kohta puuduvadki viisakad väljendid ning meeskond ei väärigi ühestki aspektist, et neid keegi kuidagimoodi positiivses võtmes toetaks. Ei taha Flora mängijatelt midagi ära võtta, nad olid tõesti tublid, aga kui sa sellise Flora koosseisu vastu, kus pool põhikoosseisust on puudu ja mitmed mängijad saavad oma esimesi kõrgliigaminuteid, suudad ka kodus täiesti kohutava etteastega 0:3 saada, siis on asjad ikka väga halvasti. Võib kõiki ja kõike süüdistada, aga selle klubi eesmärk oli tänavu tulla Eesti meistriks (võib muidugi arutada selle üle, kas see oli reaalne eesmärk) ja sa oled eesmärgist mitukümmend punkti maas ning kaugel isegi eurokohast, siis on maailmalõpp ikka päris lähedal küll.

    Otsustavas hooajafaasis viimasest 10st liigamängust 2 võitu on ilmselt kogu Kalju kõrgliigaajaloo kõige viletsam seeria, aga see mure ei ole ainult tänane, sest mitte kuskilt ei ole näha, et edaspidi midagi helgemat ees ootaks.

    Leave a comment:


  • Clingfilm
    replied
    Sattusin eile viiendat korda hiiu arenale see hooaeg. See oli kindlasti kõige kehvem mäng kodumeeskonna poolt nendest viiest.
    Pean nentima, et see oli veidra õhustikuga mäng. Ühel pool olid lõbusad (omavahel juttu ajavad ja mängu mitte jälgivad) florakad ja teisel pool kaunis lootusetu ilmega kaljukad. Ootasin veidi teistsugust õhkonda.
    Kalju toetajate tribüüni poolelt karjus üks noormees päris koledaid asju väljaku suunas. Frustratsioon oli tuntav. 15 mintsa enne lõppu läks veel tribüün tühjaks ka. See jäi mulle veidi arusaamatuks. Toetama peaks lõpuni? Ei? Te ei kuku ju liigast välja?
    Maailma lõpust on asi kaugel.
    Suure osa ajast valdas mind tunne, et kummalgi meeskonnal polnud midagi kaalul. Üks ulmelt ei pingutanud ja teisel ei tulnud midagi välja. Kuigi kaljule on ka kolmas koht oluline ja käeulatuses. Kalju mäng oli täiesti ideetu. Meerits oli minu meelest ainuke mängija keda see mäng huvitas. Ta oli päris kuri vahepeal.
    Liivak meenutas juba proffesionaalset jalgpallurit. Uus noorus?

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Maailmalõppu kuulutada on küll hetkel veel meelevaldne. See hooaeg on olnud paras horror, aga Kuno on sitke tüüp.

    Seis ongi s*tt. Flora-Paide-Levadiaga pole suudetud sammu pidada. Paljud mehed on teinud sammu tagasi võrreldes varasemaga. Paur, Subbotin, Avilov, jne, jne. Sellel hooajal pole meil Reginaldi, kes keskvälja lapiks ja Liliu sugust väravamasinat. Koosseis ongi õhuke ja majal on kerge leek üleval. Aga ikkagi, ka selliseid perioode tuleb ette. Oleme saanud siin piisavalt kõvatada ja nautida erineval ajal meistritiitleid. Ma ei ütleks, et kõik on nüüd üdini halvasti. Asjad ei ole läinud nii nagu tahaks, elu ongi selline.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Ma siiani imestan, et Kristal on ikka peatreener. Reim nagu läks õigel ajal ära ja Levadia on hakanud normaalsemalt mängima. Oleks Kalju Kristali ka poole hooaja pealt ära saatnud oleks nad ilmselt medalid kaela saanud. Terve hooaeg on Kalju olnud mannetu ja asi pole mängijates.
    Levadia hakkas normaalselt mängima?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Ma siiani imestan, et Kristal on ikka peatreener. Reim nagu läks õigel ajal ära ja Levadia on hakanud normaalsemalt mängima. Oleks Kalju Kristali ka poole hooaja pealt ära saatnud oleks nad ilmselt medalid kaela saanud. Terve hooaeg on Kalju olnud mannetu ja asi pole mängijates.
    No aga kes oleks tüüri üle vótnud? Häid ja vabu treenereid Eestis hetkel nagu ei ole.
    Ainus, keda ette tuua Eestist on vist Puštov, Eesti liiga kogemustega see Cenk Ozcän, kes jälgib Eesti jalkat ja seda pmst igat vooru. Aga kas oleksid need edukamad kui Kristal? See on väga suur küsimus. Mu arvates pole siin sugugi treeneripõhine probleem...

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Ma siiani imestan, et Kristal on ikka peatreener. Reim nagu läks õigel ajal ära ja Levadia on hakanud normaalsemalt mängima. Oleks Kalju Kristali ka poole hooaja pealt ära saatnud oleks nad ilmselt medalid kaela saanud. Terve hooaeg on Kalju olnud mannetu ja asi pole mängijates.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    See on ka veits omamoodi naljakas: https://ristnurk.soccernet.ee/artikk...-ei-toimunudki

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal lausus FC Floralt saadud 0:3 kaotuse järel, et mängu saatuse otsustasid Flora kontrarünnakute realiseerimine ja Kalju eksimused mängijate markeerimisel. Lisaks rääkis Kristal põgusalt Vladislav Veremejevist ja Ivan Lobaist, Kaljut tabanud koroonakriisist ning meeskonna komplekteerimisest.


    Kristal, mine sa ka sinna samusesse! Volkov on pigem pingil istunud kui mänginud ja sa vingud, et sul ei ole ründajat? Subbotin mängib keskväljal kuigi pole ammugist keskpoolik.
    Koroonast tingitud paus oli 2 nädalat, kus meeskondlike trenne ei saanud teha aga oleks saanud kodus iseseisvalt tippsportlased trenni teha. Pealegi koondisepausid on enamasti ligi 2 nädalat. Tippsportlastel on ka väiksemaid vigastusi, mis pärast ollakse hooaja jooksul mõni nädal kõrval. See ei tähenda, et nad peale seda enam mängida ei oskaks.
    Nii sitta Kalju meeskonda ei mäleta! Isutu ja tujutu. Mitte mingit soovi seal väljakul võidelda mäng mängu järgi.
    Ma ei tea, mis Kunol Roman Kožuhovskiga oli aga täiesti kindlalt oli viga Romani minema lasta ja Kristal tuua.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Solidaarsusmehhanismid!

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Kalju on nii mannetu, et Kristalist oleks rohkem kasu keskväljal mängides, kui treenerina. See sats ei väärigi medalit ega Euroopasse pääsemist hetkel. Loodame, et tuleb korralik noorendus kuur aga ma küll ei tea kus kohast neid mängijaid võetakse. Nõmme Unite omad olid juba osad müügiks läinud, sest polnud tõusnud uueks hooajaks.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    *Teadis Eestist ja Eesti liigast vaid umbes nii palju, et Mirantšuk käis siin ja tuli tugevamana tagasi.
    *Ütleb, et Eestis on mäng väga karm ja füüsiline. "Võib jalast ilma jääda".
    *Eesti liiga tase on FNLiga võrdne(See on Venemaa esiliiga vist?)
    *Ütleb, et on kaitsemängus kõvasti arenenud, varem tunti teda kaitset mittemängiva tegelasena.
    *Oli telekast kuulnud, et eestlastele ei meeldi venelased. Tegelikult ta midagi sellist ei märganud ning ütleb, et Eesti on nagu muu Euroopa.
    *Tahab uuel hooajal kõrgemal tasemel mängida.
    *Kahetseb, et noorena Barcelonast Venemaale tagasi läks. Samuti ütleb, et jutud, kuidas "endine Barcelona mängija jälle uues kohas läbi kukkus" on häirivad. Räägib, kuidas mängis ühes noortesatsis Wolvesi Traorega ja Benfica Grimaldoga.

    Ehk ei jäänud midagi liiga olulist kõrvale, ma mõnest kohast ei saanud täpselt aru.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Amir Natkho avalik kiri.

    Muidugi vene keeles. See on liiga pikk, et ma ise viitsiks tõlkida. Arvan, et Soccerneti ajakirjanikud teevad selle tähtsatest punktidest kokkuvõtte, sest seal on palju Nõmme Kaljust, tema mängust Nõmme Kalju eest, Eesti liigast ja Eesti elust.

    Leave a comment:


  • Katzuu
    replied
    Selline tunne ausalt, et see Pedro fixib 🤣🤣

    Leave a comment:


  • Clingfilm
    replied
    Kas Aivarile suunatud plagu on ka hiiul väljas?

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Hiiu pühapäevast atmosfääri kiitis Betsafe podcastis Gert Kams ka.

    Leave a comment:

Working...
X