320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • peters
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Nagu keegi enne kirjutas siis omal ajal hädaldasid kõik 5 eurise pilethinna üle. Aga mis oli tulemus, suurima vaadatavusega klubi Meistriliigas ja teine koht peale Tammekat eelmisel hooajal kui õigesti mäletan.

    Inimesed teavad seal mis teevad.
    Kalju oli siiski 4. kohal


    Ja peamine eesmärk on siiski saada rohkem raha, probleem järjekordade vähendamiseks on pseudo,

    Leave a comment:


  • Karter
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Eelmisel aastal anti publiku poolest ikka väga kõvasti tagasi.
    Äkki hakati numbreid lihtsalt reaalsemalt kirja panema! Kogu see statistika on mõttetu jama kui reaalsetele numbritele tuima näoga 100 juurde kirjutatatakse. Klubidel on vaja sponsoritele oma summasid õigustada ja nii kaua kui sponsoreid reaalne seis ei huvita, läheb asi samamoodi edasi.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Kui on jalgpallikauge inimene otsustanud Nõmme Kaljut vaatama minna siis selle info palju pilet maksab ta ka NK feisist või veebist või mujalt ka saab. Kalju turunduspool on tubli ja sellist asja et keegi tuleb kohale ja vaatab et ohh pilet 10 euri seda on palju ja läheb ära võib juhtuda ainult paar korda terve hooaja peale. Kunag kui ma läksin oma ühele esimestest ML mängudest siis ma vaatasin ka enne piletilevi üle, äkki saab sealt pileti.

    Otsused on täiesti õiged ning fb attendiga kommiraha eest pilet osta, see unustatakse alati ära millegipärast.

    Nagu keegi enne kirjutas siis omal ajal hädaldasid kõik 5 eurise pilethinna üle. Aga mis oli tulemus, suurima vaadatavusega klubi Meistriliigas ja teine koht peale Tammekat eelmisel hooajal kui õigesti mäletan.

    Inimesed teavad seal mis teevad.


    Eelmisel aastal anti publiku poolest ikka väga kõvasti tagasi. Korraldusliku poole pealt minu arust eelmine aasta oli küll üsna kehv. Muidugi seda võrreldes varasemate aastatega. Narva korraldusele ei saa keegi vastu, ilmselt ei taheta ka saada kui isegi inspektor Katsev ütleb toitlustuse puudumise kohta, et aga säästumarket on siin kõrval. Kaljult ootaks sel hooajal tippmängudel Kadriorus abitribüüni avamist vastasvõistkonna fännidele.

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kas ainult minu meelest töötab Kalju uus piletimüügisüsteem publiku juurdekasvule vastu? Täiesti nõus, et Piletilevist ostmise võimalus on nüüd hea ja mugav, kuid täiesti uskumatu on minu meelest neljakordne hinnaerinevus internetist ja väravast ostes.

    Kes on juba eelnevalt jalgpallihuvilised, ostavad pileti internetist või attendivad Facebookis mängule. Kui on soovi saada staadionile jalgpallikaugeid inimesi, siis on vähetõenäoline, et mingi hetkeimpulsi ajendil (sõber kutsub kaasa vms) mängule minna otsustanud inimesed hakkavad mõtlema Piletilevist pileti soetamise võimaluse peale, vaid pigem ikka ostetakse pilet koha pealt.

    Kümme eurot madalatasemelise mängu eest, kus nt. T. Kalevile lüüakse kümme väravat? Kui ma poleks jalgpallihuviline, siis mina seda ei maksaks.
    Kui on jalgpallikauge inimene otsustanud Nõmme Kaljut vaatama minna siis selle info palju pilet maksab ta ka NK feisist või veebist või mujalt ka saab. Kalju turunduspool on tubli ja sellist asja et keegi tuleb kohale ja vaatab et ohh pilet 10 euri seda on palju ja läheb ära võib juhtuda ainult paar korda terve hooaja peale. Kunag kui ma läksin oma ühele esimestest ML mängudest siis ma vaatasin ka enne piletilevi üle, äkki saab sealt pileti.

    Otsused on täiesti õiged ning fb attendiga kommiraha eest pilet osta, see unustatakse alati ära millegipärast.

    Nagu keegi enne kirjutas siis omal ajal hädaldasid kõik 5 eurise pilethinna üle. Aga mis oli tulemus, suurima vaadatavusega klubi Meistriliigas ja teine koht peale Tammekat eelmisel hooajal kui õigesti mäletan.

    Inimesed teavad seal mis teevad.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Üldiselt on sellel aastal nii, et esialgsed publikunumrbrid vaadatakse üle, kui kahtlusi on. Levadia süü seisnes eile selles, et nende poolset numbrit ei tulnudki, ju oli pettumus nii suur.

    Kirja läheb 145.

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Kohe üldse ei taha sinna Kadriorgu minna.. Hiiu on täpselt paras, nii oma asukohalt kui ka suuruselt! Krt saavad meist sadu kordi suuremad klubid kunstil mängida, mis häda meil seda pärismuru taga ajada?

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Kas ainult minu meelest töötab Kalju uus piletimüügisüsteem publiku juurdekasvule vastu? Täiesti nõus, et Piletilevist ostmise võimalus on nüüd hea ja mugav, kuid täiesti uskumatu on minu meelest neljakordne hinnaerinevus internetist ja väravast ostes.

    Kes on juba eelnevalt jalgpallihuvilised, ostavad pileti internetist või attendivad Facebookis mängule. Kui on soovi saada staadionile jalgpallikaugeid inimesi, siis on vähetõenäoline, et mingi hetkeimpulsi ajendil (sõber kutsub kaasa vms) mängule minna otsustanud inimesed hakkavad mõtlema Piletilevist pileti soetamise võimaluse peale, vaid pigem ikka ostetakse pilet koha pealt.

    Kümme eurot madalatasemelise mängu eest, kus nt. T. Kalevile lüüakse kümme väravat? Kui ma poleks jalgpallihuviline, siis mina seda ei maksaks.

    Leave a comment:


  • peters
    replied
    siis on hästi, fotol on jah päris palju rahvast.

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Telepildi pealt oleks rohkemgi pakkunud Hiiule inimesi kui ametlikus protokollis, seal jagus inimesi isegi tribüünilt välja päris palju seisma, ilus oli vaadata kohe

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Algselt postitas peters Vaata postitust
    uuriks keegi ka kalju publikut, ka seal oli number kahtlaselt suur?
    Hahahaaa! Kalju number on täiesti adekvaatne! Hiiu staadion oli täis!

    Leave a comment:


  • peters
    replied
    uuriks keegi ka kalju publikut, ka seal oli number kahtlaselt suur?

    Leave a comment:


  • fcgonga
    replied
    Jah, kõik tiimid loevad fänne nii. Tuleb meelde eelmise aasta alguses üks kohtumine, mis mängiti lumetormis ja kohal oli maksimaalselt 10 inimest. Protokolli kanti aga üle saja pealine publik. Sellisel juhul on igasugune statistika, mis puudutab publiku arvu täiesti ebaadekvaatne ja sellelt pinnalt teha järeldusi erinevate hooaegade publikunumbrite ja trendide kohta täiesti mõttetu. Kõigepealt tuleb endale ausalt otsa vaadata ja teha selgeks, kui vähe inimesi on nõus kohtumistele tulema ja sellest teha omad järeldused. Oodata ja loota, et küll üks hetk tõuseb publikuarv on lihtsalt väga naiivne ja täielik pea liiva alla peitmine. On vaja kardinaalseid samme astuda, et see millega need pallurid tegelevad reaalselt ka korda inimestele läheks. Täitsa idiootne ajada professionaalselt palli taga nädalast nädalasse, kui seda käivad vaatamas ainult sõbrad.

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Väikene abimaterjal mängukorraldatele:

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Algselt postitas znaaga Vaata postitust
    Jah, see oli täiesti õige number. Kuigi tribüüne polnud, oli rahvast kenasti. Üle 10 Flora fänni oli samuti omadele kaasa elama tulnud.
    Kohalikud tüli ei norinud?

    Leave a comment:


  • Diftong
    replied
    Algselt postitas tomm Vaata postitust
    Aga Flora omadest keegi Jõhvis ka käis? Kas sealne 192 tundub reaalne?
    Vot ei tea, kuidas Ahtmes seda publikut mõõdeti- nähtavasti ainult pileti ostjad loeti kokku. Esimene poolaeg oli aia taga lisaks vähemalt sadakond kohalikku uudistajat.

    Leave a comment:

Working...
X