320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • chac
    replied
    pakuksin lambist et eesti klubijalgpalli hakkaks rohkem rahvast käima vaatamas kui tuleb püsivam edu euroväljakutel. see eestisisene madistamine ei ole eriti intrigeeriv ju.

    huvi poolest võiks välja tuua statistika meie klubide saavutustest ses vallas, mitu võitu, mitu viiki, mitu kaotust, väravate vahe jne.

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    [QUOTE=kesa;1344517]Kahjuks ei ole koondise eduga kaasnevat vutieufooriat suudetud Meistriliigasse suunata.
    Keskmine publik praeguses voorus kõigest ca 73.

    Kuressaares ääretult olulises mängus huvi, kõigest 90.
    Paide, mis mängib nagu noor jumal, kõigest 55.

    Allasurutud fännidega Levadia (40) ja fännitu Ajax (60) ei huvita suurt kedagi.
    Sillamäe 122 koosneb vist ainult Kalju fännidest, kohalikele on kõik staadionil keelatud ja panevad tina kodus.

    Kesa ! On kätte jõudnud soojade ja mugavate spordihallide periood .Saad tribüünil vabalt õlli libistada ja kenal tibil kintsu kabistada. Milleks ronida ,kusagile Lasnamäe garaazide vahele ? Kas selleks ,et vaadata ,kuidas ühed jooksevad ja teised seisavad ?
    Käisin täna lihtsalt selle pärast ,et näha ,kas mõni esiliiga klubi oleks praegu tugevam ,kui Ajax. Arvan ,et Ajax oleks kusagil Esiliiga keskel aga mitte tipus. Tõesti ei saa aru ,milleks meil sellist antijalgpalli on vaja ?

    Leave a comment:


  • ballack
    replied
    Tunnistan ka patu üles...käisin Tartus jalgpalli mängimas

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Vähe hilja peale pole puude tegemisega jäänud? Need kuivavad kevadeks ära sul ju.

    Leave a comment:


  • gianluca
    replied
    Tunnistan ausalt ülesse, et käisin maal puid tegemas ja ei olnud võimalik ennast kella 14.00 Lasnamäele vedada. Seda laupäevast päeva olen nii palju kirunud, et ei viitsi enam, hääletan jalgadega parem

    Leave a comment:


  • hokeist
    replied
    Näiteks jäähoki meistriliiga mängule ikka rahvast jagub võiks veel rohkem olla aga tuleb rahul olla sellegagi.Panter/Purikad ja Viiking Sport peavad kodumänge Tallinnas pühapäeviti kell 15.00 või 17.00 .Pyhapäeva õhtupoolik hokiga pole paha!Narvas vaatab rahvas ka rohkem hokit kui jalkat .Laup vaataks jakat kyll aga mitte kell 14.00 .Kuskil 5-6 vahel oleks parem aga siis ju hakkavad teised jumalad(inglased,sakslased jne )oma liigat mängima ja see ju meie rahva lemmik mitte oma koduliiga.
    Last edited by hokeist; 15.10.11, 19:01. Põhjus: lisan

    Leave a comment:


  • hokeist
    replied
    See kell 14.00 tobe aeg .Näiteks mina olin täna see kell tööl.Ei olnud kuidagi võimalik ära tulla .Ega kõik jalkafännid nädalavahetusel tööl ka ei käi.Kui koondist kõlbab vaatamas käia siis miks miks meistriliiga ei kõlba?Huvitav kus kohast need koondise mängumehed pärit on ?Ikka meie meistriliigast !Ega jalkas pole nagu pedekossus Piimameister Ottost NBA-sse

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Kahjuks ei ole koondise eduga kaasnevat vutieufooriat suudetud Meistriliigasse suunata.
    Keskmine publik praeguses voorus kõigest ca 73.

    Kuressaares ääretult olulises mängus huvi, kõigest 90.
    Paide, mis mängib nagu noor jumal, kõigest 55.

    Allasurutud fännidega Levadia (40) ja fännitu Ajax (60) ei huvita suurt kedagi.
    Sillamäe 122 koosneb vist ainult Kalju fännidest, kohalikele on kõik staadionil keelatud ja panevad tina kodus.

    Laupäev, kell 14.00 ei ole loomulikult publikuhuvi soodustav, seda enam, et telekast ManU-Liverpool.

    Leave a comment:


  • ke$ha
    replied
    Algselt postitas mortan Vaata postitust
    Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

    - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
    - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"
    Wow... inspireeriv... kas sul on äkki disainiblogi? Loeks hea meelega.

    Leave a comment:


  • rando_O
    replied
    Algselt postitas mortan Vaata postitust
    Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

    - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
    - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"
    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Kas siin Like nupp on kuskil?
    Eelnevalt mainiti, et kindlasti on vaja seda hetke ära kasutada. Jah, loomulikult! Ja see ülevalpool tsiteeritud variant on tõesti väga hea. Võiks kuskil 4-5 rahvusesinduse mängijat kajastatud olla ja selline pigem vabamas, kui formaalses mõttes, telereklaam. Arvan ka, et enamik südamlikke jalkafänne ei tahaks, et lihtsalt mass, kes tegelikult miskit vutist ei jaga, korra kohale tuleb läliseb ja siis lahkub.. nagu on meie keeles termin 'haridusmetslane', ei vaja me libafänne - ja kindlasti ei saa fänniks või tõeliseks jalkasõbraks üleöö (ei pea silmas seda, et kohe on vaja saada jalkaprofessoriks).

    Leave a comment:


  • Kuno
    replied
    Kas siin Like nupp on kuskil?

    Algselt postitas mortan Vaata postitust
    Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

    - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
    - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Algselt postitas mortan Vaata postitust
    Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

    - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
    - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"
    Mjaa, kui EJL praegu ennast liigutama ei hakka, siis lastakse supervõimalus käest. Õnneks Pohlak ühes intekas midagi lausus, et jalkaliit peab nüüd tegutsema hakkama, aga kahjuks ta ei täpsustanud, kuidas see välja näeb ja mille kallal.

    Uitmõttete kohta, et esimene tundus vähe sihuke 'liiga palju' või ülepakutud. Kuid teine oli juba päris hea.

    Leave a comment:


  • mortan
    replied
    Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

    - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
    - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"

    Leave a comment:


  • Kuno
    replied
    Word.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    PALUN EESTI MEISTRILIIGA TURUNDUSOSAKOND KASUTAGE SEDA JALGPALLIBUUMI ÄRA NING TURUNDAGE KOHALIKKU MEISTRILIIGAT!

    nii head võimalust ei pruugi niipea tulla, lätlased ei saanud sellega eriti hästi hakkama, oleme me vingemad. see mis praegu Eesti inimeste seas toimub, ka nende seas, keda vutt üldjoontes väga ei koti, on metsik.

    lihtne turundusnipp oleks, et võtame koondist esindanud pallurid selles valiktsüklis - Palatu, Kams, Bärengrub. võtame nad reklaamnäoks a.la mõttega, et ka kohaliku Meistriliiga pallurid aitasid Eesti selle saavutuseni!

    Leave a comment:

Working...
X