320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• mcnamara
    replied
    Serena on nagu teiselt planeedilt. Rõõm sellist ründavat tennist vaadata lõputu kõigutamise vahele.

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Sa ei ole ainuke...see on ikka väga haige millised karjed sealt tulevad...võimatu mängule keskenduda.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Šarapova karjed on meeleheitlikud, Azarenka häälitsus meenutab huilgavat sireeni. Mängule mina küll keskenduda ei suuda.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Müts maha Tommy Haasi ees ikkagi. 35-aastasena, nokats 90-te alguse stiilis pahempidi peas, võitleb iga punkti eest. Mitte nagu lootusetu Wawrinka. Nüüd tuleb Tsonga peale loota, sest Ferrer Nadali/Djoko vastu on teatavasti ette kaotatud.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Tommy Robredo: 80+ aastat pole suures slämmis juhtunud, et kolm järjestikust mängu võidetakse 0:2 kaotusseisust.

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Krdi Gilles. Nii väga lootsin, et võidabki Rogerit aga kui ta settidega 2-1 ette sai siis miski minu sees ütles, et Roger võtab nkn ära ja nii ka läks...kahju.

Aga ehk Tsonga suudab ise siis Federerile kott pähe pista.

Leave a comment:

• kardo
    replied
    original.jpg
    Federer

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Lätlane võtab jõuliselt sõna. Kusjuures tal ongi õigus: meeste top 4 on haigutamapanevalt igav seltskond.

Leave a comment:

• JanK
    replied
    sa ei pea mõtlema tennisemängust kui meeldivast õhtupoolikust, kus määrid oma väikse andruse hapukoorega kokku ja siis topid kärsa padrikusse.

Leave a comment:

• JanK
    replied
    jeap, mis siis

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    ma tean et 10k h on vaja oskuste omandamiseks. no ja kuidas ma saan sulle tõestada, et siis ei tekigi erilist mängu? ma ei mõista su suhtumist hetkel. ma pole sind solvanud, pole väitnud et ma olen gänksta-tennisspieler ja sa oled mingi andrus paljassaare koopast, lihtsalt soovisin mängida. ja eriti hea kui sa veel oskad heasti mängida, saaksid mängu ajal mind õpetada ka. ma ei mõista, miks kohe peab mingi seis tekkima.
    oledki selline geikutt vä?

Leave a comment:

• JanK
    replied
    ma tean et 10k h on vaja oskuste omandamiseks. no ja kuidas ma saan sulle tõestada, et siis ei tekigi erilist mängu? ma ei mõista su suhtumist hetkel. ma pole sind solvanud, pole väitnud et ma olen gänksta-tennisspieler ja sa oled mingi andrus paljassaare koopast, lihtsalt soovisin mängida. ja eriti hea kui sa veel oskad heasti mängida, saaksid mängu ajal mind õpetada ka. ma ei mõista, miks kohe peab mingi seis tekkima.

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    käisin eile pelamas, polnud midagi muret.

aga miks sa nüüd ärritusid üldse? ja mis 10K tunnist sa räägid? kas sa oled siis täisproff et 10K tunnist räägid?
    mis kell? isegi käisin mööda ja vaatasin mis näod seal klõbivad.

miks sa arvad, et ärritusin? 10k h on vaja oskuste omandamiseks. ma pole täisproff, a kardan, et sinuga ei teki erilist mängu.

Leave a comment:

• JanK
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    sa oled seda seina vist peaga peksnud. see on tegelikult tennise harjutamiseks üksi. harjuta kätt, umbes 10k tundi ja teeme mängu. või noh, me võime iga 500h järel arengu üle vaadata. wax on, wax off, JanKSan.

lihtsalt infoks. 28 May - 01 June 2013 on seal ITF turniir ja pealelend seetõttu raskendatud.
    käisin eile pelamas, polnud midagi muret.

aga miks sa nüüd ärritusid üldse? ja mis 10K tunnist sa räägid? kas sa oled siis täisproff et 10K tunnist räägid?

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Bartoli veidi ebamaise stiili austajad said see-eest täna täie raha eest. Oleks selliseid omapärase mängulaadiga tennisiste nagu tema ja Monfils vaid rohkem.

Leave a comment:

Working...
X