320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • mcnamara
    replied
    Nadali mäng kiskus juba huvitavaks, 4+ tundi rähklemist. Aga jänkidele ta ju ei kaota.

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Ja lõpetas kah. 2 head turniiri järjest pole Kaia olnud suuteline tegema juba väga kaua.
    Kuidas sulle küll selline mulje jäi, et eelmine turniir (Hobartis haiguse tõttu pooleli jätmine) oli Kaial hea?

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jahah. Kaia alustab ka homme.
    Ja lõpetas kah. 2 head turniiri järjest pole Kaia olnud suuteline tegema juba väga kaua.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    naiste tabeli alumises pooles tehti siiski üsna korralik suurpuhastus kohe esimesel päeval. täpselt pooled asetatud mängijad langesid konkurentsist: Ivanovic, Kerber, Lisicki, Suarez, Safarova, Pavljutšenkova, Kuznetsova, Bencic. mulle AO millegipärast just meeldib. saab üle pika aja tennist nautida. meil siin talv, seal suvi. mõnus öösel kaeda.

    edit: eile öösel mõtlesin veel, et millistele üllatustele panustada, aga sellist sadu ei söandanud küll oodata (ainult Safarova kaotusele panin raha). kena noosi oleks võinud siit saada

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Jälle see öine Open pihta hakanud. Võimatud kellaajad, võimatu vaadata. Esimese päeva ainus üllatus oli lootusetult ebastabiilse Ana järjekordne katastroof. Ammu juba teada neid oodata. Aga kõige ootamatum leid minu jaoks on see, et ma ei tea kui mitme aasta järel on üks rootslasest meesmängija end põhitabelisse murdnud - läbi valikturniiri vist. Mehe nimi on Elias Ymer ja ta vanemad on pärit hoopistükkis Etioopiast. Jahah. Kaia alustab ka homme.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mitukümmend korda sa oled juba selles teemas öelnud midagi sellist nagu: "nüüd ma ei vaata enam mitte kunagi elu jooksul ühtegi Kanepi mängu."?
    Aga näe ma ikka loodan,et ehk hakkab mängima korralikult

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    kurja Kanepi! Kus krt on su närvid? %-0 juhid ja juba nüüd vaid 5-4! Aga ehk ikka kobistab ära!
    Mitukümmend korda sa oled juba selles teemas öelnud midagi sellist nagu: "nüüd ma ei vaata enam mitte kunagi elu jooksul ühtegi Kanepi mängu."?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    kurja Kanepi! Kus krt on su närvid? %-0 juhid ja juba nüüd vaid 5-4! Aga ehk ikka kobistab ära!

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Zopp vs Sela otsustav sett 5-5 http://cdn.livetv.sx/webplayer.php?t...72&ci=362&si=4

    tie breigis 8-6 võit. oli emotsionaalne.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Tennise milfid on aplad

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied

    nagu näha, on Singapuris esm-l WTA aastalõputurniir algamas

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Kanepi vs Sharapova Beijing, bet365 striimib. 4 game mängitud, seis 2-2. Loodetavasti tuleb põnev vaatamine.

    Leave a comment:


  • dontastik
    replied
    Live Tennis ‏@livetennis 21m
    This will be the first Grand Slam final since Safin v Hewitt, Australian Open 2005, without Federer, Nadal or Djokovic.

    Leave a comment:


  • coco
    replied
    proper jinxed it

    ei väga vahva

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Hea jinx

    Leave a comment:

Working...
X