320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei taha iga mõttetut linki bookmarkida, sest siis oleks bookmarke juba liiga palju ja nende seast üles leida veelgi raskem.
    aga zellu: kust kurat ma need "lisatud" lingid siis kätte saan nagu? seivisin ära tuleviku jaoks... aga kust see list on kättesaadav, mis ma ära seivisin?

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      ma ei taha iga mõttetut linki bookmarkida, sest siis oleks bookmarke juba liiga palju ja nende seast üles leida veelgi raskem.
      Jaga bookmarkid kaustadesse laiali, nii leiad kiiremini.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Eks küsi härra googoli käest: dell ac adapter not recognized fix
        Võib-olla on keegi lahenduse leidnud.

        Artikkel, mis asjale valgust heidab natuke: http://www.laptop-junction.com/toast...stery-revealed
        Taaskord, aitäh! Kuna esimese hooga võttis antud link ja "õpetus" silme eest kirjuks, siis bookmarkin lähituleviku tarbeks ja uurin asja millalgi lähemalt.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kui ma oma custom avatari ära vahetan tavalise avatari vastu, kas mu see custom jääb mulle valikutesse ikka alles?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Kas Tartus kuskil kartidega ka sõita saab? Google annab poolikuid aastate vanuseid vastuseid. Sobiks ka kuskil Tartu lähedal.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ei tea, kas selle jaoks eraldi mõistet ongi ?
              Ei,oot, siiski vist on. Selline natukene eluvõõram väljend nagu kasvitamine, suupärasemalt kõlab kapitaliseerimine.

              Kasvitamine (kapitaliseerimine)– intressi juurdearvestamine algsele kapitalile.

              Samas võibki seda nimetada ju ka nüüdisväärtuse (PV ehk Present Value) arvutamiseks, kui asja mitte keeruliseks tahta ajada.
              Hmm, minuarust on ka need väljendid siiski tuleviku rahavoogudega seotud.
              Aga tänud vastamast.

              Kommentaar


                Algselt postitas aandres Vaata postitust
                Kas Tartus kuskil kartidega ka sõita saab? Google annab poolikuid aastate vanuseid vastuseid. Sobiks ka kuskil Tartu lähedal.
                Kalda teel on kardikeskus Tartus. TÄpsemalt kuidas ja kui kallis ei tea. http://www.geodruid.com/1297117-kard...-maakond-eesti

                Kommentaar


                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Kui ma oma custom avatari ära vahetan tavalise avatari vastu, kas mu see custom jääb mulle valikutesse ikka alles?
                  Proovi järele ja vajadusel paneme selle manuaalselt tagasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Kui ma oma custom avatari ära vahetan tavalise avatari vastu, kas mu see custom jääb mulle valikutesse ikka alles?
                    Kunagi ammu mul ei lasknud tagasi vahetada.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Probleem selle lubatust kauemagi ongi. Sai meeskonnale vormid tellitud, kuid kauba laekumise tähtajast juba paar nädalat möödas ja kahele viimasele kirjale pole ka vastust saanud. Kahtlaseks kisub.
                      No nii, ettemaks sai tasutud 11. aprill, kohale olevat kaup nende sõnul jõudnud 16. mai (kuigi algselt lubati aprilli lõppu). Lootes, et nüüd saab tõepoolest kauba kätte, tasusime ka arve teise poole. Kaup olevat läinud trükki, kus see pidi valmis saama paari päevaga, nüüd aga nädal möödas ja räägitakse mingisugusest järjekorrast mis ei sõltu neist jne. Täna on 29. mai ja lubatud tähtajast on möödas juba kuu aega. Varsti saab meie satsil juba pooled mängud mängitud. Kas siinkohal oleks alust tarbijakaitseametisse pöörduda? On ju arve tasutud ja lubatud tähtajast ikkagi kuu aega möödas.

                      Kommentaar


                        kuna kiire guugeldamine andis tulemuseks ainult erinevaid igivanu foorumipostitusi, siis lootuses, et siit leidub täpsema infoga tegelasi, küsiks et kui mul on posu fotosid mälupulgal, siis kus Tartus oleks mul võimalik need lasta kiiresti ja maitsvalt (miks mitte ka soodsalt) fotopaberile visata lasta? aitähhhid ette ja taha.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          kuna kiire guugeldamine andis tulemuseks ainult erinevaid igivanu foorumipostitusi, siis lootuses, et siit leidub täpsema infoga tegelasi, küsiks et kui mul on posu fotosid mälupulgal, siis kus Tartus oleks mul võimalik need lasta kiiresti ja maitsvalt (miks mitte ka soodsalt) fotopaberile visata lasta? aitähhhid ette ja taha.
                          Fotoluks

                          Fotoluksi Tartu kauplus
                          Ülikooli 6a, Tartu 51003, tel. 730 9540
                          tartu@fotoluks.ee
                          E-R 9-18, L 10-16
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            kuna kiire guugeldamine andis tulemuseks ainult erinevaid igivanu foorumipostitusi, siis lootuses, et siit leidub täpsema infoga tegelasi, küsiks et kui mul on posu fotosid mälupulgal, siis kus Tartus oleks mul võimalik need lasta kiiresti ja maitsvalt (miks mitte ka soodsalt) fotopaberile visata lasta? aitähhhid ette ja taha.
                            Photopoint. Kaubamajas, Eedenis, Lõunakeskuses.

                            Kommentaar


                              Kohti kust saaks kena lipsu normaalse hinna eest vanemale härrale?
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Tallinnas soolakamberit (soolaravi), mis oleks tore-mõnus-puhas ja mõistliku hinnaga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X