320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Marriner tahab vägisi Spursi tassida aga paneb täiesti mäda oma penaltitega.

    Kommentaar


      Esimest korda vist? tahaks ingelmannide VARi kiita!

      Kommentaar


        Southamptonil roppu kanti vedas ikka. Minuti jooksul kaks napikat VAR-iga. Seejuures punase andmata jätmine Armstrongile on täiesti mõistusevastane. Liigutusel, mis Southamptoni mees tegi Laporte vastu, ei tohiks jalgpallis olla mingit kohta ning kõige õrnemastki riivekast peaks piisama punase andmiseks. Natuke täpsem tabamus Armstrongi poolt ning oleks saanud näha Roy Keane vs Alf-Inge Haalandi episoodi kordusetendust. Vähemalt ülekande ajal näidatud kordustest ei paistnud ka erilist üritust jalga tagasi tõmmata, lihtsalt vedas, et ei tabanud täpsemalt. Tegemist polnud mingi normaalse valesti ajastatud taklamise või muidu meeste mängu juurde kuuluva füüsilise võitluse situatsiooniga, mistõttu pugemine kontakti vähesuse taha punase mitte andmiseks on vähemalt minu silmis räige eksimus.

        Kommentaar


          Ära kiindu kordusesse. See reiekas polt lihtsalt punane.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Miks spursi värav lugemata muidu jäi?
            või näiteks miks Ronaldo eile penaltit ei saanud? Kaitsja hüppab kogu kehaga selga = pole pennal. Kane puutub sõrmega su särki = viga ja värav ei loe?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              seriously , mis moodi see jota olukord pennu on , see on nali ju . jõle lubamatu viga kohtunike poolt inglismaa kõrgliigas ka veel

              Kommentaar


                Ja kuidas ei antud chelski vs spurs mängus penaltit Azpile tehtud vea eest umbes 66 minutil. Väga imelik, et selliseid asju ei vilistata ära.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Ja kuidas ei antud chelski vs spurs mängus penaltit Azpile tehtud vea eest umbes 66 minutil. Väga imelik, et selliseid asju ei vilistata ära.
                  lipumehe silmade all ka veel ja azpi sai sealt vea... talendid.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Abikohtunikel on juhis hoida nappide sulgude puhul lipp all
                    eks selles ongi asi, et nad teevad seda ka mitmemeetriste suluseisude puhul täiesti asjatult, muutes end ise reisisaatjateks

                    And it has not been without its critics, especially regarding the clear and obvious offside calls which are allowed to unfold before being brought back. It opens the door to potential injuries
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Inglismaal "clear and obvious" on väga segase tähendusega paraku..
                      tähendus on ikka sama mis mujal, aga kahjuks vilemehed ise on peast fucked up.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Mis ajast käega võib kastis palli omaks võtta ja assisti anda?? Mingid uued reeglid maha maganud?


                        Järvela ka omaette... Tarkur. Et assisti andja võib käega mängida ja kohtunikule midagi ette heita ei ole. No selge poisid, plaan olemas - hüppad nurga ajal üles ja püüad palli kätega kinni ja siis viskad sõbrale jala peale ja tema võib juba sisse lüüa.

                        edit: peab tunnistama, et lisaajal ta parandas ennast ja tõi sisse selle "juhusliku käe". et kõik ok, aga minu jaoks oli seal juhuslikust käest asi kaugel.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Kahjuks oli piinlikust palju. Ainuke eestlane, kelle pärast oli piinlik, oli kommentaator. Suht hale lugu,

                          Kommentaar


                            Rofl :d

                            Kommentaar


                              Parim Liiga maailmas

                              Kommentaar


                                Ma oletan, et juhtus manku mängus kuid siin võiks ikka mainida millest jutt. Oma teemas saate ju rolfe jms kirjutada
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X