320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • nimastain
    replied
    vana hea ebastabiilsus

    Leave a comment:


  • golgolgol
    replied
    Saad läbi häda 1:0 ette, 3min kannatada lòpuvileni…aga sa lased kohe 1:1 lüüa.. Sacks of fcn shit…

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Goal attempts 31 - 10 ....

    Käi vttu ETH

    Leave a comment:


  • poldake
    replied
    Milles see Rashford süüdi on. Kõik mehed kuidagi uimased ja jäävad hiljaks igale poole. Tahaks uskuda, et brentfordi mehed käisid ka koondises mängimas aga meie omad ainult kuidagi väsinud/uimased.
    Kuhu kadus see võitlus tahe mis oli Liverpooli vastu. Oleme ikka sama halvad aga võitlstahe on see mis mänge võidab

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Teisel lehel varsti teema.

    ulme, mis sitakotid väljakul. Ja palun saatke see trashford minema. Tegelt ka. Klibi kõrgeima palgaga mängija, kelle eest saaks suurima ülemineku tasu. Mitte tänase, vaid mineviku taseme pealt pluss instagrami pärast. Aga ta on ju rumal oma põhitegevuse osas.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    nojah, see ütleb kõik ära. Aga jumala norm, et sellest räägitakse. Nagu plastic ütles, siis kui mängijad ise asju lekitavad, on nad ise taunid.
    Täispikka noh siis, klippe kahjuks näinud küll, suht eww

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud.
    nojah, see ütleb kõik ära. Aga jumala norm, et sellest räägitakse. Nagu plastic ütles, siis kui mängijad ise asju lekitavad, on nad ise taunid.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Enamus vihkab teda Redcafe's kuna ta siin mingi hetk avalikustas klubi asju mis ei oleks tohtinud lekkida ja müüs klikke selle pealt. Kui need Antony ja Sancho jamad aktiivsed olid jne. Ja iga Rashfordi väike eksimus on ka kohe võimalikult rõhutatud, et jumala eest olla nagu Elu24 vms. Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud, aga ta on juba selline veidi peast "Varro".
    Kui mängija avalikustab asju, mida ta ei peaks, siis ei ole süüdi juutuuber või ajakirjanik, vaid mängija.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    miks?
    Enamus vihkab teda Redcafe's kuna ta siin mingi hetk avalikustas klubi asju mis ei oleks tohtinud lekkida ja müüs klikke selle pealt. Kui need Antony ja Sancho jamad aktiivsed olid jne. Ja iga Rashfordi väike eksimus on ka kohe võimalikult rõhutatud, et jumala eest olla nagu Elu24 vms. Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud, aga ta on juba selline veidi peast "Varro".

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Loog Goldbridge ja United Stand on lagi asi. Huvitavad jutud, suht realistlik vaade ManU asjadele, iga nädal Fabrizio ja Ben Fosteriga podcastid. Lisaks intekad mängijatega jne. Ma ei tea kuidas teiste klubide fännikanalid on, aga see united stand on suht proff asi.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
    See on ainult sinu arvamus. Ta julgeb ka ManU vastu rääkiga mõnel teemal, mis Sulle vastukarva läheb muidugi. See ei tee tast siin mingit blacklisti tüüpi. Tegemist on ühe edukaima jalka juutuuberiga UK-s. Minu lemmik ta ka pole, sest jutud Liverpoolist on sageli kallutatud, aga see selleks. A on teemasid mis ta on päris hästi üles võtnud. Aaaga okei, ma siin teemas tõmban siis tagasi, muidu lahkud ka veel foorumist, siin varsti üldse enam kedagi pole.

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
    mul pole halli aimugi, kes ta on, aga

    in non-diplomatic usage, referring to someone as persona non grata is to say that the person is not popular or accepted by others.

    videol on kahe päevaga 136 000 vaatamist.

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
    miks?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust

    Kui suur haip Radcliffi või kuidas tema nime spellitakse, esimene suur teene ongi see treener tuua siis wow. Glazerid tunduvad lahedad vanad selle kõrval.

    Liiga hea rant, et mitte siia postitada ka see clip:
    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Kui ETH asemel Southgate pannakse, siis võib tuled kustu panna.
    Kui suur haip Radcliffi või kuidas tema nime spellitakse, esimene suur teene ongi see treener tuua siis wow. Glazerid tunduvad lahedad vanad selle kõrval.

    Liiga hea rant, et mitte siia postitada ka see clip:

    Leave a comment:

Working...
X