320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • plastic
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ma olin kuni Veebruarini samas paadis sinuga, aga teatud asjad jätavad küsimused õhku hetkel veel ETH üle. Seega ma ei üllatuks kui need De Zerbi kuulukad oleks päriselt mingi mõttega hetkel üleval. Mingid teatud taktikalised käigud ja mingi naiivsus Premier League suhtes on hetkel ikka veel väga nähtaval kohal ETH taktikalises üles ehituses, samas ma olen väga väga kannatlik seoses meie meeletute vigastuste kriisiga ja meeskonna sügavuse probleemidega.
    Pre veebruar saatsid perse ja kutsusid ekre vennaks, aga nüüd märtsis said valgustet või. Mis sa oled siis, mingi broiler vä, pede nagunii!

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas golgolgol Vaata postitust

    Mul üsna sama teema, et vaikselt hakkan ETH paadist
    välja astuma. Vend nagu vägisi üritab ikka oma ühtesi ja samu ideid ellu viia, kuigi paljud mehed on vigased ja/või alavormis. Mulle ei tundu et ta teatud mängude algkoosseisu, formatsioonivalikud ja samuti vahetused viiks meid vastavas mängus parima võimaliku tulemuse poole…ja selline tunne on nüüdseks päris tihti (eriti kui Martinez, Shaw ja paar meest lisaks nendele vigastatud). Et hakkab aina rohkem kahtlusi tekkima, kas ETH hakkaks tulemusi tooma, kui suvel näiteks 5 uut mängijat saaks.
    Jep, aga samas kõik sellise stiiliga peatreenerid teevad seda - Kloppi ja Pepi näited on vägagi õiged sest suhtes. Olenemata nende meeskondade sisust on nende peamine idee olnud alati sama ja see on 90% peatreenerite puhul. Samas sel hetkel on karjuvalt lihtne näha, kas meeskond on komplekteeritud peatreeneri visiooni alusel või peab ka ümaraid figuure ristkülikuteks muutma ja proovida nii tulemust teha.

    Näiteks kõik need hiljuti Liverpooli debüüdi saanud noored on aastaid akadeemias samu formatsioone ja Rolle ju harjutanud, mida nüüd oli vaja esindused rakendada.
    Jube keeruline selle hooaja pealt hinnangut anda.

    Leave a comment:


  • golgolgol
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ma olin kuni Veebruarini samas paadis sinuga, aga teatud asjad jätavad küsimused õhku hetkel veel ETH üle. Seega ma ei üllatuks kui need De Zerbi kuulukad oleks päriselt mingi mõttega hetkel üleval. Mingid teatud taktikalised käigud ja mingi naiivsus Premier League suhtes on hetkel ikka veel väga nähtaval kohal ETH taktikalises üles ehituses, samas ma olen väga väga kannatlik seoses meie meeletute vigastuste kriisiga ja meeskonna sügavuse probleemidega.
    Mul üsna sama teema, et vaikselt hakkan ETH paadist
    välja astuma. Vend nagu vägisi üritab ikka oma ühtesi ja samu ideid ellu viia, kuigi paljud mehed on vigased ja/või alavormis. Mulle ei tundu et ta teatud mängude algkoosseisu, formatsioonivalikud ja samuti vahetused viiks meid vastavas mängus parima võimaliku tulemuse poole…ja selline tunne on nüüdseks päris tihti (eriti kui Martinez, Shaw ja paar meest lisaks nendele vigastatud). Et hakkab aina rohkem kahtlusi tekkima, kas ETH hakkaks tulemusi tooma, kui suvel näiteks 5 uut mängijat saaks.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Rudy Vaata postitust

    See oleks suht mõttetu liigutus. Viimase kümendi jooksul on igast mehi siit läbi käinud ja keegi ei sobi. Alustuseks ostaks mõned mehed juurde, et kui keegi katki läheb, siis ei ole mingi paanika. Meil võib Klopp ja Pep ka koos pingil olla, aga kui platsil Rashford longib ja Martinez on vigane, siis paremaks ikka midagi ei lähe.
    Ma olin kuni Veebruarini samas paadis sinuga, aga teatud asjad jätavad küsimused õhku hetkel veel ETH üle. Seega ma ei üllatuks kui need De Zerbi kuulukad oleks päriselt mingi mõttega hetkel üleval. Mingid teatud taktikalised käigud ja mingi naiivsus Premier League suhtes on hetkel ikka veel väga nähtaval kohal ETH taktikalises üles ehituses, samas ma olen väga väga kannatlik seoses meie meeletute vigastuste kriisiga ja meeskonna sügavuse probleemidega.

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Viimasel ajal meeldivalt palju kõlakaid, et ETH ikkagi vahetatakse hooaja lõpus välja. Loodetavasti saab tõeks. Kahjuks Premmi kingad jäid mehele liiga suureks.
    Üldiselt see hooaeg enam mänge vaadata ei viitsi, aga ootus uue hooaja ees on oluliselt lootustandvam, kui varasematel aastatel. Vaja see uus struktuur asap paika ja tööle saada.
    See oleks suht mõttetu liigutus. Viimase kümendi jooksul on igast mehi siit läbi käinud ja keegi ei sobi. Alustuseks ostaks mõned mehed juurde, et kui keegi katki läheb, siis ei ole mingi paanika. Meil võib Klopp ja Pep ka koos pingil olla, aga kui platsil Rashford longib ja Martinez on vigane, siis paremaks ikka midagi ei lähe.

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Viimasel ajal meeldivalt palju kõlakaid, et ETH ikkagi vahetatakse hooaja lõpus välja. Loodetavasti saab tõeks. Kahjuks Premmi kingad jäid mehele liiga suureks.
    Üldiselt see hooaeg enam mänge vaadata ei viitsi, aga ootus uue hooaja ees on oluliselt lootustandvam, kui varasematel aastatel. Vaja see uus struktuur asap paika ja tööle saada.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Kloppil oli ka vahepeal peenike pihus vigastustega aga hakkab tasapisi mängijaid tagasi saama.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Eilsest derbyst. Kui Rashfordilt see ilus värav ära võtta, siis oli ikka väga ilmetu esitus ja vääriks poolaja vahetust.
    Kuni 80 minutini võitles tiim ilusti, aga siis toimus lagunemine. Pingilt kedagi võtta pole ja ongi seis selline. CLi me küll enam ei saa.

    Tegelikult kas kellelgi klubis ei ole tekkinud mõtet. et ou see meie füsio eest vastutav mees on suht alaarenenud ja ta ei saa oma tööga hakkama? Kui mõnel klubil on korra hooajas selline madalseis, siis meil on korra hooaja jooksul kui kõik parimat 11 mängida saavad. Äkki võiks selle ettevalmistuse ja fitnessi osa üle vaadata.
    ETH võib ja ei või ükskõik mis taktikaga peale lennata kui mehi pole lihtsalt ja väljakul on numbrid 50 ja 60.
    Vaata Bayernit või Barcat sel hooajal, mõlemal on sama palju kui mitte rohkem isegi olnud vigastusetega probleeme sel hooajal. Lihtsalt vahepeal nii on. + on toodud välja, et ETH oma süsteemiga alguses nõudiski mängijatelt nii palju rohkem kui eelmine treenerite osakond, eelkõige tehnilist lisatööd ja osad vigastused tulid sellest. Samas kõik tahavad, et me mängiks rohkem palliga, mitte ainult pikk ette ja ise järele - seda kõike kokku panna läbi hooaegade kus meil pole sügavust on maru maru raske.

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Eilsest derbyst. Kui Rashfordilt see ilus värav ära võtta, siis oli ikka väga ilmetu esitus ja vääriks poolaja vahetust.
    Kuni 80 minutini võitles tiim ilusti, aga siis toimus lagunemine. Pingilt kedagi võtta pole ja ongi seis selline. CLi me küll enam ei saa.

    Tegelikult kas kellelgi klubis ei ole tekkinud mõtet. et ou see meie füsio eest vastutav mees on suht alaarenenud ja ta ei saa oma tööga hakkama? Kui mõnel klubil on korra hooajas selline madalseis, siis meil on korra hooaja jooksul kui kõik parimat 11 mängida saavad. Äkki võiks selle ettevalmistuse ja fitnessi osa üle vaadata.
    ETH võib ja ei või ükskõik mis taktikaga peale lennata kui mehi pole lihtsalt ja väljakul on numbrid 50 ja 60.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas golgolgol Vaata postitust

    Rashford on 80% sellest hooajast prügi olnud. Kaotab kergelt palle, liikumisi ei tee, kaaslasi ei näe, tagasi töötab kaootiliselt.
    + Eile mängis tegelikult vigastusega, sama ka Evans kes varakult välja vahetati. Et järgmiseks nädalaks võivad rivid veel hõredamad olla.

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
    Ja mis Rashfordiga juhtunud on? Mäletan, et oli nagu mitte kaua aega tagasi kiire ja terav vend, väga hea ründaja. Nüüd on maru aeglane, null teravust ja võhma ka ei ole kauaks. Aga tundub, et lüüa veel oskab - ilus värav oli.
    ei teagi, teeb täitsa nõutuks. tüüp 10a puhast kulda pannud ja täna siis nii. Ilmselt tuli tänane halvasti välja lihtsalt ja edasi paneb hullu nagu eelnevad aastad.

    Leave a comment:


  • golgolgol
    replied
    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
    Ja mis Rashfordiga juhtunud on? Mäletan, et oli nagu mitte kaua aega tagasi kiire ja terav vend, väga hea ründaja. Nüüd on maru aeglane, null teravust ja võhma ka ei ole kauaks. Aga tundub, et lüüa veel oskab - ilus värav oli.
    Rashford on 80% sellest hooajast prügi olnud. Kaotab kergelt palle, liikumisi ei tee, kaaslasi ei näe, tagasi töötab kaootiliselt.

    Leave a comment:


  • poldake
    replied
    Ainuõige taktika City vastu. Enamus kolle lüüakse meie vastu kui rünnakul palli kaotame. Haaland jättis ühe löömata aga üldiselt väga ohtlikke lööke City ei teinud. Rashfordi viga ok aga garnacho vastu penalti? Jõudis pallini aga peale seda julmalt sõitis sisse? Sellise eest ka punaseid antud

    Leave a comment:


  • onoz9
    replied
    Ten Hag lootis bussi parkimisega City vastu midagi kätte saada? Isegi releka tiimid suudavad City vastu rohkem palli vallata

    Konkreetselt mingi 95% ajast ei suutnud ManU isegi oma kolmandikult välja saada, rääkimata oma poolest. Tegelt oleks ju vabalt võinud ka mingi 6-1 tulla jälle, aga City jättis paar kindlat asja löömata ja Onana tegi supertõrjeid esimesel poolajal. Selles mõttes ikka üsna mannetu esitus tegelikult ManU-lt, isegi kui 80' veel oli 1-1.

    Ja mis Rashfordiga juhtunud on? Mäletan, et oli nagu mitte kaua aega tagasi kiire ja terav vend, väga hea ründaja. Nüüd on maru aeglane, null teravust ja võhma ka ei ole kauaks. Aga tundub, et lüüa veel oskab - ilus värav oli.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Mehed võitlesid täiega ja väikesed asjad otsustasid + meil pole pingilt praegu pmst kedagi võtta.

    Leave a comment:

Working...
X