320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • JuriM
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    nojah, see ütleb kõik ära. Aga jumala norm, et sellest räägitakse. Nagu plastic ütles, siis kui mängijad ise asju lekitavad, on nad ise taunid.
    Täispikka noh siis, klippe kahjuks näinud küll, suht eww

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud.
    nojah, see ütleb kõik ära. Aga jumala norm, et sellest räägitakse. Nagu plastic ütles, siis kui mängijad ise asju lekitavad, on nad ise taunid.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Enamus vihkab teda Redcafe's kuna ta siin mingi hetk avalikustas klubi asju mis ei oleks tohtinud lekkida ja müüs klikke selle pealt. Kui need Antony ja Sancho jamad aktiivsed olid jne. Ja iga Rashfordi väike eksimus on ka kohe võimalikult rõhutatud, et jumala eest olla nagu Elu24 vms. Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud, aga ta on juba selline veidi peast "Varro".
    Kui mängija avalikustab asju, mida ta ei peaks, siis ei ole süüdi juutuuber või ajakirjanik, vaid mängija.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    miks?
    Enamus vihkab teda Redcafe's kuna ta siin mingi hetk avalikustas klubi asju mis ei oleks tohtinud lekkida ja müüs klikke selle pealt. Kui need Antony ja Sancho jamad aktiivsed olid jne. Ja iga Rashfordi väike eksimus on ka kohe võimalikult rõhutatud, et jumala eest olla nagu Elu24 vms. Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud, aga ta on juba selline veidi peast "Varro".

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Loog Goldbridge ja United Stand on lagi asi. Huvitavad jutud, suht realistlik vaade ManU asjadele, iga nädal Fabrizio ja Ben Fosteriga podcastid. Lisaks intekad mängijatega jne. Ma ei tea kuidas teiste klubide fännikanalid on, aga see united stand on suht proff asi.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
    See on ainult sinu arvamus. Ta julgeb ka ManU vastu rääkiga mõnel teemal, mis Sulle vastukarva läheb muidugi. See ei tee tast siin mingit blacklisti tüüpi. Tegemist on ühe edukaima jalka juutuuberiga UK-s. Minu lemmik ta ka pole, sest jutud Liverpoolist on sageli kallutatud, aga see selleks. A on teemasid mis ta on päris hästi üles võtnud. Aaaga okei, ma siin teemas tõmban siis tagasi, muidu lahkud ka veel foorumist, siin varsti üldse enam kedagi pole.

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
    mul pole halli aimugi, kes ta on, aga

    in non-diplomatic usage, referring to someone as persona non grata is to say that the person is not popular or accepted by others.

    videol on kahe päevaga 136 000 vaatamist.

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
    miks?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust

    Kui suur haip Radcliffi või kuidas tema nime spellitakse, esimene suur teene ongi see treener tuua siis wow. Glazerid tunduvad lahedad vanad selle kõrval.

    Liiga hea rant, et mitte siia postitada ka see clip:
    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Kui ETH asemel Southgate pannakse, siis võib tuled kustu panna.
    Kui suur haip Radcliffi või kuidas tema nime spellitakse, esimene suur teene ongi see treener tuua siis wow. Glazerid tunduvad lahedad vanad selle kõrval.

    Liiga hea rant, et mitte siia postitada ka see clip:

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Kui ETH asemel Southgate pannakse, siis võib tuled kustu panna. Üldiselt ma usun ikka Ten Hagi, hea võiduprotsent, eemine aasta tegi selle tiimiga maximumi, see aasta ka suht maxi lähedal(top 4 ja mingi kopsik veel mängus). Jah, mängupilt on üpris pask olnud, aga no enamus ajast on min. pool võistkonda kaikad, paar normi ja ülejäänud noored.

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Kuulge olge nüüd realistlikud. Man United pole küll Southgate'i ampluaa.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Nüüd alles hiljuti nägin kõlakaid, et ManU järgmine treener võib olla Southgate. See oli küll hetk, kus tuli tunnistada, et pigem siis jätkata ETH'ga hoopis.
    Nagu olen aru saanud, et uued miljonärid pumba juures ja nad kahtlemata vajavad positiivset piiärri. Mainekujunduslikult oleks Southgate kaugelt etem kui mõni vend mandri-euroopast.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Nüüd alles hiljuti nägin kõlakaid, et ManU järgmine treener võib olla Southgate. See oli küll hetk, kus tuli tunnistada, et pigem siis jätkata ETH'ga hoopis.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    A noh peaasi et ise rahul olete.
    Palun ära nimeta mitmuses ühte foorumi kasutajat onju.

    ETH ainsaks kaitseks üle pika aja võib öelda kahte asja:

    1. et tal oli lõpus julgust need "te ise ka ei usu mis vennad mis positsioonil mängima hakkavad" stiilis vahetusi teha.
    2. mängijad ei ole vist siiski teda bussi alla visanud. Aga see on ka so-so. Eks mingi eneseuhkus päeva lõpuks ka mängijatel vast on. Sest oleme ausad, Liverpool mängis ikka uskumatult kehvasti, mitte me ei mänginud hästi.

    Leave a comment:

Working...
X