320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kõva mees, pole midagi muud öelda.

      Kommentaar


        Pohlaku käe all sellist jama küll ei juhtuks:

        Kommentaar


          Süüteoteates esitatud kalkulatsiooni põhjal tekitati Eesti jalgpalli liidule (EJL) ja selle 118 liikmesklubile – ehk igale klubile peale FC Flora – kahju vähemalt 7–12 miljonit eurot.

          Tore et keegi asja edasi ikkagi ajab, kuigi praegu ei tähenda see paljut veel.

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...i-kuriteoteade
            Tore et keegi asja edasi ikkagi ajab, kuigi praegu ei tähenda see paljut veel.
            artiklil on üks mõistlik kommentaar:

            Üks põhjalik uurimine koos auditiga annaks kahtlustusele ehk pädevad vastused ja juhul kui EJL juhatus ei ole midagi valesti teinud, siis saaks ka selle asja ära klaarida. EJL peaks ise sellise avatud protsessi käivitama ja selle kaudu näitama, et ollakse läbipaistvad ja avatud.
            ja suisa võimatu on sellele vastu olla. Sõltumatu põhjalik audit ja selle avaldamine. Kui selgub, et kõik oligi ja on ka täna täiesti õige, siis EJL saab sellise trumbi, millega juba eos kõigil oponentidel suu kinni saab panna.

            PS. Ja jälle, isegi kui see lugu on "kuulujutu tasemel", pole SN portaali esilehel sellisest asjadekäigust silpigi

            Kommentaar


              Uurimist ei alustatud.

              Väidetav kuritegu on aegunud.

              Kommentaar


                Kasepats-Piduri poolt viidatud artiklis on kirjas nii

                ... süüteoteate esitanud Boriss Šipunov võiks Aivar Pohlaku (EJL) ja Aivar Pohlaku (FC Flora) vaheliste tehingute täpsemate asjaolude selgitamiseks tõstatada selle küsimuse Aivar Pohlaku poolt juhitava EJLi üldkogul. „Soovitame süüteoteate esitajal vastavad küsimused tõstatada esmalt üldkogul ning saavutada kontrolli läbiviimine süüteoteates toodud asjaolude osas.“
                ja ka veel nii

                Šipunov kinnitab Ekspressile, et just politsei näpunäidete kohaselt ta edasi käituda kavatsebki. „Plaan on saada kokku piisavalt liikmesklubide hääli, et korraldada erakorraline EJLi üldkogu koosolek. Mitu häält selleks on juba olemas, mõnda on vaja veel. EJLi juhtimine toimub praegu nii, nagu see oleks OÜ, mitte MTÜ. Mitte läbipaistvalt, et kõik saaksid aru, kuidas ja millistest huvidest lähtuvalt langetatakse otsuseid. Juhtimine toimub nagu EJLis oleksid ärisaladused, mida on tarvis laiema ringi eest kaitsta. Ainult sellise juhtimisega saab juhtuda, et võimalikud kuriteod avastatakse nii palju aastaid hiljem ja politsei jaoks on need juba aegunud. Me ei tea, mis on need teod, mis hetkel aegumist ootavad aga Eesti jalgpalli paremaks tulevikuks on vaja sellist juhtimist muuta.
                Ja noo krt, raske suisa võimatu on sellel vastu olla. Samas, kas ka õnenestub, küsitav aga kui ei proovi siis ei saagi teada. Soovin talle igal juhul edu!

                Kommentaar


                  Kunagi käis siit võibolla küsimus läbi, aga mis seis nende üldkogu protokollidega on?
                  Jõudu Borissile!!!

                  Kommentaar


                    Vabaühendus Korruptsioonivaba Eesti tunnustas neid sportlasi ja treenereid, kes see aasta juhtisid tähelepanu jalgpallis toimunud väärkäitumisele:

                    https://sport.delfi.ee/artikkel/9534...aid-tunnustuse

                    Võikad lood, hea et päevavalguse kätte jõudsid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Henri Järvelaid ütles Kolmanda poolaja podcastis kaks korda, et enne Nõmme Kaljuga liitumist küsis Aivar Pohlakult luba või nõusolekut. See jäi natuke segaseks, et miks just EJL president peab ex-florakale Kaljuga liitumiseks loa andma?

                      Sõbra jaoks küsin.
                      Ma pole veel kuulanud podcasti, kuid on olnd jutte et pakkus end ka florale ja levadiale. Ehk see selgitab seda repliiki ja lootis Florasse ikka saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EldurKull Vaata postitust

                        Ma pole veel kuulanud podcasti, kuid on olnd jutte et pakkus end ka florale ja levadiale. Ehk see selgitab seda repliiki ja lootis Florasse ikka saada.
                        Jah, Flora oleks olnud kahtlemata esimene eelistus, aga kuidas see konteksti muudab? Või vihjad sellele, et tol hetkel ei olnudki alaliidu presidendi rollis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EldurKull Vaata postitust

                          Ma pole veel kuulanud podcasti, kuid on olnd jutte et pakkus end ka florale ja levadiale. Ehk see selgitab seda repliiki ja lootis Florasse ikka saada.
                          Seleta palun lollile ära miks peab lepinguta mängija mingisse klubisse liikumiseks EJL presidendi käest luba küsima? Ainuke mõistlik põhjus, mille ise suudan välja mõelda, et Pohlak on Trequartistas osanik.

                          Kommentaar


                            "Selles mõttes ma olen aus ma rääkisin Aivar Pohlakuga nagu isiklikult ja ütlesin talle, et mul on nagu plaan Eestisse tulla ma saan aru, et Flora on komplekteeritud ja te olete oma mängijatega rahul."

                            "Et ei oleks midagi isiklikku aga ma suure tõenäousega valin ühe rivaalklubi, sest noh olukord on selline ma ei hakka nagu sinna tulema lihtsalt sellepärast, et ma olen nagu teiega.. et noh teie all mänginud"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                              Seleta palun lollile ära miks peab lepinguta mängija mingisse klubisse liikumiseks EJL presidendi käest luba küsima? Ainuke mõistlik põhjus, mille ise suudan välja mõelda, et Pohlak on Trequartistas osanik.
                              Pigem on Järvelaid A.Pohlakuga arenguvestlusi ja karjääriplaneerimist varasemalt pidanud ja sellest siis ka selline sõnastus. Kas ja kui sitt see välja näeb on igaühe enda otsustada.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                "..ma saan aru, et Flora on komplekteeritud ja te olete oma mängijatega rahul..".... see nagu ei anna eriti teistsugust tõlgendust välja mõelda, isegi kui väga tahaks.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X