320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    16.00 pühapäeval oleks oluliselt parem kui 21.45 pühapäeval.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Muidugi eriti jabur oli see, et otsustav Inglismaa-Horvaatia mäng hakkas siin kohaliku aja järgi kell 14, päris huvitav oleks näha, mis need vaatajanumbrid olid võrreldes õhtuste mängudega.
    Pühapäeval on see täiesti tavaline algusaeg, jaburat pole midagi.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas trk Vaata postitust
    Kas valiktsükli mängudes on mingi lootus saada rohkem õhtuseid ja vähem öiseid mänguaegu? Vaadates tugevusgruppide alumist poolt, siis seal on enamik riike kas meiega samal ajajoonel või veel rohkem idas. Mängida neid mänge Kesk-Euroopa või Inglismaa kella järgi on ju ajuvaba.
    Kõik C-liiga mängud hakkasid kas 16 või 21:45 Eesti aja järgi. Ma arvan, et see 21:45 on oluliselt parem variant kui 16:00. Muidugi eriti jabur oli see, et otsustav Inglismaa-Horvaatia mäng hakkas siin kohaliku aja järgi kell 14, päris huvitav oleks näha, mis need vaatajanumbrid olid võrreldes õhtuste mängudega.

    Leave a comment:


  • trk
    replied
    Kas valiktsükli mängudes on mingi lootus saada rohkem õhtuseid ja vähem öiseid mänguaegu? Vaadates tugevusgruppide alumist poolt, siis seal on enamik riike kas meiega samal ajajoonel või veel rohkem idas. Mängida neid mänge Kesk-Euroopa või Inglismaa kella järgi on ju ajuvaba.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Üldiselt on kõik super hästi .Järgmise aasta valikturniirilt saavad otse finaalturniirile Soome,Ungari ja Kreeka oma alagruppidest ja siis saab Eesti C tasandi play- offi nende asemel ja seal poolfinaalis vastaste omaväravast finaali ja seal jälle null raami löögiga ,aga siiski vastaste omaväravast EM- le . 2021 D tasandil võidab Eesti alagrupi ja play - offi ja saab teist korda järjest finaalturniirile ja koondise keskmine vanus on 34,7 aastat ja Kesa laseb kodus arvuti taga pürot 🤪

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Näitab natuke suhtumist äkki? Kas mina olen koondise jaoks võiks on koondis minu jaoks?
    Ma olen niikuinii kahe käega poolt, et ei oska keelt, ei saa koondisesse. Sama nagu peaks olema mujalgi valdkondades. Noh et ei oska keelt, ei saa tööle jne.

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
    Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?
    http://bit.ly/2zhxYIH
    Selleks pole tarvis eriluba. Nike varustab koondist särgi, pükste, sokkide, trenni- ja vabaaja varustusega, mida kantakse siis, kui ollakse koondises. Jalgpallisaapad ja väravavahikindad - need on igaühe enda kasutada, muuhulgas ka seetõttu, et seal on oluline harjumus. Nii on see igal pool maailmas. Tõestust pole vaja kaugelt otsida: meie eilse vastase Kreeka varustaja on Nike, algkoosseisus oli vähemalt kolm meest, kellel Adidase saapad. Võid ka googeldada Messit ja näed, kuidas ta Barcelona (Nike) särgis mängib Adidase saabastega.

    Lisan, et Pareiko kasutas mälu järgi sellise brändi nagu Sells kindaid ja Poom nii Sondico kui ka Uhlsporti omi.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas ...Jumal... Vaata postitust
    Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?
    http://bit.ly/2zhxYIH
    Ah ära hakka nüüd sääsest elevandipoissi tegema. VV puhul on see täiesti tavaline, et kasutakse neid kindaid, mille oled " sisse" mänginud

    + Anier mängib ka Adidasega, ehk ärme hakka pseudoprobleemi tekitama.

    Leave a comment:


  • ...Jumal...
    replied
    Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    On see riigikeele oskus koondises mingi reegel?
    Näitab natuke suhtumist äkki? Kas mina olen koondise jaoks võiks on koondis minu jaoks?

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    On see riigikeele oskus koondises mingi reegel?

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    Ma pole mingi venevastane, aga üks asi mind õrnalt häirib on see, et koondises on aastaid tekkinud eesti vs vene leerid. Kõik need reportaa˛-kaadrid treeningutelt, mida ERR näitab koondise kogunemistelt TV vahendusel, siis absoluutselt kõikides neis on üks ja sama pilt : eesti kutid teevad palli lükkamist, kvadraati jne omavahel ja vene kutid jällegi omavahel.
    Taaskordne kaader Ungarist:



    Suvel, Balti liiga avamängus vs Leedu, oli selline huvitav vaatepilt Rakvere linnastaadionilt, et eesti nimedega pingil olnud koondislased istusid kõik varumeestepingi katusekaare all, vene nimedega koondislased olid võtnud taburetid ja istusid omaette muust varumeestepingist eraldi lahtise taeva all..Samas räägime lõimumisest..

    Ei teagi kohe paugust öelda, mis see parem on, aga see on lihtsalt üks tähelepanek, mis on juba aastaid koondises peegeldunud.
    Kui Madison või Helmed peaksid seda lugema, siis see oleks järgmise valimisreklaami idee, et kui me ei suuda jalgpallureid lõimuma panna Eesti rahvuskoondises, siis kuidas on praegusel valitsusel idee panna lõimuma pool miljonit Eestisse tulevat immigranti.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Miks peaks see kuidagi probleem olema?

    Leave a comment:


  • sibierski
    replied
    Ma pole mingi venevastane, aga üks asi mind õrnalt häirib on see, et koondises on aastaid tekkinud eesti vs vene leerid. Kõik need reportaaž-kaadrid treeningutelt, mida ERR näitab koondise kogunemistelt TV vahendusel, siis absoluutselt kõikides neis on üks ja sama pilt : eesti kutid teevad palli lükkamist, kvadraati jne omavahel ja vene kutid jällegi omavahel.
    Taaskordne kaader Ungarist:



    Suvel, Balti liiga avamängus vs Leedu, oli selline huvitav vaatepilt Rakvere linnastaadionilt, et eesti nimedega pingil olnud koondislased istusid kõik varumeestepingi katusekaare all, vene nimedega koondislased olid võtnud taburetid ja istusid omaette muust varumeestepingist eraldi lahtise taeva all..Samas räägime lõimumisest..

    Ei teagi kohe paugust öelda, mis see parem on, aga see on lihtsalt üks tähelepanek, mis on juba aastaid koondises peegeldunud.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    rallikas, ma olen nõus sellega et vastasmängijate individuaalsed karjäärid on paremad, kui meie meestel, aga kohe kuidagi ei nõustu sellise 'valge rätiku ringi viskamisse' juba enne matšide algust. Kuuluvus - muda, leppige! Ei!
    Ümberringi on väikerahvusest koondisi piisavalt selleks, et mõista palju parema käekäigu võimalikkust. Meil on varem hästi läinud küll ja mingi õnneelement on nendes asjades siiski minimaalne tegur.

    Leave a comment:

Working...
X