320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Karter
    replied
    Selle Purje kommentaari võiks Kreeka mängu põhjal iga mängja kohta kirjutada - viimase puute kvaliteet ründefaasis oli paljudel mööda. Äärelt tulnud pallid ei leidnud kastis mehi - Kallaste, Luts, Kams ja Marin. Zenjov ja Vassiljev ei realiseerinud võimalusi. Aksalu ei võtnud nurgast ära. Dimitrjev tegi rumala vea jne. Otsi nüüd ajaloost ainult sobiv vend ja pane kõrvuti, et kes on Ahjupera ja kes on Rooba.

Leave a comment:

• Jaan95
    replied
    Jalgpallis kahjuks endised sooritused tänasele mängule eriti kaasa ei aita. Kui ikka vorm on kustunud, siis sloveenidele löödud väravatest kasu pole.

Leave a comment:

• gd77
    replied
    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    * miks Purje mängib Nõmme Kaljus? Sest ta on tänase päeva Viikmäe - kui oleks vaja ära lüüa, siis jobistab, sõprusmängudes paneb korralikult, aga see ei maksa mitte sittagi
    Huvitav kommentaar mängija kohta, kelle kaks kuulsamat väravat tõid sloveenide vastu kuus punkti valiksarjades koju.

Leave a comment:

• Malfoy
    replied
    Kaks kodust valikmängu uue treeneri all tehtud, mõned mõtted.
    * Baranov oli eile minu jaoks parim üllatus. Väga kindel, head pikad söödud äärtele. Tip-top. Hädavajalik oleks tal talvel siit jeed tõmmata ja nädalast nädalasse korralikult ja tasemel mängida.
    * miks Purje mängib Nõmme Kaljus? Sest ta on tänase päeva Viikmäe - kui oleks vaja ära lüüa, siis jobistab, sõprusmängudes paneb korralikult, aga see ei maksa mitte sittagi
    * Klavani kvaliteet on kõrge. Väga kõrge. Eile pistis kreeklased taskusse niiet kolises. Niikuradi väga tahaks, et meil oleks igas liinis üks selline mees.
    * tundub, et meeskonnas on vähemalt praegu emotsionaalses plaanis kõik hästi.
    Eile oli selline tunne, et kohe-kohe tuleb ära, aga raisk ei tulnud. Võõrsil on Kreekaga kindlasti raskem, aga neid võita küll miskisugune mission impossible pole. Ei jätnud nad absoluutselt mitte mingit muljet, finaalturniiri vääriline see sats küll pole.
    Järgmine mäng Belgiaga saab raske olema, aga usun küll, et mingit a-la 0-5 sealt ei tule.
    Ja lõpetuseks.
    Viimast korda: Pehrsson, mine perse. Kolme aasta jooksul polnud mitte ühte mängu ka sinu käe all sellist nagu eile mehed tegid, kuigi kaotasid. Tainas.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Mattias Käiti eilne esimene värav oli Eesti koondise 100-s värav MM/EM valikmängudes alates 1933 a-st.

Mattias Käit on läbi aegade noorim Eesti koondislane, kes on skoorinud MM/EM valikmängudes 18 a. 3 k. ja 8 p.

Mattias Käiti eilne esimene värav oli Eesti koondise 100-s värav A.Le Coq Arenal peetud mängudes.

Leave a comment:

• Jormma
    replied
    noh fännid kes teist "suletud uste taga" saatesse ära eksis

EDIT: http://tv3play.tv3.ee/sisu/suletud-uste-taga osa 5 hooaeg 9

Leave a comment:

• Karter
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kui on üks asi, millest Metsal puudu ei jää, siis on see just tahe ja võitlejahing.
    Kas Cattuso on mingi säga alamliik?
    Vabandan, Gattuso* - aga eks tähenärijal koitis õnnepäev, edu! Mis puudutab Metsa siis CDM:iks on ta pehmo.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Karter Vaata postitust
    Minu arust sobib Mets keskkaitsesse paremini kui CDM:iks. Olen ka varem öelnud, et tal puudub piisav agressiivsus, et CDM'i kohal mängida. Peab tõdema, et ta roll ja oskus mängida seda kohta paranes mäng-mängult aga kui võrrelda tippudega (Makelele, Cattuso, Alonso) siis tahtest ja võitleja hingest jääb puudu. Samas ma ei näe ka, et meil hetkel leiduks sellist "politseinikust" mängijat kes rabaks musta tööd ja jätaks rünnakud teiste hooleks - Antonov suudaks äkki seda rolli täita.
    Kui on üks asi, millest Metsal puudu ei jää, siis on see just tahe ja võitlejahing.

Kas Cattuso on mingi säga alamliik?

Leave a comment:

• Karter
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    dmitrijev ongi ju täpselt selles rollis terve elu olnud
    Jah, aga vanust on juba 34 ja võib vist öelda, et lõpu algus on käes.

Leave a comment:

• metssiga
    replied
    dmitrijev ongi ju täpselt selles rollis terve elu olnud

Leave a comment:

• Karter
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Mets mängib Vikingis keskkaitses.
    Minu arust sobib Mets keskkaitsesse paremini kui CDM:iks. Olen ka varem öelnud, et tal puudub piisav agressiivsus, et CDM'i kohal mängida. Peab tõdema, et ta roll ja oskus mängida seda kohta paranes mäng-mängult aga kui võrrelda tippudega (Makelele, Cattuso, Alonso) siis tahtest ja võitleja hingest jääb puudu. Samas ma ei näe ka, et meil hetkel leiduks sellist "politseinikust" mängijat kes rabaks musta tööd ja jätaks rünnakud teiste hooleks - Antonov suudaks äkki seda rolli täita.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas Christus Vaata postitust
    praegu on suurim probleem, kust leida kindel partner klavani kõrvale keskkaitsesse, mida jääger oli.
    Mets mängib Vikingis keskkaitses.

Leave a comment:

• Christus
    replied
    praegu on suurim probleem, kust leida kindel partner klavani kõrvale keskkaitsesse, mida jääger oli.

Leave a comment:

• Temp0
    replied
    Pole see seis midagi paha. Lihtsalt vaja tiimina saada tööle. Vassiljev Poolas hetkel on ulme hoos, esimene ja muudkui lööb. Klavan lõi ka täna värava. Isegi väravavahid on vormis Meerits lõi ka värava. Anier ja Ojamaa on ka hoos. Luts andis hea söödu. Zenjov lööb ja söödab. Ja mehed kellest pole kuulnud on ka aktsioonis. Saag lõi värava. Ehk mis mina tahan öelda on see, et hetkel üks parimaid aegu. Ei mäletagi kus meedias oleks lugenud siukese edu kohta. Vnoh vähemalt minu arvates eriti Soccernetist lugedes on ikka keegi kuskil midagi head teinud.
    Saaks need mehed ka Eesti koondise eest ainult mängima

Leave a comment:

• LeeMarx
    replied
    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Minu arvates on Eesti jalgpalli koondis mänginud kõige paremini siis, kui on olnud ülekaalus Eesti meelsus ja üldjuhul 70% algkoosseisuga see veel säilib.
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    seda on näha olnud tõesti korduvalt.

Serbia - Eesti 1:3 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev, Zenjov
    Eesti - Uruguay 2:0 - Pareiko, Kruglov, Sidorenkov, Dmitrijev (vahetusest Zahovaiko Ahjupera asemele, Vassiljev Saagi asemele)
    Sloveenia - Eesti 1:2 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev, Zenjov
    Põhja-Iirimaa - Eesti 1:2 - Pareiko, Stepanov, Kruglov, Dmitrijev (vahetusest Zenjov Ahjupera asemele, Vassiljev Kingi asemele)
    Eesti - Holland 2:2 - Pareiko, Kruglov, Dmitrijev, Vassiljev (vahetusest Zenjov Anieri asemele)
    Eesti - Sloveenia 1:0 - Pareiko, Morozov, Antonov, Zenjov
    Game, set, match!

Leave a comment:

Working...
X