320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • vtp
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ei, ei järginud, sest selline "tegevus" oli siis ja on endiselt karistatav.
    Kasutaja Mõnuagent 007 juba selgitas seda päev/kaks tagasi.
    Ma selles üldises hoiakus olen sinuga loomulikult sama meelt, aga kas siin pole see nüanss, et siis ei olnud karistatav?

    Mulle näib, et seda tegu ebaseaduslikuks muutev säte tekkis KarS-i 23.12.2013.

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Tegelt saab öelda küll, et välismaalt tulnud mees järgis ilusti näpuga seadust ja nüüd järsku köik korraga avastavad, et neile see seadus ei meeldi ikka
    Ei, ei järginud, sest selline "tegevus" oli siis ja on endiselt karistatav.
    Kasutaja Mõnuagent 007 juba selgitas seda päev/kaks tagasi.

    Leave a comment:


  • Pints
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    keegi ei öelnud, et mängijas oleks probleem olnud või et klubi pole süüdi. küsimus tõstatati, et KUS KÕIK teised olid? Kuidas see suhe 7 aastat kestis? kui seaduse järgi teeb 14aastane 50 aastasega mis tahab, siis milles me täpsemalt treenerit süüdistama hakkame?
    Suguühet ja/või muu sugulise iseloomuga tegu mõjuvõimu kasutades?
    Juba täna kehtiva karistusseadustiku järgi on tegu raskeima ehk esimese astme kuriteoga.
    Igasugune jutt, et 14 on OK, sest "seadus lubab", tegu oli armastusega ja/või miks ta varem ei rääkinud - juhib fookuse osavalt eemale probleemi olemusest. Tihti taipavadki ohvrid alles aastaid hiljem, et neid kuritarvitati, eriti kui tegemist on/oli lähedase inimesega, olgu selleks pereliige/treener/õpetaja.

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    instas 1 fitness tšikk goldmanni võttis sõna kuumal teemal oma instastorys. Keda huvitab, minge vaadake ise

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Tegelt saab öelda küll, et välismaalt tulnud mees järgis ilusti näpuga seadust ja nüüd järsku köik korraga avastavad, et neile see seadus ei meeldi ikka

    Leave a comment:


  • zaz
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ma ei tea, mulle on siiamaani jäänud mulje, et asi oli kahepoolne. võin muidugi rängalt eksida.
    Eks ta natukene nagu moraaliküsimus ongi ju. Kui sulle tundub see fine, siis nii ongi.
    Valdava enamus, nagu näib, seda normaalseks ei pea ja seetõttu leiavad, et noortetreeneri käitumine ei ole sobilik.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Ma ei tea, mulle on siiamaani jäänud mulje, et asi oli kahepoolne. võin muidugi rängalt eksida.

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    milles me täpsemalt treenerit süüdistama hakkame?



    prokurör Saskia ütleb, et 2. astme kuritegu on 5a jooksul aegunud
    Eesti Jalgpalli Liit (EJL) edastas täna politseile ja prokuratuurile distsiplinaarmenetluse raames kogutud info võimalike seksuaalse väärkohtlemise all kannatanute kohta. Õiguskaitseasutused tutvuvad materjalidega hindamaks, kas toime võib olla pandud kuritegusid. Samas kinnitas prokuratuur, et Nõmme Kalju jalgpallitreeneri Getulio Aurelio Fredo võimalik kuritegu, mis puudutab tema seksuaalsuhet 14-aastase tüdrukuga, on tänaseks päevaks aegunud.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
    Kui sul klubis on mitte kõige noorem treener, kes võtab 14-aastasel konkureeriva klubi jalgpallurilt süütuse, siis muidugi pole klubi probleem, las teised tegelevad. Mõistlik. Sa lähtud probleemile, nagu see oleks mängijas, aga siiski on see ikkagi treeneris.
    keegi ei öelnud, et mängijas oleks probleem olnud või et klubi pole süüdi. küsimus tõstatati, et KUS KÕIK teised olid? Kuidas see suhe 7 aastat kestis? kui seaduse järgi teeb 14aastane 50 aastasega mis tahab, siis milles me täpsemalt treenerit süüdistama hakkame?

    Leave a comment:


  • Vask
    replied
    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    Loodan, et eksin, aga kardan, et nüüd saab Kalju ramm otsa ja klubi hakkab marginaliseeruma.
    Võib-olla väike saneerimine ja uuenduskuur tulebki klubile kasuks. Mulle näib, et meeskond ongi kinnistunumas neljanda koha peale. Ehk üks samm tagasi annab liigale ja klubile särtsu juurde.

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    mulle tuli meelde, et 10 aastat tagasi, siis kui ta oli ca 54, nägi Getulio välja selline
    Vaata TASUTA Kanal 2 ja Duo Media teiste telekanalite saateid, filme ja sarju igal ajal ja igast seadmest.


    algul saab lõuga ja pärast vehib korralikult

    Leave a comment:


  • ...Jumal...
    replied
    Selleks hooajaks hoolega ehitatud ja ettevalmistatud tank laguneb enne väljakule jõudmist?

    Leave a comment:


  • nurmalna
    replied
    Loodan, et eksin, aga kardan, et nüüd saab Kalju ramm otsa ja klubi hakkab marginaliseeruma.

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Tulin just seda siia postitama, suht jama on.
    Suht jama jah, et 50sed 14seid näpivad

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Tulin just seda siia postitama, suht jama on.

    Leave a comment:

Working...
X