320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Järvela välja mõeldud sõna. Vt ka Võrtsjärve derbi või Raudtee derbi.
    Mulle ei meeldi üldse. Väljalangemismäng. Kui kasutatakse sõnu taklamine ja vinger, siis samamoodi võib kasutada pleiohvmäng.
    Ja Hunt oli eile äge.
    "taklamine" ja "vinger" oleks ka täitsa okei. laensõnu ikka tuleb keelde, kui olemasolev kohalik terminoloogia lohisema kipub. "penalti" on ju täpselt samast ooperist. või tuleb kasutada ikka "11m karistuslööki"?

    "pleiohv" ei kõla hästi.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      "taklamine" ja "vinger" oleks ka täitsa okei. laensõnu ikka tuleb keelde, kui olemasolev kohalik terminoloogia lohisema kipub. "penalti" on ju täpselt samast ooperist. või tuleb kasutada ikka "11m karistuslööki"?

      "pleiohv" ei kõla hästi.
      Kuhu ugla kadus?

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        Järvela välja mõeldud sõna. Vt ka Võrtsjärve derbi või Raudtee derbi.
        Mulle ei meeldi üldse. Väljalangemismäng. Kui kasutatakse sõnu taklamine ja vinger, siis samamoodi võib kasutada pleiohvmäng.
        väljalangemismäng - täiesti okei sõna minu arvates. Miks peaks sõelmäng parem või sobivam olema, aru ei saa

        Kommentaar


          Algselt postitas tpx Vaata postitust
          väljalangemismäng - täiesti okei sõna minu arvates. Miks peaks sõelmäng parem või sobivam olema, aru ei saa
          See on PR-spinn. Siiani kõik jaurasid, et Aet teeb ebakohast nalja, Prinsil läheb ekraan rikki ja muud sellist, aga viska mingi uus ja lihtsam asi rahvale järada ja nad järavad, unustades kõik muu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See on PR-spinn. Siiani kõik jaurasid, et Aet teeb ebakohast nalja, Prinsil läheb ekraan rikki ja muud sellist, aga viska mingi uus ja lihtsam asi rahvale järada ja nad järavad, unustades kõik muu.
            Noo ma ei tea, mul ei ole küll midagi Aeta naljade, mis mõjuvad veidi seda "akadeemilisust" maha tõmbavana, ja Prinsi tõntside näppude vastu, mis virtuaalsetele nuppudele pihta ei saa. Kokkuvõtvalt saaks paremini, aga samas ei ole ka nii hull, et peaks endale pliiatsi silma lööma.

            PS. Vabal ajal võiks ERRi tegelintskid vaadata näiteks Soome TV ülekandeid, nii silmaringi laiendamiseks. Neil tuleb kommenteerimine koos taktikaluatamisega päris hästi välja

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kuhu ugla kadus?
              See on vana släng ja kõlab halvasti.

              Algselt postitas tpx Vaata postitust
              väljalangemismäng - täiesti okei sõna minu arvates. Miks peaks sõelmäng parem või sobivam olema, aru ei saa
              Liiga pikk?

              Kommentaar


                Sõna tähendus onju umbluu. Sõelmäng. Sõel. Mäng. Väljalangemismäng - mäng, välja langemine.
                Ei ole siin mingit PR-spinni. Soccerneti Johannes Aavik möllab ja Aetu haaras kohe kinni.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Meil on pikemat aega olemas olnud sõnad äärepoolkaitsja/äärepoolik, mis täiesti adekvaatselt iseloomustavad ka kaasaegset wingbacki positsiooni. Peamine tegevus on äärel, omab kohustusi nii kaitses kui rünnakul, kuid pole puhas äärekaitsja ega ääreründaja. Konteksti andmiseks piisab, kui mainida taktikalist formatsiooni, milles meeskonnad parasjagu mängivad.

                  Kommentaar


                    Sõelmäng on ju igati loogiline termin. See on selline matš, kus mängijate püksid sõeluvad.

                    Kommentaar


                      Praegune stuudiokoosseis on nagu mingi huvitava filmi algus. Rootsi film mingi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Praegune stuudiokoosseis on nagu mingi huvitava filmi algus. Rootsi film mingi...
                        pane twitterisse ka, äkki lasevad eetrisse!

                        "Stuudiokoosseis meenutab huvitava rootsi filmi algust" vm.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Praegune stuudiokoosseis on nagu mingi huvitava filmi algus. Rootsi film mingi...


                          ?

                          Kommentaar


                            Mis noorel Tiisleril Dnipro vastu on? Pole ju nii sitt klubi.

                            Kommentaar


                              Selle Dniproga on keeruline värk. See pole päris see Dnipro, mis Euroopas lammutas mõned aastad tagasi, samas natuke nagu on ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Mis noorel Tiisleril Dnipro vastu on? Pole ju nii sitt klubi.
                                Võib-olla ma lähen rappa oma mõttekäiguga, aga ma sain aru nii. Esiteks pole see enam see Dnipro, mis mõni aasta tagasi mängis Euroopa liiga finaalis. See Dnipro läks vahepeal pankrotti ja nüüd on uus Dnipro, mis 2018/19 hooajal mängis veel esiliigat. Nüüd said nad teist aastat järjest kõrgliigas 7. koha ja jäid kõikidest eurosarjadest välja.

                                Ukraina koondises on mängijaid Premier league'st, Belgia kõrgliigast ja Serie A-st (ja üks Ferencvarosest). Ülejäänud mängijad on kõik Ukraina TOP2 tippklubist Šahtarist ja Kiievi Dinamost. Teistest Ukraina klubidest pole ühtegi meest, välja arvatud üks erand, kes on siis liiga 7. koha meeskonnast.

                                See naerupahvakas, mis Tiisleril esimest korda Dnipropetrovski nime mainides tuli, oli muidugi ülekohtune, sest tõesti nii s**t klubi see pole, aga sellist naeru on ka võimatu kontrollida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X